Ben bu arkadaşın perisini göremedim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

Jeoo

Banned
31 May 2015
60
0
6
Videoyu tam ekran çekmedğimi sonradan fark etim kusura bakmayin :rolleyes: Hesap makinesinden çekilmiş gibi olduğunun farkındayim fakat durum belli oluyor :D

Bunlara takılmayın...

Duellonaya pm atip bildirdiğimde kişide sorun olmadığını bildirdi. Arkadaşlara soruyorum kişinin perisini ben göremedim, siz görebiliyor musunuz ? Kestiği mobların yanına gitmiyor kutu açmak için ? Arada trade attim tınlamadı bile ? . Atağına devam etti. Sizcede duellona haklı değil mi perisi vardir mutlaka ben göremiyor olabilirm. Kutularıda zaten elle açıyordur. Olsun ben yinede buraya videoyu koyim belki benim gibi düşünen bir yetkili çıkarda izler.:confused:

Nick: WizardWomen

Fado35

The Knight Online Player
17 Haz 2015
89
0
6
Aynı şekilde karuslarda da böyle eleman çok fakat gmlere pm attıgımda gelen cevap otokutu yu tespit edemiyoruz oldu video çeksek de bir sonuç çıkmayacak biz boşu boşuna mı periye para verdik millet hileyle kutu topluyor.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

Jeoo

Banned
31 May 2015
60
0
6
Fado35' Alıntı:
Aynı şekilde karuslarda da böyle eleman çok fakat gmlere pm attıgımda gelen cevap otokutu yu tespit edemiyoruz oldu video çeksek de bir sonuç çıkmayacak biz boşu boşuna mı periye para verdik millet hileyle kutu topluyor.
aynen bende belirttiğim gibi duellonaya söylüyorum diyor ki adama pm attim cevap veriyor sorun yok :D :D :D biz boşuna peri kullanıyoruz. Boşuna genie kullanıyoruz. Adamlar macro seri RRRR skil atiyor da serbestmiş mesela dün Alencia söyledi :D Bizde genide z seçmesini atack yapmasini bekleyelim. Peri felan alalaım mallık bizde hala oynuyoruz

cura677

The Knight Online Player
12 Haz 2015
14
0
1
Ilk olarak arkadaşta oto kutu olduğunu nerden anladın bunu sormak istiyorum. Trade attım tınlamadı diyorsun bir insan çok nadir bu kadar hızlı trade kapatabilir demek ki trade block. Ve son olarak kutu açmak için yanına gitmiyor diyorsun. Adam 42'ye kurmuş genieyi. Vurduğu moblar zaten kutu mesafesinde. Sana tavsiyem boş işlerle uğraşmayı bırak ;)

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

Jeoo

Banned
31 May 2015
60
0
6
Ilk olarak arkadaşta oto kutu olduğunu nerden anladın bunu sormak istiyorum. Trade attım tınlamadı diyorsun bir insan çok nadir bu kadar hızlı trade kapatabilir demek ki trade block. Ve son olarak kutu açmak için yanına gitmiyor diyorsun. Adam 42'ye kurmuş genieyi. Vurduğu moblar zaten kutu mesafesinde. Sana tavsiyem boş işlerle uğraşmayı bırak ;)
boş olup olmadına sen değil admin karar verir hadi uza evladım

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

Jeoo

Banned
31 May 2015
60
0
6
GialloRosso' Alıntı:
Adama gereksiz yere iftira atıyosun bir halt belli değil
hıhı adam zaten nedense hep en son kesitiği mobda kalıyor ve diğer kutulara ordan tıkılıyor ve neden hiç hata yapmıyor bi başka kutuyu açarken kıpırdamıyor bazende mob uzakta kalıyor ve üşenip gidip onuda açmıyor hıhı

cura677

The Knight Online Player
12 Haz 2015
14
0
1
Ahhh gençler ahhh benim pazardaki charı görünce de birşey bulursun sen yok merchant hack yok şu yok bu :)

cura677

The Knight Online Player
12 Haz 2015
14
0
1
Bak güzel kardeşim bana bu charın oto kutu kullandığını ispatla sana charımı vereyim level yok ama 15-20 gb para var üzerinde. yeter ki ispatla

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

Jeoo

Banned
31 May 2015
60
0
6
cura677' Alıntı:
Bak güzel kardeşim bana bu charın oto kutu kullandığını ispatla sana charımı vereyim level yok ama 15-20 gb para var üzerinde. yeter ki ispatla
sen kimsin sana ispatlyim senden banane ? admin bakar haklıysam banlar değilsem banlamaz. sen işine bak kafa yorma böyle şeylere. Çok merak ediyorsan bana 24. saniyede mob daha yere düşerken kutu meydana bile çikmaz ama o diğer moba koşuyor açıklayabilirsin. 30 sanıyede ki açilan kutulara durduğu mesafeden tıklarsa çar hareket eder bunu da açıklarsın . Gerisinide gözlükle izle sana saniye saniye şuraya bak diyemem

Moderatör tarafında düzenlendi:

GialloRosso

Banned
5 Haz 2015
20
0
1
Kardeşim bak tam ekran çekseydin bunu daha iyi anlardık z ye gelicek mob olmadığından duruyor olabilir char 0:29 ile 0:34 arasında durmadan koşuyor, Aynı şekilde 0:49 0:54 arasındada oluyor ayrıca oto kutu kutudaki itemleri toplamak için o kadar uzun süre beklemez.Yinede araştırılsın derim ama bu adamda oto kutu yok.

Fado35

The Knight Online Player
17 Haz 2015
89
0
6
arkadaşlar iyi hoş adamda oto kutu oldugu ne malum demişsiniz bunun gibi bir sürü adam var gece bırakıyolar genie ye adam bütün gece orda genie de eliyle kutu mu topluyor madem o kadar parası var oyunda basar parayı alır peri bes belli adam lard orc da exp mi kasıcak bütün gece

ysn55

The Knight Online Player
9 Haz 2015
31
1
8
daha kutu çıkmadan mobdan ayrılıyor, nasıl oluyor da temiz diyorsunuz

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
Admin kutu droplarını görebiliyor oradan anlıyabilir boş muhabbet yapmayın perisi yok diyelim keyfinemi lard orc kesiyo adam orada acabA?

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

Jeoo

Banned
31 May 2015
60
0
6
konuyu görmeyen tek adam admin helal valla baya ilgililer

Moderatör tarafında düzenlendi:

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
konuyu görmeyen tek adam admin helal valla baya ilgililer
yok ya başlıyım böle servera sadece 1 hafta ilgi vardı 8.gün patates full item yaptım czye cıkıyorum maksimum 25 kişi hadi olmadı savaşa gidelim diyorum toplam 50 kişi savaşa giriyor (ilk gün gmyi keserim hevesiyle gelenler hariç) . oda olmadı gb kasalım diyoruz hileyle karşılaşıyoruz makrocularla karşılaşıyoruz . TEŞEKKÜRLER THEKNIGHTONLINE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...