Server Rest Sırasında Kaybolan Kc/Item

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hatred

The Knight Online Player
1 Haz 2015
36
0
6
server'a rollback oldu son resetde çünkü %5 exp kaybettim. sadece ben değil tüm partydeki kişilerdede aynı sorun yaşandı. oyun içi gmlerle konuş

ByShyTaN

The Knight Online Player
4 Haz 2015
4
0
1
server'a rollback oldu son resetde çünkü %5 exp kaybettim. sadece ben değil tüm partydeki kişilerdede aynı sorun yaşandı. oyun içi gmlerle konuş
Ticketlere baakn kişi bu durumun farkında değil veya ilgilenmek istemiyor. Madene başlarken elimdeki görev cleaverlarını çöpe atmıştım şuan invertory de duruyorlar. oyun 5-10 dakika geri alınmış ama ısrarla rollback yok diyorlar sanki 2 gün önceye aldınız diyoruz. Gm pm lerine bakıyorum şimdi umarım onlar daha anlayışlı ve ilgilidirler.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Kusura bakmayın ama oyunda ROLLBACK atıldı çünkü exp geriye geldi ve madenden çıkan itemlerim kayboldu yapmayın böyle lütfen...

ByShyTaN

The Knight Online Player
4 Haz 2015
4
0
1
Oyun içerisinde "Chief" isimli GM ile görüştüm tekrar ticket atmamı söyledi. Şuanda yeniden bir ticket yolladım umarım bu son olur. Item kasmak için birşey aldık yaklaşık 3 saatir boşa bekliyoruz :(

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Destek talebiniz yeniden incelenecektir.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Serveri ve ticket departmanını kötülemeye yönelik yorumlarınız sebebiyle konu kilitlendi ve kullanıcının mesajı silindi.

Giden Item Listesi

1-

2-

3-

4-

5-

Karakter bilgisi :

Nick:

Id :

Detay : (örnek)

Gem kırdırılma tarihi vb açıklamalar.

Giden iteminizin + si

Şeklinde detay vermelisiniz. Serverin gideceğini bilerek nasıl ss alıyorsunuz ki oda ayrı bir konu ?

Yinede bu şekilde incelenmesi çok zor. Inceleme 24-48 saat sürebilir.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

ByShyTaN

The Knight Online Player
4 Haz 2015
4
0
1
Destek talebiniz yeniden incelenecektir.
Şuanda tickete cevap geldi. Gerçekten trajikomik."Serverın gideceğini bilerek nasıl ss alıyorsunuz ki oda ayrı bir konu? " diye de bir ibare eklemişler. Bu serverda ilk defa kc kırdırdım ve kırdırırken sadece başarılı yazdı. Doğal olarak bende kırdırırken ss aldım. Müneccim değilim, olsaydım anvilde para basardım :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Şuanda tickete cevap geldi. Gerçekten trajikomik."Serverın gideceğini bilerek nasıl ss alıyorsunuz ki oda ayrı bir konu? " diye de bir ibare eklemişler. Bu serverda ilk defa kc kırdırdım ve kırdırırken sadece başarılı yazdı. Doğal olarak bende kırdırırken ss aldım. Müneccim değilim, olsaydım anvilde para basardım :)
Merhaba

Sorununuz zaten giderilmiştir. Hem ticket hem buraya yazıyor olmanızın sebebi serveri karalamaktan başka birşey değildir. Ticket kullanıcı ve yetkili arasndaki özel bir görüşmedir bunları burada lanse etmenizdir asıl trajikomik ötesi olan durum.. Sadece ben oynuyorum gözüyle bakıyorsunuz oyuna. Yüzlerce kişi ticket atıyor. Ve nasıl oluyorda hala 2 yerden 5 dakikadan kısa bir sürede cevap aldığınız halde bu kadar şikayetci olabiliyorsunuz aklım almıyor. Konuyu bile yanlış yere açmışsınız. Konu taşındı ve kilitlendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...