BANNED

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cemural1865

The Knight Online Player
25 Eki 2015
15
0
1
31
Karakter Adı:Jessic4 Hesabın Kapatılma Tarihi:24.10.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi:BILINMIYOR COK SAÇMA:( :( ( Savunma:LARD orc slotunda bus düşürerek para kasmaya çalısıyorum dün geceden beri orda duran mage bana pm attı birader gitsene diye bende sanane dostum dıyerek cvp verdım oda bana 3 tane charımı buraya sokucam gorursen sen dıyerek cevap verdı bende sok dedım gitmedim ve devam ettim kesmeye 5 dk sonra Dc YEDIM nedenini bilmeden banlandım acil yardım istiyorum emeklerimiz boşa neden gidfiyorr ??? lütfen ve lütfen ilgilenmenizi istiyorum lütfen SEBEBINI BILMEDIÄžIM BIR ŞEKILDE BANLANDIM LÜTFEN . Saygılar hürmetler şimdiden tşkederim

cemural1865

The Knight Online Player
25 Eki 2015
15
0
1
31
hiç bir şey yapmadıgım halde ban yedım suan cok sınırlıyım kusura bakmayında lütfen ilgilenin böyle bi saçmalık olmaz olamaz lütfen ilgilenmenizi istiyorum

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Kişi ile facebook üzerinden konuşulmuştur.

OTO Kutu ve KOXP kullanmaktadir.

Buda kanıtıdır http://prntscr.com/8uytcj perısi yoktur.

Facebook üzerinden pm kapali bana kimse birşey demedi demiştir buda yalan söylediğin kanıtıdır yetkili GM tarafindan yazilmiştir cevap vermemiştir 1 dakkika
http://prntscr.com/8uyw2k

cemural1865

The Knight Online Player
25 Eki 2015
15
0
1
31
jessic4 adli karakter koxpdan dolayı ban yemıstır. OTO kutudan dolayı buda kanıtıdır http://prntscr.com/8uytcj perınız olmadan her kutudan drop almısınız ve Yetkılı tarafından pm cevap vermemısınız

şöyle bir cvp aldım face adresinizden . Öncelikle tamamen kutuları ellerımle topladım allah belamı versınkı neyse coluk cocuk gıbı yemın etmeye gerek yok ama sisteminizde hata var ondan sonra size yetkili tarafından pm atılmıs dedı arkadas evet dogrudur atıldı pm dede suan nerdesınız yada ne kesıyosunuz tarzında cvp vermedım benım arkaDASIM sandıgım ıcın kalabalık bı partiye gırmıstım ordan biri friend yaptı sandım herneyse cvp vermedım ve block yaptım. KESINLIKLE HILE YOKTUR SAygılar hürmetler...

cemural1865

The Knight Online Player
25 Eki 2015
15
0
1
31
attıgım yorumları dogru okuyamadınız herhalde pm atılmıstır ve pm okuyup kapatmısımdır dedım . bune yaa oha be abi pm okudum pm de nerdesınız yada ne kesıyosuznu tarazında bseyler geldıgını söyledım sızın arkadasta resım attı pm burdamısınız yazmıssınız heh bak dedım burdamısınzı yazmıs ve ondan sonra pm kapattım dedım

cemural1865

The Knight Online Player
25 Eki 2015
15
0
1
31
buda kanıtıdır dedıgınız kutu toplama seysının ben bı yerınde kanıt gormuyorum yada anlamıyorum . TEKRAR VE TEKRAR SÖYLÜYORUM HILE VEYE ONUN GIBI BIRŞEY KULLANMADIM

cemural1865

The Knight Online Player
25 Eki 2015
15
0
1
31
bana attıgın o resimden ben kanıt falan görmüyorujm resmen kul hakkı bu habeırn olsun

xauke

The Knight Online Player
19 Eki 2015
31
0
6
koxp olduğunun kanıtına nerden varılmış topladığı kutulardanmı onu anlamadım arkadaşı tanımam bu arada

cemural1865

The Knight Online Player
25 Eki 2015
15
0
1
31
kardesım biliyomusun o kutuları elımle topladım he kanıt diyo anlamadım bende naısl bi kanıt sonra diyoki pm atılmıs cvp verılmemıs bende dıyorumkı pm atıldı pm okudum cvp vermedim . Ya birader biliyomusun cok sacma birşey yaptılar farkında degiller glüyorum suan ya sinirden emeklerım piç oldu resmen

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
xauke' Alıntı:
koxp olduğunun kanıtına nerden varılmış topladığı kutulardanmı onu anlamadım arkadaşı tanımam bu arada
Karakter oto hareket ettiği ve pmlere cevap verilmediği için GM nin yaninda olupta kutu toplamaya ve kesmeye devam etmesinden anlamaktayiz.

cemural1865

The Knight Online Player
25 Eki 2015
15
0
1
31
BAK SUAN AYNI YERDEEYIM VE BASKA BI CHARLAYIM PM Jessicc4 YINE AYNI SEKILDE KUTU TOPLUYCAM

cemural1865

The Knight Online Player
25 Eki 2015
15
0
1
31
LÜTFEN KONTROL EDERMISIN HATA YAPTIGININ FARKINA VARICAKSIN BAKTIGINDA LÜTFEN BAK

xauke

The Knight Online Player
19 Eki 2015
31
0
6
adam sana ben gmyim diyip pm atıyor sende s..klmeyip cevap atmıyosan ya yediğin banı kabul edicen yada delikanlı gibi kabul ediceksin oto kutu kullandığını

cemural1865

The Knight Online Player
25 Eki 2015
15
0
1
31
xauke' Alıntı:
adam sana ben gmyim diyip pm atıyor sende s..klmeyip cevap atmıyosan ya yediğin banı kabul edicen yada delikanlı gibi kabul ediceksin oto kutu kullandığını
kardeş adam bana ben gm diyip pm atmadı kafan mı güzel ben zeytinburnu cocoguyum allaha şükür delikanlı adamım bir hile yaptıysam istanbulun en ibne adamı olayım adam bana ben gm dıyıp pm atsa herhalde cvp verırım bilip bilmeden konusma

cemural1865

The Knight Online Player
25 Eki 2015
15
0
1
31
aha sonuna kadarda söylüyorum yazıklar olsun verdiğim emekler piç oldu adminlere bi küfür müfür etmedim buda olgunlugumdandır baskası olsa bi dünya sövmustu ama yazıklar olsun

xauke

The Knight Online Player
19 Eki 2015
31
0
6
aha sonuna kadarda söylüyorum yazıklar olsun verdiğim emekler piç oldu adminlere bi küfür müfür etmedim buda olgunlugumdandır baskası olsa bi dünya sövmustu ama yazıklar olsun
eğer dediğin gibiyse açılmalı ban ama adam emin konuşuyor ve banlıyorsa demekki şüphelendi

cemural1865

The Knight Online Player
25 Eki 2015
15
0
1
31
mrb . bana bir cvp vericekmisiniz ? en azından ya yenı karakter acıcam yada baska sw ye gecıcem sızden bır cvp beklıyorum ?

cemural1865

The Knight Online Player
25 Eki 2015
15
0
1
31
arkadasın emın konusma sebebı pm cvp vermedım onun ıcın ben hıle kullanmısım ben böyle bı sacmalık gormedım ben senın pm cvp vermek zorundamıyım arkadas he gm oldugunu bılsem yada bana ben gm desen tabıykı cvp verırrım ben daha 3 gun oldu sw ye baslıyalı bılmıyorum gm kım oldugunu kanıt dedıgı sey ellerımle topladıgım kutu bana pm gelmedı gıbı bırsey söylemedım bana pm geldı ve okudum kapattım budur olay kesınlıkle hıle yoktur tamamen haksızlıktır herkeze böylemı yapıyolar bu sw de

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
karakteriniz aktifdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...