Ban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

v0dkapple

Banned
29 May 2015
28
0
1
Karakter Adı:Bugra Hesabın Kapatılma Tarihi:19.06.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi:Küfür Savunma:Oyuna emek veriyorum 1 aydır uğraşıyorum çabalıyorum geliyorsun milyonlarca küfür eden varken beni banlıyorsun, ben kimsenin şahsına küfür etmedim. Bu oyunu eğlenmek için oynuyoruz bende eğlendim. 60-70gblik item vardı üzerimde bütün emeğimi sırf senin kuralları saçma sapan uygulaman yüzünden kaybetmek istemiyorum. Küfür mute sebebi yazmışsınız mute at, ban atma. http://forum.theknightonline.com/forum/main-forum/1736-davran%C4%B1%C5%9F-kurallar%C4%B1 kurallarında burada belki bakmak istersin
Küfürlü, Saldırgan ya da Kaba Bir Dil Kullanmak3 günlük mute7 günlük mute15 günlük mute30 günlük muteSüresiz mute

Oyuncuları Taciz Etmek7 günlük mute15 günlük muteSüresiz mute

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

v0dkapple

Banned
29 May 2015
28
0
1
Sohbet Penceresini Spamlamak1 -13 günlük mute7 günlük mute15 günlük mute30 günlük muteSüresiz mute
Oyuncuları Taciz Etmek -27 günlük mute15 günlük muteSüresiz mute
Küfürlü, Saldırgan ya da Kaba Bir Dil Kullanmak3 günlük mute7 günlük mute15 günlük mute30 günlük muteSüresiz mute
Spam Fısıldamak -33 günlük mute7 günlük mute15 günlük mute30 günlük muteSüresiz mute

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

v0dkapple

Banned
29 May 2015
28
0
1
Eğlenmek için oynanmıyor mu bu oyun? Ben kimseye bi küfür etmedim, herkes herkesten rahatsız olabilir sen herkesin rahatsız olduğu kişiyi banlayacak mısın böyle? Kuralları boşa koymuşsunuz siz o zaman sen kafana göre kurallar uygulayacaksan.

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
Öncelikle Savunma Açarken Üslübünuza Dikkat Edin. Küfür Etmedim diyorsunuz ,fakat konuşma biçiminiz bile neden banlandığınızı ortaya çıkartıyor daha düzgün bir üslüpla açın konunuzu lütfen.

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
Eğlenmek için oynanmıyor mu bu oyun? Ben kimseye bi küfür etmedim' date=' herkes herkesten rahatsız olabilir sen herkesin rahatsız olduğu kişiyi banlayacak mısın böyle? Kuralları boşa koymuşsunuz siz o zaman sen kafana göre kurallar uygulayacaksan.[/quote']
Yazdığınız savunmaya bakarak konusuyorum.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

v0dkapple

Banned
29 May 2015
28
0
1
Yazdığınız savunmaya bakarak konusuyorum.
Oyuna emek veriyorum 1 aydır uğraşıyorum çabalıyorum geliyorsun milyonlarca küfür eden varken beni banlıyorsun," ben kimsenin şahsına küfür etmedim. "

sertan123

The Knight Online Player
27 Nis 2015
68
0
6
HAK ETTIN O BANI TÜM HUMAN HALKI Senin küfürlerini dinlemek zorunda değil ramazan ayının başında commandan küfür ettigin için ban yedin ve savunmanı Duellona reddetti SEN O BANI HAK ETTIN Sebep ise Commandtan küfür etmekti

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

​8- TheKnightOnline'de Savaş Kaptanları ve krallar üstten sürekli Selling > Buying > server aşağılayıcı,küfür vb tarzı yazıları geçemez, yasaktır.

9- TheKnightOnline'de Kurallarına uymayan oyuncular, yöneticiler tarafindan uyari verilmeksizin oyundan atilir.
Karar : Reddedildi

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...