Slota tw çekip charımı yatırdıktan snra pt kurup slotu almaya çalışmak nedir?

QueenOfSilence

The Knight Online Player
4 Kas 2015
12
0
1
EE slot doluyken kesemiyorsun diye slota sorgusuz sualsiz ks atıp çökersen başkalarıda aynı şeyi sana yapar. Hak ettigini bulmuşsun kusura bakma.

ImRonnezWOLF

The Knight Online Player
18 Kas 2015
1
0
1
sen neyin kafasını yaşıyon gardaş ? ben o slota gittiğimde hiç kimse yoktu ve sadece beni de yatırmadılar yan slottaki Aduuket isimli warrioruda yatırmışlar adam geldi küfretti. Daha neyin ne olduğunu bilmeden gelip böyle cins cins konuşma seninde kim olduğunu çok iyi biliyorum ztn hadi eyw

QueenOfSilence

The Knight Online Player
4 Kas 2015
12
0
1
Sen benim kim olduğumu biliceksin tabi slotta resetten sonra ben vardım geldin selam sabh verdin müsade istedin mi slota girebilmek için? Hayır. O yüzden bana bilip bilmeden konuşma diyemezsin. Ben resimdeki arkadaşlarlarda konuştum ben bi oyun için senin seviyene alçalmadığımdan slottan çıktım geldiğinde kimsenin olmadığı slot var ya ordan. Ben ordan çıkarken MBB vardı yan slotta adamın slotuna o warrior ks gelmiş bilip bilmeden konuşan yok yani ortada herkesin herkesin ne yaptığını iyi biliyor. Kesemiyormuşumda yardım etmeye gelmiş bak bak sanane kardeşim slot dolumu dolu sen azıcık insan özellikleri taşısan dolu olan slota gelip önce bi selam verirsin. Neyse niye yoruyorsam kendimi kendin sütten çıkma ak kaşık değilsin. Başkalarını yargılatırken önce kendine dön de bir bak.

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Merhaba

24 Saat attack disable atılmıştır.

Yaşadığınız durum için üzgünüz.