Takı upgrade....

seriously32

The Knight Online Player
28 Eki 2015
9
0
1
Bilindiği üzere uprage oranları zor burası bir farm server fakat +3 takılar pıyasada o kadar çokki buna bişeyler aranmalı şu anda uprage oranını dusurdugunuzu varsayıyorum cunku +1 e gecerken bıle yanıyor mıllet bu +3 u nerden yapıyor hade 1 tane olsa sans derım 2 tane olsa tesaduf fakat bu ıs cıgrından cıkmıs vazıyette su andakı guncellemenızle beraber uprage oranı dustu fakat daha onceden takı uprage %100 gıbı bıseydı ve mıllet takılarını bastı bu hem su anda yenı baslayan userler ıcın hemde bızım gıbı sanssız sıstemın acımasızlıgından madur olan userler ıcın buyuk sıkıntı oyuna belırlı bır mıktar para yatırıp zaten madenden aradıgımızı bulamadık barı cuzı mıktarda kırdıgımız gemlerden cıkan unıqlerı + basmak ıcın fırsat verın upragede +4 e gecerken hersey yanar mı burası bır farm server fakat abartılı bır farm server...Lutfen daha oncekı serverınızda da oynadım fakat orası daha zevklıydı bunu ndn bu kadar zorlastırdıgınızın farkında bıle degılım oyunu bırakan bır suru user tanıyorum ve boyle gıderse cok user kaybedeceksınız cogumuzun amacı burdan para kazanmak vesaıre degıl burda genelde ınsanlar dostlarıyla zevklı dakıkalar yasamak ıcın zamanını paylasıyor veya harcıyor fakat su andakı oyun ıcı sıstem hıc zevk vermıyo omrum anvılın basında gecıyor nerdeyse tabırı caızse colugumun cocugumun rıskını yedım....

Sızlerden ıstedıgımız userler olarak Golden Mattock droplarına bır daha goz atmanız

Upgrade oranlarını elden gecırmenız

takı upragıyı dusurduysenız +3 lerı kaldırmanız mevcut olanları sılmenız...

ya da tekrar eskı halıne cevırmenız...

anlayısınız ve ugraslarınız ıcın tesekkur ederız lutfen gecıstırıcı bır cevap yerıne tatmın edıcı bırseyler yaparsanız sevınırız....

erxan

The Knight Online Player
23 Eki 2015
41
0
6
Cidden ya Dün 9 Tane küpe aldım 1 tanesi +1 e geçmedi..

Aloyoshenka

The Knight Online Player
16 Eki 2015
56
0
6
Takı konusunda haklısın fakat maden dropları gayet iyi hocam insanlar pc başında oturup inv. habire bakıyorlar ve droplar kötü diyorlar sabırlı olduktan sonra inan ol karakterimi maden sayesinde dizdim

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Oyunda pazar ve pazarlığın olacağı en bol oyun sisteminin olduğunu söylemiştik. Oranlar da bir değişiklik söz konusu değildir. Ilk günlerden +3 takı ile dolaşmayın diye upgrade oranları zor yapılmıştır.

ChampionQscar

The Knight Online Player
8 Tem 2015
35
0
6
Keşke ilk günden başlatsaydınız bu zorluk oranını DUELLONA !! Bazı arkadaşlar judi +3 bile bastı , bizimkisi 1'e geçmiyor :(