Amvil hatası

II666II

The Knight Online Player
8 Haz 2015
11
0
1
günlük 20 adet +6 itemi amvilde yakmaktan sıkıldım saçma sapan durumlarda oyuncuları bırakmaya devam etmemelisiniz. Bu iş böyle gitmez kendinize çeki düzen verin

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Upgrade işlemi tamamen şansla alaklıdır. Veritabanındaki oranlara göre zar atar ve o zar sistemi %10 dan örnek vermek gerekirse

%10 = 1000

%100 = 10000

Şeklinde veritabanında yazar.

Bunun kaynak koddaki hesaplaması sorunsuz yapılmaktadır. Upgrade sistemimizde bug bulunmamaktadır.

Orion

The Knight Online Player
4 Haz 2015
9
0
1
Güzel kardeşim ben anlamıyorum 3 gündür trinalı trinasız yanıyor +7 basıyoruz yahu +10 değil bilmiyorum oranlarla oynuyormusunuz oynamıyormusunuz ama 6 tane +6 yaktım 4 ü uniq olmasıyla birlikte hiç biri geçmedi farm server eyvallah anladıkta abartıyormusunuz biraz?

RepentanceS

The Knight Online Player
30 May 2015
137
0
16
Aynı şekilde katılıyorum 14 tane +6 dan birtane +7 geçmedi dün bugün ise 11 tane +6 dan 1 tane +7 geçirebildim sadece ki 3 tanesi trinalıydı bunlar nasıl oranlar %25 ise illaki geçmeliydi.

xBlu

The Knight Online Player
4 Haz 2015
10
0
1
Saçmalıktan başka bir şey değil bende dün 6 tane +6 yaktım ayıptır ya

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
Arkadaşlar Dün akşam hiçbirşey yakmadan 2 parça +7 Rogue Shell Ve Kendi Kullandığım Rebirth +1 Shelimi +2 Rebirth Yaptım Nick:Revolation belki görmüşsünüzdür. (TRINASIZ). yani tamamiyle şans işi sorun olduğunu zannetmiyorum.

sony99

The Knight Online Player
31 May 2015
29
0
1
34
arkadaşlar kimse bence uprage sistemine bir şey söylemesin dün oyunda olan görmüştür 5 tane +6 itemden 2 tane +7 item çıkartım biri raptor biri md olmak kaydı ile. Önemli olan acele etmeden basmayı bilmek tecrübeli arkadaşlar illaki vardır.

iyi oyunlar

JackDaniels

The Knight Online Player
1 Haz 2015
18
0
1
Zar sistemi falan yok admin, ezbere copy-paste yazı yazmayın şuraya sanki ilk defa ko oynuyoruz ilk serverimiz bu sanıyosunuz.

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketинфоpagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting