aynı hdd den oyuna bağlanmak

kaselm2

The Knight Online Player
28 Haz 2015
34
0
6
arkadaşlar ben internet cafeden oyunu oynuyorum . bugün godof ve godoff isimli çarlarım aynı anda dc edildiler. öncesinde duelonna pm atmış. multi client diyerek dc edildiğini aynı şekilde giriş yapılırsa karakterlerin banlanacaığını yazmış. internet cafede ccboot isimli bir sistem kullanılmakta. cafede ki 80 pc tek bir server üzerinden açılıyor ve oyunalr işletim sistemelri bu server pc de bulunuyor. yani clientlerde disk yok. birde enteresan olan benim ana makinam bu pclerden bağımsız. kendine ait diskleri zaten var. yani kesinlikel aynı hdd üzerindende oyuna giriş yapılmadı. oyununuzu zevk alarak oynuyorum. lütfen gereksiz yere ban atarak oyundan soğutmayın beni..

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Burası mahkeme bölümü konunuz istek&öneri bölümüne taşınmıştır.

Aynı hdd den 1 den fazla karakter açmak ne olursa olsun yasaktır ve aynı şekilde banlanır.

Iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

kaselm2

The Knight Online Player
28 Haz 2015
34
0
6
size anlatamadım sanırım. video çektim yükleniyor şu anda. 2 farklı pc var diyorum. 2 farklı işletim sistemi.. bunun neresi yasak anlamıyorum. tek pc den girmiyorum oyuna. sizde yasak olan bir pc de 2 client açmak. ben tek pc den açmıyorum. mac adresten bakarsanız demek istediğimi anlarsınız

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
kaselm2' Alıntı:
size anlatamadım sanırım. video çektim yükleniyor şu anda. 2 farklı pc var diyorum. 2 farklı işletim sistemi.. bunun neresi yasak anlamıyorum. tek pc den girmiyorum oyuna. sizde yasak olan bir pc de 2 client açmak. ben tek pc den açmıyorum. mac adresten bakarsanız demek istediğimi anlarsınız
Aynı hdd de 2 tane hesap açarsanız sisteme takılırsınız.

kaselm2

The Knight Online Player
28 Haz 2015
34
0
6
duellona birşey dikkatimi çekti. benim 80 pc dediğim gibi tek hdd den bağlanıyor oyuna. lakin ben karakterini birini clientte birini ana makinamda açıyorum . ana makinmın hdd leri farklı. seri numarasının aynı olmas imkansız. sanki isim birbirinin çok benzeri o yüzden disconnect edildim gibime geliyor. (hatta eminim diyebilirim)