SanJoseBabyTaZz Koxper oto kutu her halinden belli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Euphoria

The Knight Online Player
2 Haz 2015
15
0
1
Iyi günler sayın theko ailesine,

Bu arkadaşın üstünde perisi yok ve slota geni koymuş ve sabit bırakıyor kutulara kim bakıyor. Biz boşuna peri ye kıyıp alıyoruz. Ragnarı çağırdığımda kanıt istemişti alın size kanıt. Video şuan onay aşamasında link atıyorum inanmıyanlar için. Bide ss atıyorum kestiği mobların uzaklığını görün diye. Emeğe saygı duyucaksın arkadaşım. Haddini biliceksin. Bide utanmadan 1 mage daha getirip yalandan kutulara o bakıyor diyordu. Git 550kc ver al bunun için mi ağlıyorsun.

http://www.izlesene.com/video/sanjosebabytazz/8560422

Bugün bu yüzsüz arkadaş bide zeytinyağı gibi kendini haklı cıkarmaya calısıyordu

BabyTaZz

The Knight Online Player
5 Haz 2015
3
0
1
Bak güzel kardeşim :) Senin emek dediğin şey çektiğin 1 tane peri açmışsın genie yi sözde genie diye orda catır catır yaratık kesiyosun. Ben o slota geldiğimde kimse yoktu ve gayet normal ms kasmaya calısıyorum ne demektir perisi olmayan kutulara bakamaz ? Ayrıca sen kimsinde o slotu bana yar etmezsin ? ve kutulara baktıgımı nerden cıkarıyorsun ? Sabahtan beri o slotta kaç kişi geldiyse hepsini hile diye suçladın olum sen nasıl fikirsiz bi insansın ? Elimden geldiğince orada durucam ve sana illegal iş yaptırmıycam için rahat olsun gerekirse hiç kutulara bakmam. Sözde emekçi arkadaş ;)

Bu konuyada yetkililerin itibar ediceğini sanmıyorum, sabahtan beri şikayet ettiğin onlarca insandan biriyim.

Euphoria

The Knight Online Player
2 Haz 2015
15
0
1
1.O slotta perisiz boşuna kimse yormaz kutular görülmüyor. Kutulara bakmıyormuşsun madem neden saatlerce genie koyuyorsun. Bırak bu ayakları.

2. Ben gmlerin istedikleri gibi yaparım video ss. Sabahtan beri herkese koxper filan demedim uydurma.Ben şüphelendiğim kişi hakkında video ss alıp ondan sonra gerisini yetkililere bırakırım. Bugün bu slota gelipde oto kutu açan ilk sensin geri gelen herkes perili. Gel alt katımda adam peri ile kasıyor. Gmler boşuna demiyor biri hakkında ithamda bulunucaksan kanıt gerekir. Video açılınca adamlar izler karar verir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BabyTaZz

The Knight Online Player
5 Haz 2015
3
0
1
Ben yinede fazla gereksiz konuşma derim :) Umarım yaptıgın cocuklukla başka insanların başını yakmazsın hadi hayırlı geceler o slottan sana hayır yok haberin ola. ve bi not ekleyim genie hiç bir zaman o kadar seri z yapıp mob kesemez onuda sen açıklarsın zaten dimi :)

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Video güncellenince bildirin. Gerekli işlem yapılcaktır.

Euphoria

The Knight Online Player
2 Haz 2015
15
0
1
Güncel videonun onayı gelmiştir. Üste yazmışsın tek orc watcher atack yapıyorum kesin hile olmalıyım diye. Hemen aydınlatıyım seni. Fotoda orc magede kestiğin ortada ve konuyu saptırma başka yerlere. Yazık verilen emeklere.

Dip not:Çok güldüm adam videoda etiketlendikten sonra paçayı yırtmak için peri almış. Daha düne kadar olmuyan peri bir anda çıka geldi. Neyse fazla konuşmucam. Ben videoyu çekmeseydim. Bu adam böyle aynı şekilde devam edicekti.

BabyTaZz

The Knight Online Player
5 Haz 2015
3
0
1
Euphoria' Alıntı:
Güncel videonun onayı gelmiştir. Üste yazmışsın tek orc watcher atack yapıyorum kesin hile olmalıyım diye. Hemen aydınlatıyım seni. Fotoda orc magede kestiğin ortada ve konuyu saptırma başka yerlere. Yazık verilen emeklere.
Dip not:Çok güldüm adam videoda etiketlendikten sonra paçayı yırtmak için peri almış. Daha düne kadar olmuyan peri bir anda çıka geldi. Neyse fazla konuşmucam. Ben videoyu çekmeseydim. Bu adam böyle aynı şekilde devam edicekti.
Birde görüldüğü gibi oto kutu yazmamış mı :) ulan 59 a ne oldugu belirsiz bi char kasmıssın acmıssın illegalce item kasıyosun işini bozduk diyemi acın senin ? bak dalgana abisi hadi !! Konuya bi acıklık getireyim o zaman :) Emekten bahsettiğin şey 1 saatte 59 lwl char kasıp tek amacı ticaret olan insanların 80 lwl e full skil açmış birine böyle konusması cok ironi :) Hoş 1 tane peri alıp kafasına genie yi koyup gunlerce aynı slotta takılabilirler cunku amaçsızlar. dun gece saat 23:00'dan beri o slottayım gece 3 bucuk civarı artık afk bırakmam gerekti ve gittim peri aldım şimdi senin kanıt diye ortaya koydugun o ilginç şeyin kimseyi tatmin etmediğini ikimizde biliyoruz. Emek elle yapılır aslan parçası öyle ben pedalım ondan seri vuruyorum deme bana :) Hayırlı cumalar

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Bence çok saçma bi kanıt olayı tam bilmiyorum sorucam arkadaşada

1-)periyi takmayı unutmuş olabilir

2-)afq değildir genie yi pot ve atak yapsın diye kurmuş olabilir

3-)Afqdır sırf slot gitmesin diyede kurabilir.

Euphoria

The Knight Online Player
2 Haz 2015
15
0
1
1.Bak illegal diyip duruyorsun dünden beri bıdı ediyorsun. Kanıt istiyor herkes boş konuşuyorsun. Böyle konuşmayla seni tiye kimse almaz.

2. Konumuz nereden ticarete geldi. Ben ardream oynamayı seviyorum. Ticaret yapıcaksam neden pus itemlerini çekiyim. Konu yu byrada başka yere cekme :)

3. Ondan önceki gece buradaydın genie vardı ama peri yoktu o zamanda a.f.k idin :) Bırak bu ayakları geçiceksin.

4. Video seni tatmin etmez bilirim, anca sen yüzsüz gibi her yorumun altına konuyu başka yere çekmeye çalış. Bu da kurtarmıyıcak seni.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Konu reddedildi. Şikayet kapatıldı.

Sebep : delil yetersizliği

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...