serkanakradag

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

serkankaradag

Banned
21 Tem 2015
5
0
1
Karakter Adı:richKrooooo Hesabın Kapatılma Tarihi:21-07-15 Hesabın Kapatılma Sebebi:hesabım kapatılmadı yalnız sanırım hdd ban yemişim bugun oyundaydım genie vardı kasıyordum dc yedım gırmeye calsıtım blok yazıyor yalnz arkadaslara sordum alttan ban bıle gecmemiş neden bole bisey oldu sanırım bir yanlıslık var ilgilenirmsiniz ? oyuna giris saglıyamıyorum blokyazıyor herhangi bi charlada giremiyorum Savunma savunucak bisey yok ortada yalnıslık oldunu dusnuyorum .

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Herhangi bir chardan illegal bir girişmde bulunmuşsanız o char ve bilgisayarınız banlanmış olabilir. Kullandığınız herhangi bir illegal program vs varmıydı.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

serkankaradag

Banned
21 Tem 2015
5
0
1
hic bir sekilde hic bir program kulanmadım yasım 40 zaten :D anlamam prgragramfelan

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban Sebebi : Farklı kişilere farklı bir serverin reklamını yapmak.

Farklı server isimleri incelenmektedir. Reklam yapan, 5 kişiden fazla kişilere farklı serverlerle ilgili yazılar yazanlar ve shout vb yerlerden server reklamı yapanlar banlanmaktadır.

Karar : Reddedildi, konu jurilerin kararını görmek için açık bırakılmıştır.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

serkankaradag

Banned
21 Tem 2015
5
0
1
kardesım kımseye reklam atmadım fotografımı atın ıspatlayın .. ozaman kabu lkedecegım delıl gosterın bana

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

serkankaradag

Banned
21 Tem 2015
5
0
1
ksc oalrak nerde hangi slotta kımelre yapmısım bu reklamı ben ? ben bole bı cumle kulanmadım charınm kasmak ıcın gıren sahsım ben belkı asıl sahıbı kulanmsı ola bıolır en azından suc benım ustume kalmasın dıye bır ksc ıstıyoum sızden

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
serkankaradag' Alıntı:
ksc oalrak nerde hangi slotta kımelre yapmısım bu reklamı ben ? ben bole bı cumle kulanmadım charınm kasmak ıcın gıren sahsım ben belkı asıl sahıbı kulanmsı ola bıolır en azından suc benım ustume kalmasın dıye bır ksc ıstıyoum sızden
Dalgamı geçiyorsun ksc nerdeymiş.

Konu reddedilmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...