Aeglos Juri yetkisini kötüye kullanım

onestepto

The Knight Online Player
10 Tem 2015
9
0
1
Öncelikle iyi bayramlar

18.07.2015 tarihinde 45 gün boyunca yediğim chat blocktan dolayı aeglos la konusmak için arkadaşımın carına girdim kendim pm atamadığımdan dolayı ts adresini istediğim ben 28 yaşında bir insanım bu oyunu zevkle oynuyorum 2 gülelim diye commerdayken yazılar yazdım tamam orda hatalıyım peki konusmak için gm bulamadığımız zaman juri üyelerine danışmayacakmıyız cezamı aldım tabi o sinirle aeglos argo bir kelime kullandım aşagıdaki ss lerde mevcuttur peki bu yetkiyi bize yardımcı olması için verdiniz ama tahmin üzere bu arkadaş bizim clanla daha önce bir sıkıntıları olmuş ben sadece kendi hırsına yenılıp bunu yaptığını zannediyorum.. saten sslerden ne kadar kötü bir konuşma şeklinde olduğunu anlayacaksınız. gene konusmaları tehtit şeklinde oyun onun elinde sanıyor galiba arkadaş bütün konuşmalar aynı sekilde benım de onunda konusmaları ss mevcuttur lütfen ilginizi gösterin oyundan kopmayalım.. sürekli online olan birisi olarak böyle konuları daha cok önem gösterin saygı hak edilir gösterilmeye mecbur bırakılmaz lütfen

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Dediğim gibi. Juri üyesinin oyuncuyla TS3'de konuşma gibi bir zorunluluğu yoktur. Pm atmasında ki niyeti iyi olan bütün Mute yiyen ve Banlanan oyuncularla oyun içinde ilgilendiğimi az çok herkes biliyordur.

Karar Yöneticilerindir. Iyi geceler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

onestepto

The Knight Online Player
10 Tem 2015
9
0
1
boşuna uraşma istersen resimleri kople atabilirim tek tek hiç bir blüm kaçırmadım özelliklede ilk sana ilk pmde argo bi kelime kullandım oda saten ss de ola o degil senin kendini begenmişligin ve yetkini kötüye kullanman ts3 vermey bilirsin de gelipte bana zırlama diyemessin o yetki yok sende aradan cümle şeçmedim bütün yazdıkların kayıt aldınta sadece sen sana dediğim argo kelimeyi almışın asıl sen bana dedigin kelimeleri hakaret ve kendini üstün görme yerleri atlamışın bütün yazışmalar benım açtığım konudadır.

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Ben burda juriyim tamam ama bu serverın başından beri emek verip clanımı ve karakterimi bu seviyeye getirmiş bir oyuncuyumda. Sen bana ne yapıp ne yapamayacağımı söyleyemessin. TS3'e gelmedim diye bu muhabbet bu kadar uzadı onunda farkındasındır. Bana hakaret ettiğin için ceza alıp almamanda umrumda değil sonuçta karakterinizi belli ediyorsunuz burada. Adam akıllı oyununuzu oynayın kimsenin huzurunu bozmaya çalışmayın. Command'dan geçtiğin boyboy Notice'lerle bizim huzurumuzu bozarsan bende gerekli cezayı alman için uğraşırım. Yöneticiler şikayet konumu juri olarak değil oyuncu olarak değerlendirip sana cezanı verdiler zaten. Clandan başkalarıda ss almıştı. Ben koymak istedim. O ss'i ben koymasaydım Bu gece bana bu yazıları yazmayacaktın bu kadar basit.