Banlanan Çarım Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shrekme1

The Knight Online Player
21 Eki 2015
2
0
1
Karakter Adı:KabizPrenS

Hesabın Kapatılma Tarihi:21.09.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi:Bilmediğim Bir sebepten

Savunma:
Bugün KabizPrenS kc satışı yapıldığı için ban atıltıldı ksc ile çekilmiş foto bulunmakta açılan konuda evet o yazıları ben yazdım ve Shootan 1 kere " tl ile kc satışı olur " dedim üstüne o arkadaş pm attı ve kc satışının yasak olduğunu bilmiyordum ve hiç bir şekilde Gb kasıp kc yi tl ye çevirmedi oyuna yüklü miktarda kc alıp Dc premium ve 2 tane exp pre çektim Loglara bakabilirsiniz eğer ben tl ile kc satışı yapıyor olsaydım birde üstüne yasak olduğunu biliyor olsaydım çardaki itemlerimi (+7 shard +7 Md değerli itemler )başka çara aktarırdım bu işin ticaretini yapıyorum makarasına yazılmış bir şey ksc yi alan arkadaşta ısrarcı ve sinir bozucu bir şekilde konuştuğu için o şekilde bulundum loglara bakılıp çarımın açılmasını talep ediyorum lütfen bu yazının dikkate alınmasını istiyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Satmış olmanız veya olmamanız oyun kurallarını değiştirmeyecektir. TL ile kc sattığınız veya satmaya çalıştığınız tespit edilmiştir. Ek olarak trade logları ve giriş yapmış olduğunuz bütün karakterler incelenir ve kc nin veya itemin olduğu char banlanır.

Karar : Hdd ban kaldırılması yönündedir, karakter banlı kalacaktır.

Konu Açık Bırakılmıştır.

shrekme1

The Knight Online Player
21 Eki 2015
2
0
1
Satmaya ve ya satmaya çalışma olmamıştır bende sizi bunu anlatmaya çalışıyorum sadece makarasına oluşan 1 konuşma bulunmaktadır durum bundan ibaret bütün logları inceleye bilirsiniz

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Kabul edildi, ban kaldırılmıştır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...