BAN HK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HerZamanOSMANLII

The Knight Online Player
25 Haz 2015
12
0
1
Karakter Adı: HerZamanOSMANLII

Hesabın Kapatılma Tarihi: 25,06,2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: multiclient

Savunma: Bende multiclient denemek istedim loglardan belli olacağı üzere sadece dün ve bugün açtım hatalıyım. Her ne olursa olsun Multiclient kullandım hatalıyım. Bilindiği üzere GB satışı yapmaktayım. HDD banımın ve charımın banının açılmasını rica ediyorum. HDD ban açılmayacak derseniz. En azından sipariş veren arkadaşların mağdur olmaması için HerZamanOSMANLII charımın banının açılmasını rica ediyorum. Cafeye gidip teslim edeyim bari.

teşekkürler.

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkemeyle ilgilenen Juri:paradiseKiLL

Açıklama:Bu konuyla ilgili başvuru yapan tüm arkadaşların sadece HDD banları açıldı. Senin içinde bir ayrıalık olacağını düşünmüyorum.

Karar:HDD ban acılmalı

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Mahkemeyle ilgilenen Juri : grkmyvz

Açıklama : Multi client kullanan kişilere ve multi sayesinde gb satışı yapan kişilerin banı kaldırılmamalıdır. Çünkü multi kullanmayan kişiler tek bir iş yapabilirken multi kullanan kişiler çoklu işlem yapabilir. Örneğin multi kullanan kişi asıl charı expteyken bir diğer clientten maden, diğerinden pazar, diğerinden olta atabilir ve bir bilgisayardan çoklu işlem yaparak charını daha hızlı bir şekilde pk ya hazırlayıp illegal yoldan char düzebilir. Bunun için bu arkadaşının banının kaldırılmamasını öneriyorum.

Karar : Ban kaldırılmamalı. Son kararı GM verecektir.

HerZamanOSMANLII

The Knight Online Player
25 Haz 2015
12
0
1
grkmyvz' Alıntı:
Mahkemeyle ilgilenen Juri : grkmyvz
Açıklama : Multi client kullanan kişilere ve multi sayesinde gb satışı yapan kişilerin banı kaldırılmamalıdır. Çünkü multi kullanmayan kişiler tek bir iş yapabilirken multi kullanan kişiler çoklu işlem yapabilir. Örneğin multi kullanan kişi asıl charı expteyken bir diğer clientten maden, diğerinden pazar, diğerinden olta atabilir ve bir bilgisayardan çoklu işlem yaparak charını daha hızlı bir şekilde pk ya hazırlayıp illegal yoldan char düzebilir. Bunun için bu arkadaşının banının kaldırılmamasını öneriyorum.

Karar : Ban kaldırılmamalı. Son kararı GM verecektir.
Açtığım konuyu tam okuduğunu ya da tamamıyla anladığını zannetmıyorum

Loglara bakıldığındada anlaşılacağı üzere dün ve bugün açtım sadece.

Multi ile para kasarak GB satmadım.

Lütfen dikkatli okuyun.

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Sadece dün ve bugün açman hiçbirşeyi değiştirmez. Eğer farkedilmeseydi sen bu multi ile uzun süre kasacaktın.

HerZamanOSMANLII

The Knight Online Player
25 Haz 2015
12
0
1
grkmyvz' Alıntı:
Sadece dün ve bugün açman hiçbirşeyi değiştirmez. Eğer farkedilmeseydi sen bu multi ile uzun süre kasacaktın.
Bundan önce 200+ GB satışında multi kullanmadım. Loglara bakılabilir.

Ayrıca bundan sonra takip edilip herhangi bir multi girişiminde sınırsız ban atılabilir.

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Son kararı GM verecektir. Ancak benim görüşüm banın kaldırılmaması yönünde. Bizde char kasıyoruz, bizde item düzüyoruz. Ben neden yasal yollardan item yapıyorum da sizin gibiler işin kolayına kaçıyor. Ayrıca tekrar hatırlatırım dün ve bugün kastığını söylüyorsun, ancak banlanmasaydın devam edicektin. Evet belki banın açılırsa kullanmayacaksın ama bir musibet bin nasihattan iyidir. Oyunun açıldığı günden beri böyle programların yasak olduğu bildirildi. Kararım hala banın kaldırılmaması yönündedir.

HerZamanOSMANLII

The Knight Online Player
25 Haz 2015
12
0
1
grkmyvz' Alıntı:
Son kararı GM verecektir. Ancak benim görüşüm banın kaldırılmaması yönünde. Bizde char kasıyoruz, bizde item düzüyoruz. Ben neden yasal yollardan item yapıyorum da sizin gibiler işin kolayına kaçıyor. Ayrıca tekrar hatırlatırım dün ve bugün kastığını söylüyorsun, ancak banlanmasaydın devam edicektin. Evet belki banın açılırsa kullanmayacaksın ama bir musibet bin nasihattan iyidir. Oyunun açıldığı günden beri böyle programların yasak olduğu bildirildi. Kararım hala banın kaldırılmaması yönündedir.
Sizin yazdıklarınız bundan daha öncede multi ile GB kastığıma işaret ettiği için o itirazı yaptım.

Yoksa hatamı hata değilmiş gibi göstermeye çalışmıyorum.

Tekrarlıyorum:

Dün ve bugün multi kullandım sadece ve ' 2 char ' .

2 char dememin sebebide:

Loglara tekrar bakıldığında multiclient ile kastığım GB en fazla 2 belki 2.5 Gb dir.

Bu yüzden 2 char diyorum. Yoksa 2 char açtım az açtım demeye getirmiyorum.

Ayrıca karakterimden 3 GB ninde silinmesini rica ediyorum.

Dediğiniz gibi haksızlık olmasın.

GM ekibinin affına sığınıyorum.

HDD ban ve karakterimin banının açılmasını rica ediyorum.

HDD banın kalkmaması halinde GB siparişlerinin teslimatını yapmak için karakter banının kalkmasını rica ediyorum.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban Sebebiniz : Multi Client.

Karar : Hdd Ban kaldırılması yönündedir, karakterler banlı kalacaktır. "HerZamanOSMANLII" isimli karakter daha önce 3 kez uyarılmıştır.

Itirazınızı belirtmeniz üzere konu açık bırakılmıştır, Jurilerin yorumları değerlendirilecektir.

HerZamanOSMANLII

The Knight Online Player
25 Haz 2015
12
0
1
Duellona' Alıntı:
Ban Sebebiniz : Multi Client.

Karar : Hdd Ban kaldırılması yönündedir, karakterler banlı kalacaktır. "HerZamanOSMANLII" isimli karakter daha önce 3 kez uyarılmıştır.

Itirazınızı belirtmeniz üzere konu açık bırakılmıştır, Jurilerin yorumları değerlendirilecektir.
Bundan haftalar önce KC satışı yaptığımdan dolayı ( yanlış anlama idi hatırlıcaksınız ) ban yemiştim sonrasında sizin vesileniz ile kanıtlamıştım satmadığımı ve KC lerinde hesapta olduğunu görmüştünüz ve banımı açmıştınız

O dakikadan sonra ise sadece ve sadece dün 1 uyarı aldım.

Yemin ediyorum 2. bir uyarı almadım.

Isterseniz hafızanızı biraz yoklayın ( yanlış anlamayın lütfen )

Gerçekten 3 kez uyarılmadım.

Sadece 1 kere uyarıldım o da 24.06.2015 tarihinde idi.

Düşünüyorum acaba ondan önce uyarıldım mı diye vallahi hatırlamıyorum çünkü yok diye biliyorum.

Lütfen elinizde SS felan varsa paylaşında bende boşa dil dökmyim. yalancı durumunada düşmeyeyim.

Lütfen karakterimin banının açılmasını rica ediyorum

saygılarımla

HerZamanOSMANLII

The Knight Online Player
25 Haz 2015
12
0
1
Bundan haftalar önce KC satışı yaptığımdan dolayı ( yanlış anlama idi hatırlıcaksınız ) ban yemiştim sonrasında sizin vesileniz ile kanıtlamıştım satmadığımı ve KC lerinde hesapta olduğunu görmüştünüz ve banımı açmıştınız

O dakikadan sonra ise sadece ve sadece dün 1 uyarı aldım.

Yemin ediyorum 2. bir uyarı almadım.

Isterseniz hafızanızı biraz yoklayın ( yanlış anlamayın lütfen )

Gerçekten 3 kez uyarılmadım.

Sadece 1 kere uyarıldım o da 24.06.2015 tarihinde idi.

Düşünüyorum acaba ondan önce uyarıldım mı diye vallahi hatırlamıyorum çünkü yok diye biliyorum.

Lütfen elinizde SS felan varsa paylaşında bende boşa dil dökmyim. yalancı durumunada düşmeyeyim.

Lütfen karakterimin banının açılmasını rica ediyorum

saygılarımla

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkemeyle ilgilenen yetkili :paradiseKiLL

Açıklama:Bence karakter banı açılmamalı 2 pc den veya tek pc den maden yapan emektarlara haksızlık olur. HDD ban acılması yeterli buda size bir ders olur legal oynamak konusunda.

Karar:Sadece HDD ban açılmalı

HerZamanOSMANLII

The Knight Online Player
25 Haz 2015
12
0
1
ParadiseKiLL' Alıntı:
Açıklama:Bence karakter banı açılmamalı 2 pc den veya tek pc den maden yapan emektarlara haksızlık olur. HDD ban acılması yeterli buda size bir ders olur legal oynamak konusunda.

Tamamıyla haklısınız ancak ben aylar boyunca multi yapıpta bugün yakalanmadım.

Loglardan bakılacağı üzere 2 gün yaptım

En fazla 3 GB kasmışımdır o 2 charlada.

BUNUN SILINMESINEDE RAZIYIM . BÖYLECE HAKSIZLIK ORTADNA KALKACAKTIR.

Ancak yinede bir hata yaptım. Kabul ediyorum.

Tekrardan özür diliyorum .

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
ParadiseKiLL' Alıntı:

dostum son karar gm ekibine ait benim elimden birşey gelmez.

HerZamanOSMANLII

The Knight Online Player
25 Haz 2015
12
0
1
ParadiseKiLL' Alıntı:

Tabikide öyle sadece olan durumu aktarmak istedim.

Teşekkürler.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Kişi 3 den fazla uyarılmıştır.[bunlar sadece pm den yapılan uyarılardır.] All chat'den uyarılarını eklemedim. [OPERATOR_CUTOFF (Dc etmedir) ]

Kanıt :

Karar : Hdd ban kaldırılması yönündedir.

HerZamanOSMANLII

The Knight Online Player
25 Haz 2015
12
0
1
Duellona' Alıntı:
Kişi 3 den fazla uyarılmıştır.[bunlar sadece pm den yapılan uyarılardır.] All chat'den uyarılarını eklemedim. [OPERATOR_CUTOFF (Dc etmedir) ]

Kanıt :

Karar : Hdd ban kaldırılması yönündedir.
Vay arkadaş ya

Haziran ayının başındakileri hiç hatırlamıyorumda.

24 ünde olması gerekiyor: yanınıza çekip dc ettirdiğiniz dışındaki PM den gelen uyarıları görmediğime yemin ederim.

DC geldiği için internetten kaynalı zannedip direk çıkıyordum.

Gerçi yanıp sönen PM leri görmemem mümkün değil ama nedense gözümden kaçmış olmalı. Çünkü attım diyorsunuz.

Yoksa buraya yalancı durumuna düşercesine yorum atmazdım.

Tekrar tekrar özür dilerim.

Ayrıca son bir şans talep ediyorum ve dediğim gibi multiclient ile kasılan GB nin ( maximum 5 GB dir ( abartarak söylüyorum ) ) silinip charımın açılmasını rica ediyorum.

Tabiki son kararı sizindir.

Teşekkürler kolay gelsin.

HerZamanOSMANLII

The Knight Online Player
25 Haz 2015
12
0
1
Vay arkadaş ya

Haziran ayının başındakileri hiç hatırlamıyorumda.

24 ünde olması gerekiyor: yanınıza çekip dc ettirdiğiniz dışındaki PM den gelen uyarıları görmediğime yemin ederim.

DC geldiği için internetten kaynalı zannedip direk çıkıyordum.

Gerçi yanıp sönen PM leri görmemem mümkün değil ama nedense gözümden kaçmış olmalı. Çünkü attım diyorsunuz.

Yoksa buraya yalancı durumuna düşercesine yorum atmazdım.

Tekrar tekrar özür dilerim.

Ayrıca son bir şans talep ediyorum ve dediğim gibi multiclient ile kasılan GB nin ( maximum 5 GB dir ( abartarak söylüyorum ) ) silinip charımın açılmasını rica ediyorum.

Tabiki son kararı sizindir.

Teşekkürler kolay gelsin..

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgilenen Juri : AliMUTLU

açıklama : ortada multi client ve haksız kazanç varsa ban açılmamalı hdd ban açılabilir.

karar : olumlu sadece hdd ban açılabilir.

HerZamanOSMANLII

The Knight Online Player
25 Haz 2015
12
0
1
AliMUTLU' Alıntı:
Mahkemeyle ilgilenen Juri : AliMUTLU
açıklama : ortada multi client ve haksız kazanç varsa ban açılmamalı hdd ban açılabilir.

karar : olumlu sadece hdd ban açılabilir.
21 ve 25 leri arasında girdiğim gözüküyor

toplasan 24 saati belki geçer oyunda durduğum süre multi ile< loglardan bakılıp tam süre ogrenılebilir.

24 saatte kaç para kasılabilir madenden ?

gm arkadaşlar daha iyi bilir

ona göre GB silinse hesabımdan ?

diğer gb lere yazık olmasa?

bu yönden baksanız birde?

nasıl düşünürsünüz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...