StunnerKillaH NPT yapılıyor!!!

buster43

The Knight Online Player
10 Tem 2015
1
0
1
Gördüğünüz gibi charı seri seri kesiyorlar. Human basmışlar chara. Party kurmuşlar çatır çatır kesiyorlar. Artık taşla mı kaldırıyorlar anlamadım ama bu kill sayıları yaklaşık 1.5dk içersinde oldu. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Fragma

Juri Seviye 1
17 Haz 2015
331
3
18
29
Mustafa böyle şeyler yapmaz ama afk kalıp rezlenip kesilmiştir. Eğer npt isede gerekli ceza verilir umarım

heaven

The Knight Online Player
11 Tem 2015
12
0
1
arkadaş Npt olma ihtimali bir kere sıfır Lok'larda bakılır anlaşılır ip'lere bakılır kimin nerede hangi çarla girdiği gürülür ( Frahma Juri ) Eğer npt isede gerekli ceza verilir umarım bilip bilmeden yargısız infaz yapma adam dragonlu alsak kendi clanımıza alıp np full basarız A3 hem halen şu dakkika adam Cz'de kendini başkalarına kestiriyor saat 02:17 https://i.hizliresim.com/1y11kb.jpg

heaven

The Knight Online Player
11 Tem 2015
12
0
1
BIDE ŞU RESME IYI BAK EYER BENIM CLANIM YAPIYORSA BU KESENLERDE'MI YAPIYOR BEN CZ'DE ADAM KESERKEN SIKINTIMI OLUCAK KIMSEYI KESMEYELIM DEMI OZMAN

DIRENIS CLAN LEADER Heaven

StunnerKillaH

The Knight Online Player
11 Tem 2015
5
0
1
Npt mi yapıyormuşum? Bu oyunda Keyfi Veyahut Degil Ölünce Npt mi oluyor.Beni Sadece Bu Oyunun Yöneticilerinin Kuralları Oyundan yıldırdı.Emek Harcıyorsun Maddi Manevi SeeL Warrior Yazıyorum Mute yiyorum? Niye Forum varmış oraya koyacakmışım.Benim bilgim yok haberim yok Uyarıyı görmedim.Nezaketen Bir Pm ye Bakardı.Arkadaşım yaptıgın yasak Bir daha tekrar edersen Mute diye.Şunu unutuyorlar Bizler olmasak Bu oyunda Ne kural Kalır Nede Başka birşey.Ticket atıncada Tehtid etti oluyoruz.Çözüme bak.Ya Sanki ismimi bilmiyorlar Art niyetli bir insan degilim.Jurilerden Beni Eski

Yeni Tanıyanlarda Vardır zaten Az çok fikir Sahibi Olabilirler.Char hâlâ Muteli.2 gün oldu bu ne şimdi.Ben nasıl sitem edebilirim.Teşekkür mü edicem?Niye Hayır Karakteride Yüzükle Satıcam Seal Kurmuşum mercanta o da bir item sayılır.Yani Sell Raptor Shard vb Sıkıntı yok bunda var Niye yani O benim Hakkım Her türlü Satabilirim.Işin garibide Karakterimi Kc çevirecektim.Ben hep GOLD BARLARI TL ile almadım. Hem dolandıcılardan kurtulmak için Hemde Server da bir Emek Var Bi gideri Var Daha Güzel olması için Desteklemek amacıyla Hep TL ile kc çektim.Insan Bu düşüncedeyken Böyle Saçma Küçük Hesaplar yaparak Oyundan Yıldırıldım Benim SEEL le derdim yok Itemleride Yaktım Charıda Satılmaz Hala getirdim.Aman Siz User Kaybeteyin.Cz de Ki olaylarada Npt Diyorsanız.Banlayın Nasıl olsa kafanıza göre kural koyup Uygulayabiliyorsunuz Sıkıntı yok.

heaven

The Knight Online Player
11 Tem 2015
12
0
1
mustafa kanki sende bizi az cok iyi tanıyorsun haklısın bu konuda bazı serefsizler gelip sacma sapan konular acıp rezil etmek icin elinden geleni ardına koymuyor