Acill Kasam Bomboş

XBox

The Knight Online Player
30 Haz 2015
5
0
1
Arkadaşlar dün akşam oyundan çıkmadan önce saat 20,30 civarı kasaya baktım paralarımı bıraktım çıktım . Bu gün girdim saat 09,00 da Kasayı açtım üzerimdeki itemler birebir duruyo lakin kasada 1 slot item dahi yok . Bu kesinlikle Oyunun Bir hatasıdır. Yetkili arkadaşlar bi cevap yazabilir mi . nedir ne değildir .

yasinaydın

The Knight Online Player
27 Haz 2015
25
1
3
Arkadaşlar dün akşam oyundan çıkmadan önce saat 20' date='30 civarı kasaya baktım paralarımı bıraktım çıktım . Bu gün girdim saat 09,00 da Kasayı açtım üzerimdeki itemler birebir duruyo lakin kasada 1 slot item dahi yok . Bu kesinlikle Oyunun Bir hatasıdır. Yetkili arkadaşlar bi cevap yazabilir mi . nedir ne değildir .[/quote']
bende aynı durumdan muzdaribim kardesim inş en kısa sürede düzelir iyi forumlar iyi oyunlar

hazar

The Knight Online Player
10 May 2015
3
0
1
yasinaydın' Alıntı:
Arkadaşlar dün akşam oyundan çıkmadan önce saat 20' date='30 civarı kasaya baktım paralarımı bıraktım çıktım . Bu gün girdim saat 09,00 da Kasayı açtım üzerimdeki itemler birebir duruyo lakin kasada 1 slot item dahi yok . Bu kesinlikle Oyunun Bir hatasıdır. Yetkili arkadaşlar bi cevap yazabilir mi . nedir ne değildir .[/quote']
bende aynı durumdan muzdaribim kardesim inş en kısa sürede düzelir iyi forumlar iyi oyunlar
bende şu an aynı sıkıntıyı yaşıyorum ve soyulduğumu sanmıyorum karakterdeki eşya ve para duruyor ama banka (inn) bomboş . yardımcı olursanız çok sevinirim

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Clandan arkadaşımızın başına geldi. Kendi bankası başka bir karakterin bankasıyla yer değiştirmişti.

hazar

The Knight Online Player
10 May 2015
3
0
1
ParadiseKiLL' Alıntı:
Clandan arkadaşımızın başına geldi. Kendi bankası başka bir karakterin bankasıyla yer değiştirmişti.
hacım ben serlader hazar :) çözebildimi arkadaşın

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
ParadiseKiLL' Alıntı:
giden kcler ve trinası geri verilmişti. Önemsiz itemler gitmişti.

hazar

The Knight Online Player
10 May 2015
3
0
1
ParadiseKiLL' Alıntı:
2 k kc 18 gb 2x shard 7 2x trina avedon 7 gitti ve 6-7 tane +6 raptor ve shard karışıktı . içim acıyo resmen

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо