Aeglos

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
31
Karakter Adı: Aeglos

Hesabın Kapatılma Tarihi: 19.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: MultiClient

Savunma: MultiClient sebebiyle ban yediğimin farkındayım. Multiclient'i yaklaşık 24 saat önce kullanmaya başladım zaten kontrol ettiğinizde bunu farkedeceksiniz. 'Aeglos' adlı hesabımın bütün itemlerini ve 82 lvl olana kadar ki seviyesini %100 kendi bileğimde ve ufak yatırımlarla kastım. Dediğim gibi son 24 saat içinde multiclient girişimim oldu ve ordan aldığım fragment ve gemler veya her türlü itemi 'Aeglos' adlı karakterime hiçbir şekilde aktarmadım zaten ufak bir kontrolle bunuda görebiliyrsunuzdur. 'Aeglos' Adlı hesabımın ban cezasının kalmasını rica ediyorum. Her türlü takibe'de hazırım bir daha böyle birşeyin olmayacağının da garantisini verebilirim. Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
Arkadaş Hatasının Farkında Sanırım , Sürekli Takibe Alınması Birdaha Kullanmaması Banının Açılması talep edilir

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
31
Evet dediğin gibi dostum hatamın farkındayım. Banım açılırsa Sürekli Takibe'de alınabilir. Bir daha böyle bişey olmayacak..

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Ban kaldırılmıştır, kullanıcı sürekli takip edilecektir. Tekrarı halinde pc ban atılacaktır.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...