Arama sonuçlarınız

1. GoodByeKisS

SELL > EKSTRALI HESAP FIRSAT ÜRÜNÜ FULL PUS 150 TL

Çar 88 oldu satılmadı
  2. GoodByeKisS

SELL 8 SHARD

kolay gelsin
  3. GoodByeKisS

SELL > +8 NO REB SHARD

SELL > +8 NO REB SHARD
  4. GoodByeKisS

SELL 8 SHARD

teklifler buraya / whaatsapp 0553 216 33 02 / pm iGoodByeKisS
  5. GoodByeKisS

https://forum.theknightonline.com/index.php?threads/sell-ekstrali-hesap-firsat-%C3%9Cr%C3%9Cn%C3%...

https://forum.theknightonline.com/index.php?threads/sell-ekstrali-hesap-firsat-%C3%9Cr%C3%9Cn%C3%9C-full-pus-150-tl.7688/
  6. GoodByeKisS

SELL > EKSTRALI HESAP FIRSAT ÜRÜNÜ FULL PUS 150 TL

Hesap Switch Preli 5xx saattir. Robin Loot bulunmaktadır. Pathosları bulunmaktadır. Helmet of Wrath bulunmaktadır. Grpyhonları bulunmaktadır. War Wing bulunmaktadır. Hesapta 3 karakter bulunmaktadır. 80 Mage ( skilleri açık değil ) - GoodByeKisS Boss için , para kasmak için açıldı. 80 Priest (...
  7. GoodByeKisS

[SELL] > SWİTCH PRE-80ASAS-80MAGE-DETAYLAR ICERDE

Güncel War Wing pustan alındı. KC : 1034
  8. GoodByeKisS

[SELL] > SWİTCH PRE-80ASAS-80MAGE-DETAYLAR ICERDE

Hesapta 3 karakter bulunmaktadır. 4. Slotu boştadır. Mage = 80 %35 Rogue = 80 %100 Priest = 1 Lvl ( kasmaya üşendim onu da kasacaktım xd ) Mage itemleri ; ( Skilleri açık değil ) +7 Paper Set Takıları hp vs çöp takılar 10m e toplayabilirsiniz almadım Rogue itemleri ; ( Full Skilldir )...
  9. GoodByeKisS

[SELL] > Switch Preli 80 MAGE- 75 ASAS

EDİT : Mage 80 level Asas 80 level olmustur.
  10. GoodByeKisS

Umarım çözüm bulursunuz

Merhabalar tanıdık tanımadık herkese selam olsun öncelikle Vengeance'de oynayan arkadaşlar burada varsa forumdan da olsa tanıyacaktır. Önceki serverda Mage kasmıştık exp kasması kolay diye evil dönüyorduk zorlanmadık exp kasarken açıkçası şimdi slotlar buglu olduğu için toplayamadığımızdan...
  11. GoodByeKisS

Bilgi Offline pazar sorunu.

35 level olman lazım kardeşim
  12. GoodByeKisS

[SELL] > Switch Preli 80 MAGE- 75 ASAS

mage 7 paper set takıları eksik asas 7 chitin set 7 dual md +6 ibsi var dual lego dual coc judi old black dragon neck robin loot Switch pre 6xx saat skillerini açmadım isteğe göre açabilirsiniz istediğiniz çarın skillerini yan çar 1 lv pri var 4.slot boş teklifinizi buradan veya oyun içinden ...
  13. GoodByeKisS

Bilgi [Power Up Store] Eşyalar fiyatları ve Kc Fiyatları [PROPHECY]

Premium hediyeleri neler Vengeance serverında royal vardı burada switch ne veriyor ?
  14. GoodByeKisS

Monster Stone [Anket içerir]

Bizi de üzdüler be..
  15. GoodByeKisS

Monster Stone [Anket içerir]

Son bir kez konuyu hortlatmak istedim arkadaşlar :) Oyunu bırakıyorum kendinize iyi bakın tekrar görüşmek üzere :) GoodByeKisS
  16. GoodByeKisS

Bilgi 05.00 'da GM Bulma Etkinligi [ Event Hakkında Bilgi , Sonuç]

Gitmeden bir eventi de ben kazandım :)
  17. GoodByeKisS

Selling SELL GOLDBAR - STOK 45 - GoodByeKisS

Stok : 58 gb Fiyat : 0.80 29.04.2017 / 00:21
  18. GoodByeKisS

Stok : 48 gb Fiyat : 0.84
  19. GoodByeKisS

https://www.sonteklif.com/thekogame-goldbar---goodbyekiss-10854641 Satın almadan önce pm atın veya 0553 216 33 02 GoodByeKisS