Alcatrazz , Ads1940 , Madenn BANN Son bir şans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anıl

The Knight Online Player
5 Tem 2015
7
0
1
Karakter Adı: Alcatrazz , Ads1940 , Madenn

Hesabın Kapatılma Tarihi:05.07.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Multiclient

Öncelikle herkese iyi forumlar , iyi günler;

Bir hata yapmış olup multiclientin yasak oldugunu bildiğim halde multiye başvurdum ve bann yedim. Fakat multi açmamın tek nedeni oyuna yeni başlamış ve çok geride kalmış biri olarak az da olsa açığımı kapatmak istemem di. Sizden tek ricam hatamın farkındayım ve bannların açılmasını bu güzel oyuna tekrar daha güzel ve temiz bir şekilde devam etmeyi ve verdiğim sözleri yerine getirmek bunuda kanıtlamak adına da sürekli takip edilmeyi istiyorum. Birdaha asla yasak olan şeylerle ilgilenmeyeceğimin garantisini veriyor ve tekrar hakkını yediğim herkesten özür diliyorum. Son karar yine siz değerli jüri ve gm arkadaşlarımızın. Teşekkürler..

Yukarıdada belirtmiş olduğum gibi birdaha asla böyle birşeye bulaşmayacağımın garantisini veriyor ve siz duyguları olduğunu düşündüğüm GM lerin son bir şans vermesini en legal haliyle oyuna giriş yapmayı temenni ediyorum.

Anıl

The Knight Online Player
5 Tem 2015
7
0
1
Kesinlikle kararınızı yadırgamak amacıyla söylemiyorum fakat aynı durumdan HDD bann ve Hesap bann yiyen arkadaslarımıza müsaama göstermişliğiniz vardı. Benim de gerçekten samimi ve içten yazdıklarıma olumlu bir karar vermeniz dileğiyle itirazım umarım gerçekleşir..

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Mahkemeyle Ilgilenen Juri : Aeglos

Açıklama : Serverda haksız kazanç istenilmeyen bir durumdur. Oyuna yeni başladığı için hırs yapmış olması ve ortada tam olarak belli bir kazanç olmadığı için ve Oyuncu hatasının farkında olduğundan '
Sürekli Takip Şartı ile ' HDD Ban ve Karakter Banlarının Kaldırılması Düşünülebilir.

Karar : Sürekli Takip Şartıyla HDD Ban ve Karakter Banları kaldırılabilir. Son sözü Yöneticiler Söyleyecektir..

Moderatör tarafında düzenlendi:

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkeme ile ilgilenen Juri : AliMUTLU

açıklama : geride kaldm vs açıklamlar kabul edilebilir açıklamalar değildir. ortada haksız kazanç vardır. O halde yeni başlayan herkes multi ile başlasın bende yeterli bir gerekçe değil.

karar : olumsuz hdd ban kaldırılabilir ama karakterler banlı kalmalı.

Fragma

Juri Seviye 1
17 Haz 2015
331
3
18
29
Mahkeme ile ilgilenen Juri : Fragma

Açıklama :Ortada haksız kazanç vardır . Maden de kasan herkes multi açardı o zaman o yüzden gerekçeniz yeterli değil

Karar: Olumsuz karakterler banlı kalıp hdd ban kaldırılmalı

Anıl

The Knight Online Player
5 Tem 2015
7
0
1
Olumlu veya olumsuz yorum yapan tüm jüri üyelerine teşekkür ederim. Ama şunu belirtmek isterim kii evet ortada haksız kazanç var . Fakat bu haksız kazanç sizleri veya bir başkasını veyahutta piyasayı etkileyecek türde değil. 3gün önce multiye başlayıp toplasak 20 saati geçmeyecek bir maden kazısı ne kadar kazandırmış olabilir? Lütfen samimiyetime dogruluguma ve iyi niyetime inanıp son bir şans istiyorum. Bu bana büyük ders oldu ve kimbilir bu dakikadan sonrada oyunun gelişmesi adına sizlere de yardimim dokunur.

Anıl

The Knight Online Player
5 Tem 2015
7
0
1
Sizlerle belkide ilerde yanyana olup benim gibi hata yapanlarla mücadele verenlerden olurum. Yeterki bana o şansı tanıyın

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Makhkemeyle Ilgilenen Jüri:Sexyyyy

Açıklama:Ortada haksız kazanç var ve illagal program kullanım söz konusu bunarın affı kesinlikle olmıcaktır.

Karar:Hdd ban kaldırılabilir ama karakterler banlı kalmalı.

Anıl

The Knight Online Player
5 Tem 2015
7
0
1
Değerli yorumlarınız için teşekkürler sayın jüri üyeleri. Tüm iyi niyetimle icimdekileri size aktardim. Fakat hala kendimi size inandiramadiysam canınız sağolsun. Yineliyorum haksız kazanç var fakat kendi kazanimda kavrulacak miktarda ne bir başkasını ne piyasayı etkileyecek nitelikte değil , hata yaptım hatamin farkındayım , Özür diledim arkasındayım , takip edilmek istiyorum kararimdayim , söz veriyorum legal oynayacağım ve oyunun gelismesindede rol alacağım . Sizleri rahatsiz ettim kusura bakmayın. Hakkınızı helal edin. Son söz GM arkadasindir Teşekkürler .

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Kusura bakmayın ama burda binbir takla atsanızda çogu illegal program kullanıp hdd banı açılıp karakterleri halen banlı olan userlerin hakkını yemiş olabiliriz o yüzden kararım kesindir ve değişmicektir geçmiş olsun dişeğiyle.

Anıl

The Knight Online Player
5 Tem 2015
7
0
1
Sayin sexyyy jüriye ithafen ; Binbir taklayla alakası yok lütfen daha sağlıklı kelimeler kullanın. Evet haklısınız ortada var bir hata fakat ben takla atmayi değil pismanligimi dile getiriyorum. HDD bann kalkip hesapları bannli olanlara mahçup lugunuzdan bahsetmissiniz. Peki her ikisi de kaldırılıp benim bu denli iyi niyetli yazılarıma rağmen HDD bann ve hesap bannlar acilmazsa benim hakkım yenmis olmucakmidir ? Benim team im yok diyemi acilmicak? Cz de etkin rol sağlayan clanim yok diyemi acilmicak? Daha cz ye cikamadigim ve orada koxp kullanmadigimi kanitlayamadigim icin mi acilmicak? Lütfen biraz daha esnek davranın. Benim gibi olupta clani , cz etkinliği olan birine musama gösterildi. Umarım bende ondan olurum. Sürcü lisan ettiysem affola

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Merhaba,

Öncelikle yazdığım kelimeleri düşünerek yazdıgım kesin ve arkalarında duruyorum kusura bakmayın ama bile bile yaptıgınız birşeyin sonradan pişman olması saçma bir durum bence isteseniz kullanmayadabilirsiniz burada clanları olanlara veya grupları olanlara veya veya ortamı olanlara kesinlikle bir öncelik tanınmıyor herkeze eşit davranıyorum ki kendimden bahsediyorum aksi durumda diğer jurilerden hiçbir fikrim yok ki benım hakkımda bir şikayetiniz veya bir sorununuz varsa bunu ticket atarak bildirebilirsiniz elimden geldiğince esnek davrandıgımı düşünüyorum ve şans olarak The Knight Online ortamına yeniden ve sıfırdan girmeniz adına HDD ban kaldırılmasını talepte bulundum ama karakterinizin banlı kalmasında kararım sonsuzdur. Iyi Günler.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkeme ile ilgilenen Yetkili : Duellona

Karar : Hdd banınız kaldırılılıp , karakterler banlı kalacaktır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...