Yeter artık bıktık usandın yeter artık bu iğrençliğe bir son demek lazım ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ChampionQscar

The Knight Online Player
8 Tem 2015
35
0
6
Merhaba ... Buradan bütün kalbimle yüreğimle yetkililere sesleniyorum !! Bu olaya bir dur deme zamanı gelmedimi ? Çoğumuz birey sahibi , Evlat sahibi insanlarız .. Kafa dağıtmak için oynadığımız bu oyunda böyle durumlarla karşılaşmak inanın çok can sıkıcı ... 15 Temmuz 2015 Tarihi 02:00 Saatleri civarında oyun esnasında arenadan gelen ışıltıya gittiğimde yapılan bir ws yi izlememin karşılığında böyle bir iğrençlikle karşılaştım .. Bu arkadaşlar '' GM '' [Game Master/ Moderatör] Olduklarını iddaa ettiler ve üstüne Resimde gözüktüğü gibi Anneme küfür ettiler .. Böyle durumla karşılaşmak için ben bu oyunu oynamıyorum yeri geliyor gece sabaha kadar uyumuyorum emek sarfediyorum ... Bunun için mi ? Anneme küfür edilsin diyemi ? Yetkili arkadaşlardan rica ediyorum bu kendini bilmez arkadaşlara kalıcı bir ceza uygulanması benim herhangi bir küfürüm yoktur tarih ve saat verdim yetkili arkadaşlar bakabilirler ... Sevgi ve Saygı çerçevesinde iyi oyunlar dilerim ... ÖNCE SAYGI !! ...

Fragma

Juri Seviye 1
17 Haz 2015
331
3
18
29
merhaba

Utanmadan birde biz gm karakteriz yazmışlar yazık

Duellona gereğini yapacaktır

NascioReguLatory

The Knight Online Player
2 Tem 2015
44
1
8
https://www.facebook.com/TheKoGame/p...type=1&theater Küfür konusunda bişey diyemem ama GM charıyız demenin utanmayla ne alakası var. Bunda bi ayıp yok.kusura bakma ama şunun şaka olduğunu anlamak çok zor değil ki bence sende bunu anlamısşın yani ben bu yorumda kasıt ararım kardeşim senin jüri olarak görevin konunun yanlış yere açıldığını söyleyip konuyu kilitlemek iken bu tamamen asılsız, kötü niyetli suçlamaları desteklercesine yorum yaparsan, ben kasıt ararım.Senin yaptığın ayıp. Ayrıca Fotografın ilk yorumunu okursan ve serverde böyle keko arkadaşlar varken bunu söylemesi hiç de abes bi durum değil bence. GM'yim diyince GM olunmuyor ya bu kadar büyütmeyin bence

Moderatör tarafında düzenlendi:

GodFather

The Knight Online Player
28 Haz 2015
28
0
1
29
Merhaba ... Buradan bütün kalbimle yüreğimle yetkililere sesleniyorum !! Bu olaya bir dur deme zamanı gelmedimi ? Çoğumuz birey sahibi ' date=' Evlat sahibi insanlarız .. Kafa dağıtmak için oynadığımız bu oyunda böyle durumlarla karşılaşmak inanın çok can sıkıcı ... 15 Temmuz 2015 Tarihi 02:00 Saatleri civarında oyun esnasında arenadan gelen ışıltıya gittiğimde yapılan bir ws yi izlememin karşılığında böyle bir iğrençlikle karşılaştım .. Bu arkadaşlar '' GM '' [Game Master/ Moderatör'] Olduklarını iddaa ettiler ve üstüne Resimde gözüktüğü gibi Anneme küfür ettiler .. Böyle durumla karşılaşmak için ben bu oyunu oynamıyorum yeri geliyor gece sabaha kadar uyumuyorum emek sarfediyorum ... Bunun için mi ? Anneme küfür edilsin diyemi ? Yetkili arkadaşlardan rica ediyorum bu kendini bilmez arkadaşlara kalıcı bir ceza uygulanması benim herhangi bir küfürüm yoktur tarih ve saat verdim yetkili arkadaşlar bakabilirler ... Sevgi ve Saygı çerçevesinde iyi oyunlar dilerim ... ÖNCE SAYGI !! ...
Kardeşim benim bak şimdi madem bu kadar dürüst bir adamsın orda bana küfür ettiğinide koysaydın anladınmı bu bir ikincisi yaptılar ettiler diyip diğer arkadaşlarımızıda zanlı olarak göstermende bizim clanımızla bi alıp veremediğin var demektir tek taraflı 3. sü ise sen bana küfür ettiğinde karşılığını küfür olarak alamadın diye ss koymamışsın gm arkadaşlar yetkili arkadaşlar bende bu oyunun bir playerı olarak bu arkadaşlarla aynı hakka sahip olduğum için bende bana küfür ettiği için şikayetciyim zaten arkadaş saati ve yeri kkendi elleriyle vermiş herşeyin başı olduğunuda kendisi ortaya çıkaracak son olarakta arkadaşımın annene kufur etmesi çok yanlış o konuda savunulcak bir taraf yok haklısın ama bu senin ettiğin küfüre cevap niteliğinde yazıldı tabiki haklı bir tarafı yok ama bunu başlatan sensin tutupta bu durumdan bütün clanı ve o fotoğraftaki bbütün insanları suçlamayada hakkın yok ve son olarakta biz gm çarız yazarken bunu bu kadar ciddiye alıyosan diyecek bir şey bulamıyorum hiç burda yakınmalara girişme kardeşim bunun bir espiri olduğunu anlayamayacak zekaya sahipsen bu oyunu nasıl oynadığını gerçekten merak ediyorum doğrusu, tamamen şaka amaçlı yazılmış bir şey zaten sonunda ki gülücük de bunu ortaya koyuyor eğer espri yapmak bu oyunda yasaksa banlayın beni hakim bey mizahın suç olmadığı bi oyun komedinin eksik olmadığı eğlenceli bir oyun istiyoruz espri yapmak şaka yapmak ne zamandır bu oyunda suç ?

ChampionQscar

The Knight Online Player
8 Tem 2015
35
0
6
Hayır ben humanları takip etmem ilgilenmemde sadece benim o arenaya gelmem anlattığm gibi meraktı ben tarih verdim saat verdim ... Bildiğim kadarıyla GM ' lerin öyle bir özelliği var önceki konuşmaları okuyabiliyorlar ... Önceki konuşmaları okuduktan sonra eğer ben haklıysam oyunu bırakıcağına erkek sözü verebiliyormusun ? Anneye sövmekle ... Kendini GM olarak tanıtmakla olmuyor bu işler ... Espirimi ya ALLAH aşkına buraya kaç kişi giriyor okuyor bu Topic'i 1 kişi söylesin ya bana 1 kişi Anneye sövmenin neresi Espridir ? Ben bu olayı burda bırakmam arkadaşım haberin olsun .. Bunu tek bana yapmıyorsunuz Leader clansınız diye kendisinizi padişah gibi görüyorsnuz diğer charların hepsine hiç muamelesi yapıyorsunuz hakaret ediyorsunuz söwüyorsunuz sayıyorsunuz ... Benim küfür ettiğime dahil lütfen 1 tane kanıt getirirmisin ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

GodFather

The Knight Online Player
28 Haz 2015
28
0
1
29
evet tarih saat verdiğin içinde bana ettiğin küfürü de görecekler o yüzden benim içim rahat sana tekrar söylüyorum oyundanda pm attım senin annene küfür etmedim senin derdin benimle değil anladınmı diyeceğim anladığını zannetmiyorum sebebe ise bir espiriyi bu kadar ciddiye alabilmen ve bunun farkına varamaman yada kasıtlı bi şekilde sündürmen bu lafı yerinde olsam utanırdım şu anda emin ol hem bana küfür edip hemde beni yaptığım şakayla zedelemeye çalışman insancıl bir hareket değil zaten resmen kansızlık kincilik umarım gereği yapılır ve sanada hakkımı helal etmiyorum bana iftira attığın için bu kadar insanın içinde espirimi çarptırıp amacının dışına çıkarttığın için

ChampionQscar

The Knight Online Player
8 Tem 2015
35
0
6
Senin gibi kaç kişinin öyle vukatı var sen bilmiyorsun sanırım yada takip etmiyorsun yada duymuyorsun ... Ben Gm yim diyip insanların emekleri paralarını zamanlarını çalan kaç kişi var benim şansım varmış ki daha önceden tecrübem varmış .. Oyunun yeni User'i olsaydım inanırdım sana Oyun yöneticilerine saygımız var diye her dediğini yapardım mecburen ne malum benim elimdeki itemleri almıcağın veya başka nedenler ... Ben daha uzatmıcam .. Padişah Moduna girip egosunu tatmin eden bir insan ve Milletin Annesine söven bir insanla inan aynı konunun içinde yer aldığım için ve bu 2 insandan birine ben ezildiğim halde bana küfür edildiği halde halen burda bir şey anlattığım için kendimden utanıyorum ... Acaba ben Gm yim derken nasıl bir tebessüm gelmiştir yüzüne veya Arkadaşın benim anneme söwerken nasıl bir mutluluk almıştır ... SIZIN GIBILERDEN UTANIYORUM BE yemin ederim sana sizin gibiler yüzünden Launcher startına basmadan önce 2 defa düşünüyorum ... Herşey ortada hatanı kabul ediceğin yerde halen kendini üstte tutmaya çalışıyorsun hee pardon ya sen GM ' sin dimi kusura bakma efendim unutmuşum özür dilerim ..

NascioReguLatory

The Knight Online Player
2 Tem 2015
44
1
8
Kardeşim küfür espri değil orda GM'yim lafı espri olarak geçiyor sen önce düzgün oku rica ediyorum sıkıntı yaratmaya gerek yok . küfür konusunda haklısın o konuda bişey diyemem.

NascioReguLatory

The Knight Online Player
2 Tem 2015
44
1
8
Senin gibi kaç kişinin öyle vukatı var sen bilmiyorsun sanırım yada takip etmiyorsun yada duymuyorsun ... Ben Gm yim diyip insanların emekleri paralarını zamanlarını çalan kaç kişi var benim şansım varmış ki daha önceden tecrübem varmış .. Oyunun yeni User'i olsaydım inanırdım sana Oyun yöneticilerine saygımız var diye her dediğini yapardım mecburen ne malum benim elimdeki itemleri almıcağın veya başka nedenler ... Ben daha uzatmıcam .. Padişah Moduna girip egosunu tatmin eden bir insan ve Milletin Annesine söven bir insanla inan aynı konunun içinde yer aldığım için ve bu 2 insandan birine ben ezildiğim halde bana küfür edildiği halde halen burda bir şey anlattığım için kendimden utanıyorum ... Acaba ben Gm yim derken nasıl bir tebessüm gelmiştir yüzüne veya Arkadaşın benim anneme söwerken nasıl bir mutluluk almıştır ... SIZIN GIBILERDEN UTANIYORUM BE yemin ederim sana sizin gibiler yüzünden Launcher startına basmadan önce 2 defa düşünüyorum ... Herşey ortada hatanı kabul ediceğin yerde halen kendini üstte tutmaya çalışıyorsun hee pardon ya sen GM ' sin dimi kusura bakma efendim unutmuşum özür dilerim ..
kardeşim sen şu yazdığını bir daha oku. Gerçekten sana yazık . Muhattap alamıyorum seni şu yazdıklarından sonra :)

ChampionQscar

The Knight Online Player
8 Tem 2015
35
0
6
Okumaya Gerek yok ... Ben içimden geleni yazdım ve doğru olanı mantıklı olanı yazdım ... Dahada bir şey yazmam okumam !! Bu saatten sonra olay Duellona'nın taktirine kalmış bir şey .. Sonuçta gerçek yöneticiler onlar sen değilsin seninki psikolojik bir şey !! Ve sana tavsiyem eğer normal yaşamındada sen ve arkadaşın böyleyse benim dileğim isteğim ve tavsiyem en yakın psikiyatrist ' e başvurmanızdır ...

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Loglar incelendiğinde karşılıklı küfürleşme mevcut. Işlem yapılmayacaktır.

Konu yanlış yerde

Hile bug bildirimine taşınmış ve konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...