adalet arıyorum kanıt isteyen adama ban atıyorsun insanca bir hakkaniyet istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aDALET11

The Knight Online Player
29 Haz 2015
6
0
1
kenzil

25.06.2015

curently account

savunma:Cz de koxp kullandiğim soylendi ondan dolayı ban atıldı bende kullanmadıgımı vede kullandıgım iddia ediliyorsa kanıtını istediğimi soyledım

SAdece yapmadıgım birşey 35 lv charla ben czye gtmedım koxp acmadım alah için birazcık ınsanlık varsa duellona banlamadan bana sadece deki knıtın bu yoksa erdemlilik goster yanlıslık olmus

eger ki kenzil adlı hesabımın forumdakı banı kaldırılırsa yada duellonanın konuyu kapatmadan onceki yorumunu okursanız neylen banlandıgımı o yazmıs zaten

Moderatör tarafında düzenlendi:

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Mahkeme ile ilgilenen juri : grkmyvz

Açıklama : Eğer bir hesap banlanıyorsa veya kişi hdd ban yiyorsa bunun bir kanıtı olmalıdır. Eğer kanıtı varsa yöneticilerin bu konu altına kanıt yollamarını rica ediyorum. Eğer kanıt varsa zaten cezasının kaldırılmaması en doğrusu olacaktır.

Karar : Kanıt gösterilmeli.

aDALET11

The Knight Online Player
29 Haz 2015
6
0
1
grkmyvz' Alıntı:
Açıklama : Eğer bir hesap banlanıyorsa veya kişi hdd ban yiyorsa bunun bir kanıtı olmalıdır. Eğer kanıtı varsa yöneticilerin bu konu altına kanıt yollamarını rica ediyorum. Eğer kanıt varsa zaten cezasının kaldırılmaması en doğrusu olacaktır.

hay ALLAH RAZI OLSUN KONUYU HER ACTUGUM HESABIMI BANLADILAR SADECE KANIT ISTEDIM

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
grkmyvz' Alıntı:

mahkeme ile ilgilenen juri : AliMUTLU

açıklama : banlanmakk için sadece czde program kullanman gerekmiyo multiden banlanırsın luferde emcde exp parayıda illegal yoldan kasarsan banlanırsın tl ile kc satarsanda banlanırsn neden banladığını savunmana eklersen daha iyi olur.

aDALET11

The Knight Online Player
29 Haz 2015
6
0
1
grkmyvz' Alıntı:

bana banlanma sebebımın czde Koxp kullanmam oldugu soylenıldı

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Hdd ban kaldırılmasıdır , karakter banlı kalıcaktır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...