Yee

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yee

The Knight Online Player
21 Tem 2015
1
0
1
Karakter Adı:Yee

Hesabın Kapatılma Tarihi:21.07.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi:attack banned

Savunma:kusura bakmayın ama foruma bakın adamın yattıgı fotoğraf var mı ? canının istediği konuşmayı kesip alıyo ve canın istediği fotoyu.bi de ben anlatıyım adam yatmıştı slotta ben geldim slota genie attım adam ilk ban burning çekti bende bunun üstüne burning çektim ve slotta burningle birikte uruk hai döndüm evet burning 1 kere adama vurmadı bile sabaaha kadar elimle kascagımı ona bu slotu yar etmicegimi söledim evet bunlar ortada yok ama sadece 2 satır konuşma.adam kendisinin yattıgı fotografı atsın ben bu adama çektim dicem suçumu kabul edicem.kusura bakmayında adam beni yatırdı diye slotu vercek değildim burning bana vurdu hep yatmış fotografıda yok zaten ortada hem anama sövende o belliki kendi attıgı fotoda bile ilk başta ben ss alamadım diye tüm bu sorunlar başıma geldi.lütfen yaptıgınız ve şu adam yüzünden yanlış anladıgınız hatayı düzeltin sw dekilerde bilir beni böle bi adam değilim.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Forumdaki fotoğrafta sizin çektiğiniz görünmektedir, ek savunma olarak sadece yazı değil gerek video&ss atmak zorundasınız ne yazık ki sözle bir yere varılmıyor.

Karar : Olumlu attack banınız kaldırılmıştır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...