TCBordobereli Ban?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TCBordoberelii

The Knight Online Player
28 Eki 2015
10
0
1
KONU= TCBordobereli Banı

AÇIKLAMA:= Charım hiç illegal aktivetide bulunmamıştır bu güne kadar. Arkadaşa maden yapsın diye verdim banlamışsınız. Onun ne yaptığını bilmiyorum. Loglardan bakabilirsiniz sürekli girilen ip ye. Charımın banının açılmasını rica ediyorum. Teşekkürler kolay gelsin.

TCBordoberelii

The Knight Online Player
28 Eki 2015
10
0
1
Açıklamayı okursan sevinirim. Loglardan bakıla bilir Char sürekli girilen ip den girmemiştir. Ve ayrıca charda satılacak bişey yoktur kontrol edilebilir.

Kushirikato

The Knight Online Player
21 Haz 2015
150
1
18
ozaman daha kötü milleti dolandirmak için yazıyorsun. Sonuçta sana yazdığın yazının ispatını attım hala konusuyorsun . :D

TCBordoberelii

The Knight Online Player
28 Eki 2015
10
0
1
Kendim hala oyundayım Sanada pm attım. Anlamamakta neden direniyosun. Başkasına verdim oda bunu yapmış kasıtlı olarak diye düşünüyorum. Ayrıca oyunda kimseye ne bişey satmışımdır nede almışımdır bakıla bilir. Loglardan kontrol edilmesini rica ediyorum Gm arkadaşlara.

Kushirikato

The Knight Online Player
21 Haz 2015
150
1
18
Oyunda bana attiğin pm nin nicki farklı demekki kc ler gb ler o çar da, bu çarda bişey yok birde bakın çar boş diyorsun :D foyan çikiyor. Neyse dostum seni Adminlere teslim ediyorum :D Benim bir yetkim yok sağlıcakla kal

TCBordoberelii

The Knight Online Player
28 Eki 2015
10
0
1
Senle uğraşıcak insan değil. Ben konumu açtım yetkili arkadaşlara kararını verir. Oda senin düşüüncen. Hadi sana kolay gelsin. He bu arada senin gibi çevresi olmayan insan değilim demekki başka charla girebiliyosan oda benim dostlarım sayesindedir benle bişeyler paylaşa biliyorlar senin gibi yanlız başına kalmış insanlara bunu anlatmak zordur.

Kushirikato

The Knight Online Player
21 Haz 2015
150
1
18
KONU= TCBordobereli Banı

AÇIKLAMA:= Charım hiç illegal aktivetide bulunmamıştır bu güne kadar. Arkadaşa maden yapsın diye verdim banlamışsınız. Onun ne yaptığını bilmiyorum. Loglardan bakabilirsiniz sürekli girilen ip ye. Charımın banının açılmasını rica ediyorum. Teşekkürler kolay gelsin.

Senle uğraşıcak insan değil. Ben konumu açtım yetkili arkadaşlara kararını verir. Oda senin düşüüncen. Hadi sana kolay gelsin. He bu arada senin gibi çevresi olmayan insan değilim demekki başka charla girebiliyosan oda benim dostlarım sayesindedir benle bişeyler paylaşa biliyorlar senin gibi yanlız başına kalmış insanlara bunu anlatmak zordur.
yazmiyim diyorum da ben yalnız kalmişsam senin de dostların senin karakterinle girip seni banlatıyorsa ne mutlu sen ve dostlarına. O sebeple ağlama burda

TCBordoberelii

The Knight Online Player
28 Eki 2015
10
0
1
Senin gibi yanlızları aramıza aldığımızdan geldi başımıza ne geldiyse sıkıntı yok. Jüri ve yöneticiler kararını verir. Bizde gerekeni yaparız. Çoğu insan benle exp kasmıştır nasıl biri olduğumu bilirler. Ki sen dostlarıma laf edicek insan konumunda değilsin kararını yazmış saygım sonsuz buna ama beni ve arkadaşlarımı yargılayamazsın!

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
33
Konu ile ilgilenen jüri: WestCo4st

Açıklama:
http://forum.theknightonline.com/forum/t%C3%BCrk%C3%A7e/hile-bug-bildirimi/156369-oyun-i%C3%A7i-tl-ile-kc-sat%C4%B1%C5%9F%C4%B1 Paylaştığım linkten kontrol ederek ban yemenizin sebebini anlayabilirsiniz tl ile kc alım satımı yapmak yasaktır. Şifrenizi başkasıyla paylaşmış olmanız suçunuzu yok saymamızı sağlamaz aksine sizi daha da haksız bir duruma düşürür ve karakterde ben değil arkadaşım vardı diyorsunuz arkadaşınız bu işi neden sizin karakterinizle yapmayı uygun buluyor anlamış değilim. Lütfen savunmalarınızda daha tutarlı olunuz çünkü unutmayın karşınızdaki insanlarda çocuk değil. Ancak herşeye rağmen birçok oyuncuya verilen ikinci bir şansın suçunuzun bana göre çok ağır olmadığını düşündüğümden dolayı size de verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Hesabınızın banlı kaldığı bu süreç size ders olmuştur diye umuyorum.

Karar : Bana göre aynı şuç tekrarlandığı takdirde ip ban atılması koşuluyla hesabın ban durumu kaldırılmalıdır. Son karar Game Master arkadaşların takdirindedir.

TCBordoberelii

The Knight Online Player
28 Eki 2015
10
0
1
WestCo4st' Alıntı:
Konu ile ilgilenen jüri: WestCo4st
Açıklama:
http://forum.theknightonline.com/forum/t%C3%BCrk%C3%A7e/hile-bug-bildirimi/156369-oyun-i%C3%A7i-tl-ile-kc-sat%C4%B1%C5%9F%C4%B1 Paylaştığım linkten kontrol ederek ban yemenizin sebebini anlayabilirsiniz tl ile kc alım satımı yapmak yasaktır. Şifrenizi başkasıyla paylaşmış olmanız suçunuzu yok saymamızı sağlamaz aksine sizi daha da haksız bir duruma düşürür ve karakterde ben değil arkadaşım vardı diyorsunuz arkadaşınız bu işi neden sizin karakterinizle yapmayı uygun buluyor anlamış değilim. Lütfen savunmalarınızda daha tutarlı olunuz çünkü unutmayın karşınızdaki insanlarda çocuk değil. Ancak herşeye rağmen birçok oyuncuya verilen ikinci bir şansın suçunuzun bana göre çok ağır olmadığını düşündüğümden dolayı size de verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Hesabınızın banlı kaldığı bu süreç size ders olmuştur diye umuyorum.

Karar : Bana göre aynı şuç tekrarlandığı takdirde ip ban atılması koşuluyla hesabın ban durumu kaldırılmalıdır. Son karar Game Master arkadaşların takdirindedir.
Yorumunuz için teşekkür ederim. Yeni gelen arkadaşlara güvenerek onlarala paylaşım içine girdim ve hata olduğunu anladım.

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
33
Gereksiz polemiğe girmeyiniz lütfen savunmanızı zaten yaptınız sonuçlanmasını bekleyiniz konuyu kirletip kendinizi kötü göstermekten başka bir işe yaramıyor bilginize...

AlcoholicsZRQ

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
104
4
18
Merhabalar ,

Konu ile ilgilenen juri : AlcoholicsZRQ

Açıklama: Sanırım oyun içinde kc satmaya calışmıssınız ve forumda şikayet konunuz bulunmaktadır. Loglara bakılarak oyun içerisinde TL ile kc satışı yapmadığınıza dair bir sorun çıkmadığı taktirde banınız açılabilir.
Son kararı Gm ekibi taktirine kalmıştır . Iyi forumlar

RaiKage

Juri Seviye 1
19 May 2015
166
9
18
32
Mahkeme ile ilgilenen Jüri : RaiKage

Açıklama : Ceza alan oyuncunun bahsettiği gibi farklı bir kişi tarafından girilip karakter banlama olayı gerçekleşiyorsa yönetici arkadaşlar loglardan bakarak doğruysa bu konuda tekrar bir değerlendirme yapabilir.

Karar : Savunma yapan kişi söylediğinde haklıysa ban açılabilr. Son söz GM arkadaşlarındır.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Juri Kararı uygulanmıştır.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...