şu koxperi birde siz görün

kaurizma123

The Knight Online Player
19 Tem 2015
7
0
1
son saniyede yürürken heal atması rogue gıbı hızlı koşması bu kadar hızlı atak yapması kafasında genıa acıp koxp kullandığını saklaması video ortada yetkileler bunları banlarsa seviniriz koxperın nick:Mamihlapinatapei

Moderatör tarafında düzenlendi:

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
bekle senle nasıl dalga geçtiğimin videosunuda ben atıyım şimdi çok konustunuz cunku siz =)

bekle azıcık .

kaurizma123

The Knight Online Player
19 Tem 2015
7
0
1
sen kendın şıkayet edıyordun gevşek koxp kulanıyor dıye hdd ban yedıgın zamanları nasıl unuttun

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
son saniyede yürürken heal atması rogue gıbı hızlı koşması bu kadar hızlı atak yapması kafasında genıa acıp koxp kullandığını saklaması video ortada yetkileler bunları banlarsa seviniriz koxperın nick:Mamihlapinatapei
1- tam heal atarken videoyu durdurman cok güzel ya tutarsa belki duellona alencia yerse

2-Priestin atak mesafesini bilmiyen cahillere zaten anlatmam bunu

3-Geniem Açık fakat atak kısmım kapalı kendim elle atak yaptığım için seri dalıyorum (HE SEN YALAN ATIYOSUN DERSIN ŞIMDI BEKLE VIDEOYU KOYUCAM BIRAZDAN )

4-Boş muhabbet yapma bidahaki sefer alamadığın slota iftira atma .

kaurizma123

The Knight Online Player
19 Tem 2015
7
0
1
tam yürüken heal attığını görmücek kişinin kör olması lazım burda boş yapıcağına şimdiden af dilemeye başla bence buna alışıkolman lazım daha önce hdd ban yemiştin

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
(BU VIDEO IZLERKEN ÇOK GÜLDÜM )
@Duellona Buradaki Videoyu Izlersen Anlarsın Arkadaş Iftirayı Çok Seviyo Heralde .

kaurizma123

The Knight Online Player
19 Tem 2015
7
0
1
nasılda kapatmış koxpu yürüyüş hızına bakın benim çektiğim videoda benden hızlı koşuyo şimdide yürüyo kendini kandırmaya devam et herkezi kendin gibi salak sanma gereğini yetkililer yapar zaten

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
siz ya cahilsiniz yada bilerek yapıyorsunuz arkadaşım. sen o dakikada onu cekerken acaba bende sundrieste varya hani satılan cake'lerden olma ihtimali nedir ??? cehaletsiniz yemin ederim

kaurizma123

The Knight Online Player
19 Tem 2015
7
0
1
roguden hızlı koşanımı satılıyor bukadarda mallık olmaz daha sana yazılmaz artık sen kendını avut bu şekıl

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
he canım he neyse ya bısey varsa ıncelensın ızlensın geregı yapılır zaten slot alamıyınca aglamayın artık yeter. ki oyundada sız bana sataştıgınızda saat 12 de chief ile ermise pm attım allah askına gel bak şu slota demek ıcın oyunda degillerdi lütfen boş yapmayın artık.

okeyman

The Knight Online Player
26 Tem 2015
3
0
1
slotu alamayınca laf atın durun sonra da birini suçlayın :) ben de oradaydım 0okkeeaahh nickim bu arkadaşlar slot alamamanın siniriyle bir şeyler yapmaya çalışmış.Komik de olmuş şeker şeyler sizi :)

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
kaurizma123' Alıntı:
nasılda kapatmış koxpu yürüyüş hızına bakın benim çektiğim videoda benden hızlı koşuyo şimdide yürüyo kendini kandırmaya devam et herkezi kendin gibi salak sanma gereğini yetkililer yapar zaten
he canım he . he bu arada cok merak ediyosan bu kadar seri vurduğumu söliyim sana ek olarak nasıl oluyo o uskodan kalma warrior exp pedalım vardı ona hafif makro uyarlayınca seri dönüp combo yapıyo koç. ki daha once bende cok şikayette bulundum makro olduğunu kabul eden insanlar var diye serverda makro kullanmak yasak değilmiş bunu duellona kendide söledi . + tek sıkıntısı heal oluyor atak yaparken geç atıyo biraz healı ole gozukuyo akıllı kardesım benım kaybol sımdı =)

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
okeyman' Alıntı:
slotu alamayınca laf atın durun sonra da birini suçlayın :) ben de oradaydım 0okkeeaahh nickim bu arkadaşlar slot alamamanın siniriyle bir şeyler yapmaya çalışmış.Komik de olmuş şeker şeyler sizi :)
ki ben bu arakdaşlada konustum dalga geçtik . bak yukarda genie açık elle seri helis atıcam diye direk düştüler ne kadar hızlı dalıosun diye =) isterlerse onunda kscsi var onuda yüklerim sıkıntı degil :D