TheKoGame Oyun Açılmama Sorununa Hala Bir Cözum yok YARDIM !

CeeaaStReeaaa

The Knight Online Player
21 Eki 2015
2
0
1
[h=1]TheKoGame Oyun Açılmama Sorununa vermiş olduğunuz yazmıs oldugunuz herseyı yapmama rağmen oyuna hala gıremıyorum ve atıyor artık bir cozum lutfen.[/h]

​

Dean1903

The Knight Online Player
21 Eki 2015
2
0
1
Bende de öyle sorunlar vardı hallettim, tam olarak sorununu söylersen yardımcı olurum

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Merhaba

Sandboxie , pbdownforce , anti-logger , procexp , cheat engine , windows etkinleştirme yapılmaması, kullanıcı yetki izinleri , engelleme , gibi birçok sebep oyuna giriş yapamamanıza sebep olabilmektedir. Bunlara yapılabilecek en sağlıklı çözüm bu programları bilgisayarınızdan kaldırıp restart atmaktır.

Programları lütfen kontrol ediniz. Ardından bilgisayarı combofix ile tarattıktan sonra server.ini 1800 yapıp baştan patch çekiniz.

Eğer bunlar yoksa Işletim sisteminiz windows 7 ve üzeriyse Denetim masasından mayıs 2015 sonrası güncelleştirmeleri silmeyi deneyebilirsiniz.

Yine olmuyorsa Windows defender yazıp (başlat menüsüne) gelişmiş ayarlardan devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz.

xauke

The Knight Online Player
19 Eki 2015
31
0
6
aynı sorun win 7 32 bit laptopda yaşıyordum 64 bit yapınca düzeldi hiç biri olmazsa sende dene

Dean1903

The Knight Online Player
21 Eki 2015
2
0
1
Birçok sebep olabilir, anti virüs programları, güvenlik duvarı (firewall) vb. ben alttaki video sayesinde çözdüm sorunları.