Accountum Çalındı.

Dxi

The Knight Online Player
6 Tem 2015
2
0
1
kolay gelsin betadan beri oynadığım accountumu çaldılar itemli dc preliydi. Çalan kişiyi biliyorum adamın oyun nick: Rekless adı mustafa gül. Kansızın önde gideni. Tüm bilgileri alıp gizli soru ve e postaya kadar değiştirmiş. Buradan çözüm alamazsam siber suçlara başvuru yapıp suç duyurusunda bulunacağım. Benim oyun nick Dxi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dxi

The Knight Online Player
6 Tem 2015
2
0
1
Birisi de çıkıp birşey demiyor Allah razı olsun. Çok ilgilisiniz kullanıcılara karşı.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
geçmiş olsun böyle konulara açarken kanıtta koyarsanız iyi olur.

4JusticeWatch

Banned
4 Haz 2015
71
0
6
geçmiş olsun benimde caldı o kansız orospu cocugu ama geri almıştım @DUELLONA!! sana gerekli şeyleri atmıştım ama genede ip ban atmamışsın adam hala dolandırmaya devam ediyor.

necolar67

The Knight Online Player
28 May 2015
65
0
6
nasıl oluyoda adam soyuyo sizi bişilermi veriyosunuz bu adama ?

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Buradan çözüm alamazsam siber suçlara başvuru yapıp suç duyurusunda bulunacağım. Benim oyun nick Dxi
Oyun kurallarında karakterin kişinin kendi sorumluluğu altında olduğu, bizim bu işleme yardımcı olmayacağımız yazmaktadır. Karakter soyma işlemleri tamamen kullanıcının hatası olup theknightonline ekip arkadaşları olarak bu konuyla ilgilenmemekteyiz.

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо