Warrior Berserk Skilleri Hakkında!

prof007

New Member
10 Mar 2017
21
2
3
31
1. Hp Booster Skili gereken hp yi vermiyor skill açıklaması 'recovers hp while standing as if you were sitting for a set period of time' belirli bir süre oturuyormuş gibi hp doldurması gerek yani 83 lwl de bu skilin 315 hp doldurması gerekirken 160 hp veriyor ve skill cooldown süresince aktif değil
2. Frienzy skili alınan damagenin %20 sini absorbe edip o kısmı manadan alması gerekirken gelen damagenin %3-5 gibi bir kısmını manadan alıyor ayrıca skill cooldown süresince aktif değil
3. Battle cry basılı iken gain str sc yada lion sc basılmaması gerek fakat basılabiliyor
4. Shock stun 1 kez tuttuğunu görmedim scream daha çok tutuyor
Berserk warrior bu haldeyken bi asasa karşı bu job dan ayakta durmasını ve ya karşılık vermesini beklemeyin skilin 500mp harcayıp frienzynin gereken hasarı absorbe etmediği ve hp boosterin gereken hp yi vermediği şekilde asasın önünde hp pot mu basalım mana pot mu job tamamen prieste mahkum edilmiş şekilde ve durum böyleyken bi asasın karşısında 'greeting' basıp ölmeyi beklemek en mantıklısı.
Amacım reklam yapmak sizi kötülemek ve ya bahsettiğim serverin daha kaliteli olduğunu belirtmek değil fakat alemgame serverine bakarsanız orada berserk varrior skillerini incelerseniz anlarsınız hp booster ve frienzy kullanıldıktan sonra skill cooldown süresince etkili olması lazım yani cooldown gelmeden etkisinin bitmemesi lazım

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Usko stil 3.5k 4k vurdurtmadık efendim biz bu skilleri hp booster etki süresinde 3 saniye gecikme varmış bunu düzelttik.

prof007

New Member
10 Mar 2017
21
2
3
31
ben size 3.5k 4k vurdurdun demiyorum ki size bahsettiğim skiller damage skilleri değil warriorun ayakta kalmasını sağlayan skiller hani tam usko ayarında yapalım dersenizde skill %'lerinde sapma var hp booster usko da mevcut hp nin %5 ini restore ederken bu db de %1.6 sını restore ediyor ama bi 83 e kasalım denemesini yapar tekrar bu başlık altına yazarım eksik bişey olursa

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
ben size 3.5k 4k vurdurdun demiyorum ki size bahsettiğim skiller damage skilleri değil warriorun ayakta kalmasını sağlayan skiller hani tam usko ayarında yapalım dersenizde skill %'lerinde sapma var hp booster usko da mevcut hp nin %5 ini restore ederken bu db de %1.6 sını restore ediyor ama bi 83 e kasalım denemesini yapar tekrar bu başlık altına yazarım eksik bişey olursa
Yok berserkerde birsürü avantajlı skill var iken bide üstüne o gelince ATTACK warrior bitiyor, fire drake zamanında berserker warrior oynayan yoktu fire drake database yapıyoruz biz :)

prof007

New Member
10 Mar 2017
21
2
3
31
üstüne o gelince diye bişey yokki fire drake versiyonda berserker vardı kimse bilmiyordu bushido buldu öğretti herkese tüm usko berserk oldu skill özelliği ne ise onu yapmanız lazım o zaman asasın kör etmesi sadece damage atsın yada 75i kendisini z den çıkarmasın cp basınca hp pot minor 2 ye katlanmasın sadece atak artsın duratı silin oyundan ibexi kaldırdığınız gibi und sc 400 ac yi de kaldırın oyundan fire drake versiyonda bunlar yoktu madem fire drake versiyon yapıyorsunuz 83 lwl olmasın tüm 83ler kapatılsın masteri tüple değil itemle açalım cz bowlda chaos stone çıkmasın chaos etkinliği olmasın 21xx ve fire direk sentezi diyorsanızda versiyonun sentezini iyi kurmanız gerek avantajı kimseyi ilgilendirmez o playerin sorunu ve ya avantajı

HosCaKaLSeVGiLimM

The Knight Online Player
19 Haz 2015
13
0
3
üstüne o gelince diye bişey yokki fire drake versiyonda berserker vardı kimse bilmiyordu bushido buldu öğretti herkese tüm usko berserk oldu skill özelliği ne ise onu yapmanız lazım o zaman asasın kör etmesi sadece damage atsın yada 75i kendisini z den çıkarmasın cp basınca hp pot minor 2 ye katlanmasın sadece atak artsın duratı silin oyundan ibexi kaldırdığınız gibi und sc 400 ac yi de kaldırın oyundan fire drake versiyonda bunlar yoktu madem fire drake versiyon yapıyorsunuz 83 lwl olmasın tüm 83ler kapatılsın masteri tüple değil itemle açalım cz bowlda chaos stone çıkmasın chaos etkinliği olmasın 21xx ve fire direk sentezi diyorsanızda versiyonun sentezini iyi kurmanız gerek avantajı kimseyi ilgilendirmez o playerin sorunu ve ya avantajı
+1