Yeter Artık !!!

pisipisicik

The Knight Online Player
5 Haz 2015
19
0
1
33
Serverın ilk gününden beri bug bildiriliyor. Bu buglardan acaba kaç tanesi çözüldü? Hiç biri. Uğraşılıyor mu orası da meçhul. Açık net oyun üzerinden piyasa yapılıyor. Ağızlarında bi "Ilginiz için teşekkürler bla bla." ama icraata gelince ne fixlenen bug var ne de güncelleme. Küçük bugları geçtim BDW ve +60 Skilleri bu bugların en önemlileri ama onlar bile yerinde sayıyıor. BDW yi ele alalaım. Şimdi bana burada hiç aynı levelda olma muhabbeti yapmayın çünkü böyle bi saçmalık olamaz. Ben ve benim gibi yüzlerce insan BDW ye giremiyor. Giremiyorsak da bu bizim için bir hatadır. Rastgele 300 kişi alıyor bilmem ne. Bi kere bu cevap kaçamak bir cevaptır. Belliki hatalı ve düzeltemiyorsunuz. +60 skillere gelince @s1nqlegun bir konu açmış onun altına diyeceğimi dedim.

Peki ya eski karakterler? Daha çözülmemiş bug millete çözüldü diye duyurmayın artık. 70 levelden sonra master aç skiller de açılsın. Oynun ilk açıldığı zamanki karakterler Allaha emanet zaten böyle kestirip atılamaz bu iş. Yapamıyoruz deyin bitsin gitsin. Boş yere para harcattırmayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
THEKO yönetimi bu bugları çözüp ACHGAMES gibi ardreamsız yeni bir server açmalı.

Yoksa ramazanda bu achgames e muhtaç olucaz.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Yeni karakter açıldığında skillerin açılması sorunu düzeltilmiştir , bunun yanı sıra skillerini görevsiz açan 167 kullanıcının skilleride kapatılmıştır.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı