Balıkçılık Maden Genel durum

innomini

The Knight Online Player
25 May 2015
35
0
6
Madende black silver green gemlerin olması büyük bir hata bence millet +70 kasmayacak juraid de deaktif zaten ama bir monstera bile koysanız gemleri daha mantıklı olur emek vermeden maradonda sırf maden yapan insanlar açıkçası ben görmek istemiyorum kimse de istemiyordur,adam afk kalıcaktır pot parası yapıcaktır bus alıcaktır bu yüzden madende kassın üstünü dizmek unique kasmak istiyorsa lvl kasıp boss kovalasın.

EK olarak; Balıkçılık flash atmasının yanında 100 kc atması lazım yada str scler vs balıkta 2 karakter madende 200 karakter olmasın orantılı gitsin herşey

son olarak; Dragon armorlar olucak mı serverda? medalların oranları nelerdir? kaç oranla içinden ne çıkar boşu boşuna 50k npyi oraya harcayıp elimiz boş dönmeyelim

birde sorum olucak; isi ve felankor basıldığında pelerin değişicek mi? sistem düzgün mü

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Juraid Mountain sistemi çalışmayacaktır. Silvery Gem Savaşlarda Ödül olarak (Kazanan Irk'a 2 tane) veriliyor. O sebeple Madene drop olarak koyulmuştur.

Balık tutmada cash drobu olmayacaktır. Clan sisteminde sorun yoktur.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

innomini

The Knight Online Player
25 May 2015
35
0
6
Insanlar itemi sadece madende kasar bu şekilde bfye girmek yerine madende kasarlar buna bir çözüm getirmenizi tavsiye ederim bin online olacaksa bunun 700 ü maradonda olmasın isterim ben şahsen ki çoğu kişininde böyle isteyeceğine eminim

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Medal sistemi mevcuttur ancak aktif değildir. Maden için yapmış olduğunuz öneriye olumlu bakamıyoruz. +3 Takı açık olacağı için ve %100 Şans olmadığı için [bkz. Upgrade Oranları] tekil playerleride düşünmek gerektiğini düşünüyoruz.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

innomini

The Knight Online Player
25 May 2015
35
0
6
anladım peki kaçırdığım bir nokta var mı acaba? 80 e kasarak extra elde edeceğimiz hiçbirşey yok değil mi? juraid deaktif krowaz yoktu zaten tüm itemlerimizi madende kasabiliriz değil mi?

sefa237

The Knight Online Player
26 May 2015
8
0
1
Balıkçılıkta neden drop atmıyor.Exp veya War pire cektigimizde golden fish gelecek ve o arayamı gidecek.Balıkcılıta suan hç bir frangment kutu gem atmıyor

chaylak

The Knight Online Player
24 May 2015
20
0
1
80e kasarak ekstra elde edeceğin şey kardeşim en basitinden 80 skili

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Master Itemleri , ROL ROC,ROM,WE,WP,EP,PP,HB,DARKVANE,GIGA,SSE,EME,PE,BE vb vb vb birçok itemin madende kasıllamaz. Maden ile yakından uzaktan alakası yoktur.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

innomini

The Knight Online Player
25 May 2015
35
0
6
hb ve dw demişsiniz ama bu ikisi kırmızı kutudan bile düşüyor? maden kırmızı kutu atmayacak ise verdiğiniz maden drop listesi yanlış atıcaksa burada yazdığınız yanlış ya da gemlerin kutuların droplarını değiştirdiniz.bunun yanında

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

MAvi kutu ve Yeşil Kutu dropları madenden kaldırılmıştır. Kırmızı Kutudan Hell Breaker çıkarma şansınız çok çok çok düşük.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
al işte yeşil mavi kutuyu kaldırttın adama madenden mutlu musun :D

innomini

The Knight Online Player
25 May 2015
35
0
6
en doğrusunu yapmış şuan ki droplar bile fazla gelebilir hb dw değerli olmayacaksa ne değerli olacak bir serverda?

notown3

The Knight Online Player
29 May 2015
18
0
1
şu madendeki dropların düşmesine çok sevindim kutuların kaldıırılmasına item bu kadar kolay olmamalı bencede maden sevmiyorum ztn madenle ilgil çok şey olmamalı ve balık tutma nedir eskiden balık tutmamı vardı metin2 gibi :D çok güzel balık tutma ve maden saçmalığını geçelimde adam gibi oyunumuzu oynayalım teşekkürler dahada düşürürseniz şu 2 sindeki oranları daha iyi olur. Teşekkür ederim The Knight Online .