Beta'ya son 2 gün, Kendimce 1 2 realist öneri

Olalalala

The Knight Online Player
27 May 2015
20
0
1
Öncelikle server yönetmek ve bir servera sahip olmak gerçekten çok zor durumlar o yüzden Allah yardımcısınız olsun şimdiden ;

1- + Basma olayı tam kıvamında çokçok bir zorluğu yok ama kolay demekte ayıp olur

2- Maden dropları sanki bir adım aşağıda kalmış gibi yani Golden mattock Dc pre ve flash bastığımız zaman 3 saatte 1 2 tane silvery gem alabiliyoruz peki normal olanlar ne yapıcak unutulmaması gerekenlerden biride herkes başında parasını yatırıp cash satın almaz user küstürmemek gerek. ayrıca bug gibi birşey oluyor bazen ard arda 10x silvery falan atıyor şans derseniz buna , hiç sanmıyorum

3- Balıkçılık için sanırım gem frag ve kutu drobu yok yani en azından bana öyle rastgeldi, çantam dolduğunda elimde 1 tane bile gem frag kutu yoktu.(Gold fishing DC pre ve DC flashla)

4- Monster Stone dropları gayet ideal ona bel bağlayıp şanslı olanların bişeyler kazanıcaklarını düşünüyorum(OLDRol ve OLDRoc drobu açık mı hiç çıkmadıda)

5- Exp olayına gelirsek Ape-Smildon Saber Thoot expi bir tutam arttırılabilir.(rekabet her zaman iyidir ve rekabetin olduğu yerde KOXP ortaya çıkabilir böylece kullananları kolayca avlayabilirsiniz.) onun dışında melee için apost paramun TC TB slotları gayet iyi durumda Treant ve Ancident'i test etmeye fırsat bulamadım ne yazık ki

6- Fire drake usko sundan hatırladığımız gibi DUPE olayları yaşanabilir bu hiç şüphesiz hepimizi üzer çünkü gb gerçekten değerli olucağa benziyor server'da ve bu çok iyi birşey DUPE konusunun sürekli takibini sizden tabikide isteyemem ama en azından sık sık kontrol edilebilir.

7- Server'da şuan bir kaç tbl ve koxp çalışır durumda... Biliyorum ki koxp ve tbl fixlemek imkansız gibi birşey oluverdi. Lakin forumda oluşturulacak bir Şikayet grubu kullananı bulmanızı kolaylaştırabilir.(Böyle durumlarda kanıt olarak bir ss şartı getirebilir, herkesin hali hazırda bir fraps'ı yok sırf bunun için fraps programı indimek bile kötü hissettiriyor.)

8-Lütfen ve lütfen user ayrımcılığı yapmayın 20 kişilik 30 kişilik bir team için 100lerce useri küstürmeyin. Kim illegalse banlayın illegal olmak uyarı gerektirmez unutmayın.

Son olarak koxp ve tbl olayı için size isteğiniz dahilinde link gönderebilirim kullanıcı değilim yalnızca özlediğim 1453 fire drake'si temiz olsun istiyorum ve çalışıp çalışmadığını kontrol amaçlı inidirip denedim oyun nickimde forum nickimle aynı olucaktır şüpheye düştüğünüz her an kontrol edebiliriz
:) Umarım işiniz rastgider elle gösterilir serverlardan birisi olursunuz.. Allah yardımcınız olsun.

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Merhabalar ;

Teşekkürler güzel öneriniz için,

Sadece olumsuz olan konulara cevap vermek istiyorum.

Saber, Ape , Smildon Buff'ladik Exp oranlari bir miktir ; Eski ve Yeni oranlari ;

19692 ape YENI = 22692

17606 smildon YENI = 18606

18500 saber YENI = 20050

Balıkçılık konusuna gelince, Fragment ve Gem Droplari ekli değil Düşünmedik eklemeyi pek olumlu bakmıyoruz.

Dupe konumuzda elimizden geldiği kadar para oranlarini kontrol etcez.

Koxp Sh Wh TBL , Işlerine %100 çözüm yok :( elimizden geleni yapiyoruz koxplar elimizde bulunuyor ACME CORE Yeni güncellemesini bekliyoruz.

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфосайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо