ARDREAM MAGE SKIL DAMAGE SORUNLARI..

TheGariban

The Knight Online Player
3 Haz 2015
18
0
1
DURUMU 1 KAÇ SORUN OLARAK ANLATICAM TEK TEK DENENEREK YAPILANLARI..

ARDREAM MAGE SKILLERI DAMAGELERI COK DÜŞÜK.

42 STAF SKILI > FLAME OLARAK HELL BLOD +7 FLAME RING DUAL +1 ILE CIPLAK GOREV CIITNLI RESITANSSIZ ADAMLARA 220 VURUYORUM.

-AYRICA HELL BLOD 7 ILE 220 VURURKEN WOOD 8 ILEDE AYNI DAMAGEYI VURUYORUM.

TEKLI SKILLER ISE COK AZ VURUYOR.

KACAN ADAMA SKILLER IŞLEMIYOR. VURUŞ GOSTERIYOR FAKAT ADAMA SKIL DAMAGESI YANSIMIYOR.

42 STAF LR SKILI > ELSIYUM +7 IMIR +1 DUAL ILE YINE CIPLAK GOREV CITINLI ADAMLARA 220 CIVARI VURUYOR

WOOD 8 LIGHTIN ILEDE AYNI DAMAGE VURUYOR.

TEKLI SKILLER AZ VURUYOR VE KITLEME DURUMU COK KOTU

ADAMA 15 SKIL ATIYORUM 1 SKIL ZAR ZOR KITLENIYOR.

VE BU KNIGHT ONLINEDE HERZAMAN FLAME LIGHT GLACIERDEN DAHA FAZLA VURUR. AMA BU ARDREAM SKILLERINDE BOYLE BI DURUM YOK.

SABITLENMIŞ BI DAMAGE SOZ KONUSU .

LUTFEN BEN VE BENIM GIBI ARDREAM MAGE OYUNCULARINA DESTEK OLARAK BU SKILLERIN DAMAGELERINI AYARLAYN.

+1 FLAME RING ILE EN AZ 450 VURMAM GERKE BENIM CIPLAK ADAMA 42 STAFYLA 220 NEDIR ABICIM.

GEREGININ YAPILMASINI ARZ EDERIM..

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
flame ring alan etkili skillerde etki eder.ayrıca 220 damage 42 stafı için normal.uskoda bile bu böyle.diğer skillerinde kaç vuruyo bilemem ama o flame ringlerle 54 51 gibi skillerin 500-600 den az vurmaması lazım.

Olalalala

The Knight Online Player
27 May 2015
20
0
1
Görev chitinleri diyorsun biraderim :) resistin babasıdır troll armorlar, staffının damagesi bencede gayet iyi, bu arada ilk defa senden duydum lr gracier'den fazla vuruyormuş :D :D

SadeceBirKereVurucam

The Knight Online Player
30 May 2015
13
0
1
valla haklı olabilirsin ama haksızda olabilirsin deneyinizde çelişkiler var görev chitini falan demişsin sonrda 0 resistance demişsin nasıl oluyor tam değerleri verki yorum yapabilelim not: fl diger ikisinden de fazla vurur demiş sen yanlış anlamısın olalala

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Forumda büyük harflerle yazı yazmanın bağırarak konuşma anlamına geldiğini umarım biliyorsunuzdur.

Test sunucusunda denenip gerekli ayarlamalar yapılacaktır.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

TheGariban

The Knight Online Player
3 Haz 2015
18
0
1
brun0' Alıntı:
flame ring alan etkili skillerde etki eder.ayrıca 220 damage 42 stafı için normal.uskoda bile bu böyle.diğer skillerinde kaç vuruyo bilemem ama o flame ringlerle 54 51 gibi skillerin 500-600 den az vurmaması lazım.
mage oynuyosan yüzüklerini cıkartta bi staf vur bakayım damage deişiyomu ?

bide diyosun staf icin 220 normal diye sen hic ardream mage oynadınmı uskoda?

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheGariban

The Knight Online Player
3 Haz 2015
18
0
1
Olalalala' Alıntı:
Görev chitinleri diyorsun biraderim :) resistin babasıdır troll armorlar, staffının damagesi bencede gayet iyi, bu arada ilk defa senden duydum lr gracier'den fazla vuruyormuş :D :D
yahu gorev citinli adamada cıplak adamada aynı vuruyor diyorum 200 damage neresi iyi arkadas ne sacmalıon lr glacierden fazla vuruyomu diyorum flame skili lr ve glacierden fazla vurması lazım diyorum. ?

TheGariban

The Knight Online Player
3 Haz 2015
18
0
1
Duellona' Alıntı:
Merhaba
Forumda büyük harflerle yazı yazmanın bağırarak konuşma anlamına geldiğini umarım biliyorsunuzdur.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı
bagırma gibi bi niyetim yok sadece bilgilendirme amöaclı acdım konuyu. vereyim charıma girin deneyin.. wood staf ile hel blod 7 aynı damageyi atması sacma . arenada 10 kişiyle denedim . bakdım lr vuyrmuyo heralde az dedm gittim flame oldum yne aynı . 42 stafı icin 200 damage cok az uskoda aynı charı dizeyim 350 den aşagı vurmaz cıplak adama daha fazla vurur.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
brun0' Alıntı:
sen hayatında uskoda ardream oynamamışşın.220 damage normaldir.hatta uskoda +9 +10 elıxer takan int mi mage gelsin buraya vurduğu damageyi sölesin bize :) ben sana oyandığım dönemim 8 elixerıyla vurdugum damageyi söylyorum.72 stafı olsa vurcağın 600 zaten.stafla 220 dmaage atıyosan 54-51 skilleriyle 500-600 vuruyosan.56 skiliyle 300-400 vuruyosan sorun yok.ya da bana pm at ezik bi charım var itemsiz ona damage at resis 0 görev chitinde yok :)

TheGariban

The Knight Online Player
3 Haz 2015
18
0
1
Duellona' Alıntı:
Merhaba

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı
birde denendikden sonra olumlu olumsuz herturlu bilgiyi paylaşırsanız seviniriz..

TheGariban

The Knight Online Player
3 Haz 2015
18
0
1
brun0' Alıntı:
ben uskoda ardream mage oynadım erak etme 51 54 57 skilleri 400 flan vuruyo 56 350 akşam cıplak charın ıgetir vuriyim anlarsın. bide su mantıga ne dicen wood 8 le hell blod aynı vuruyo . herkez wood 8 alp gezsin ozaman. bide lighting skili kitlemiyor. 15 skil atıom tutarsa belki bitane. imir +1 lerle mumkunmu kitlememek resitsiz charı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
brun0' Alıntı:
lr ktiliyo çokda güzel kitliyo staf.haklı oldugun tek nokta wood ile hell blodd/elsym vs. itemlerin stafla aynı damage vurusu tabı dogru soyluyosan :)

TheGariban

The Knight Online Player
3 Haz 2015
18
0
1
brun0' Alıntı:
YAHU dostum ardream mage oynuyormsn gel kitle beni bi charımı verecem ya. +70 le karısdırma sunu . gle bi ardream mage yap bedavadan konusma ya.

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.ru generalprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ru hardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.ru keepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.ru lactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.ru learningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ru obstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspherespagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.ru railwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.ru secularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru