Serverdeki Gbyi Eritmek için bir öneri

WILD2NITE

The Knight Online Player
29 Haz 2015
14
0
1
Az çok herkez farketmiştir serverde çok fazla gb olduğunu, Bence yeni bir item npcsi açılıp içine Rogue sheller Warrior sheller raptor shard elixir vs.ler değerinde konulursa hem bunları basmak ısteyenler sınırsızca basar hemde serverde en az 200-300gb gunde bu npcye aktarılır. Mesala rogue warrior Sheller +1leri 3mden raptor 30mden shardlar 35-40m konulursa serverın dengeye gelecegını ve gbnın hızla tukendıgı gıbı ıtem yapmak ısteyen arkadasları da pazardan uzaklastırıp ıtemlı hale getırıp czye cıkmasına da yardımcı olabılır

lBscPlyrl

The Knight Online Player
28 Haz 2015
66
1
8
aynen öyle katılıyorum sana bizim haftalarca kastigimiz itemleri ordan cekelim piyasada bitince gidip gunlerimizi verdigimiz itemleri npc'den cekelim cok zekice..

McPromiL

The Knight Online Player
11 Haz 2015
10
0
1
+1 diyor dostum farkındaysan adam low class npc var zaten bp paper half paperleri çok hızlı armor yapabiliyor burdan diğer classlar içinde iyi olur tabi low class kadar ucuza gelmez ama gb tüketimi için mantıklı haftalarca item kassan ne yazar cz de karşıklık 2pt max. şu sıralar

WILD2NITE

The Knight Online Player
29 Haz 2015
14
0
1
Sanki kastığın ıtemın bı faydası varda maradonda gezınıyoruz avel avel czde adam yok ne Bak bakalım pıyasaya shell satan var mı ben 2 gundur pazardayım 1 tane rogue shell satan bulamadım

WILD2NITE

The Knight Online Player
29 Haz 2015
14
0
1
Zaten Almaya kalksan 40me surusune shard bulursun ama shellde oyle degıl 10 saat dursan da adam atmıyor buyinge 2-3m den