Ardreamcılar destek verin konuya

JHoNALi1

The Knight Online Player
2 Haz 2015
18
0
1
Server çok güzel yönetim ve sistemden ğayet memnunuz fakat rica ediyorum ardream mapının düzeltimesini istiyoruz bizim gibi düşünen kaçtane clan var biliyorum bu map için elimizden geleni yapıcaz bizde bu oyunun Userleriyiz bizimde düzgün bir pk atmaya hakkımız var lütfen yetkililer bu konuya önem verin ( VaTaN )

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
ardreamcı değilim ama bugün gezmek için girdim nerdeyse okçular birbirine baseden baseye vurcak o nasıl bi ardream öyle :) bi rogue adamın arkasından dolanıp spike atamadıktan sonra rogue nin ne suikastçiliği kalır.herkes birbirini baseden çıkarken görcek nerdeyse nerde kaldı pusular.boss konusunda iyi ama bosslar kapalı kalmalı ve uzun süre daha açılmamalı.

SadeceBirKereVurucam

The Knight Online Player
30 May 2015
13
0
1
aslında bölede güzel küçük olması metrekare başına düşen popülasyonu arttırır pata küte dalarız öbür türlü koş koş koş saklan cz mapı gibi ben saatlerce adamın peşinden koşmaya karşıyım altı üstü ölücek bütün haritayı turlattırıyorlar

chaylak

The Knight Online Player
24 May 2015
20
0
1
eski bir vatan üyesi olarak destek veriyorum ardream normalleşmeli boss ağacı olmalı yoksa ardream oyuncuları char dizemez uskoyu paralarımızı sürekli sömürdüğü için bıraktım benim gibi çok ardream oyuncusu olduğunu düşünüyorum

mabel

The Knight Online Player
29 May 2015
17
0
1
Sonucta bizde para yatırıp oynuyoruz yani düzgün bir map bos tası vs bizede lazım

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
eski bir vatan üyesi olarak destek veriyorum ardream normalleşmeli boss ağacı olmalı yoksa ardream oyuncuları char dizemez uskoyu paralarımızı sürekli sömürdüğü için bıraktım benim gibi çok ardream oyuncusu olduğunu düşünüyorum
ardreamda bosslar kesinlikle olmamalı.bir çok serverda oynadım.büyük clanlar kendilerine yan char açıp ardreamda kesip çıkıyolar.böyle olunca büyük clanlar daha da büyüyo piyasa onların eline oluyo.ardreamda tek başına takılan kişi daha da ezikleşiyo.xxx cllanı ardream için 4 party asas çıkıyo tüm itemleri topluyo kim ne zevk alcak bundan.ardream sadece boss çıktığında dolacak xxx şahıslar bossları kesecek item kasamayan kişiler oyunu bırakacak.kesinlikle boss olmamalı ama map düzeltilebilir o konuda haklısınız.

chaylak

The Knight Online Player
24 May 2015
20
0
1
brun0' Alıntı:
ardreamda bosslar kesinlikle olmamalı.bir çok serverda oynadım.büyük clanlar kendilerine yan char açıp ardreamda kesip çıkıyolar.böyle olunca büyük clanlar daha da büyüyo piyasa onların eline oluyo.ardreamda tek başına takılan kişi daha da ezikleşiyo.xxx cllanı ardream için 4 party asas çıkıyo tüm itemleri topluyo kim ne zevk alcak bundan.ardream sadece boss çıktığında dolacak xxx şahıslar bossları kesecek item kasamayan kişiler oyunu bırakacak.kesinlikle boss olmamalı ama map düzeltilebilir o konuda haklısınız.
ardream oyuncuları da sağlam olursa emin ol cz clanlara bırakmazlar sürekli aktif olur ardream ayrıca ardream oyuncuları czdekilere ağaçları kaptırcak olduktan sonra zaten oynamasın

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
brun0' Alıntı:
kardeşim sağlam bi clan birleşip kendilerine ayrı ardream team kuruyolar sırf boss kesmek için.tüm clan oraya bağış yapıp deli gibi char diziyolar.ben yaşadığım şeylerden örneklendirme yaptım.2gün sonra gelip boss kesemiyoruz czdeki arkadaşlar çok aç güzlü vs. tartışmalar çıkıyo ortaya sonra.zaten bu tartışmalar çıktıktan sonrada ardream tamamen bitiyo ve kasamayan ardreamcılar başka serverlara yöneliyo.bu şekilde bossların kapalı olması daha mantıklı şuanlık.zaten ardream bomboş nedense acaba bosslar kapalı diyemi ne :)

chaylak

The Knight Online Player
24 May 2015
20
0
1
brun0' Alıntı:
veya ardream kasanlarda item olmadığından küçük ardream olduğundan mı ne :)

JHoNALi1

The Knight Online Player
2 Haz 2015
18
0
1
Eski vatan üyesiyim derken ? nick =?

ChillaCasH

The Knight Online Player
3 Haz 2015
20
0
1
Bende katılıyorum böyle map çok gereksiz bence normal ardream map olması ideal çünkü böyle çok kafa kafaya gelir aşırı derecede kaçma derecen %0 bir pusu dersen olmaz ardream zevki olmaz veya clan vs gibi şeylerın yapılması mümkün değil eski ardream için bizde destek veriyoruz bütün yetkilerinin bu konuda ilgilenmesini rica ediyorum.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
ardreamdan nefret eden birisi olarak bende size destek veriyorum harita gerçekten fy_iceworld gibi,fy_battle gibi ( cs oynayanlar bilir).harita konusunda destek tam yalnız bosslar kesinlikle kapalı kalmalı ve uzun süre daha açılmamalı :)