Booro slotu genie sorunsalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NeverMore

The Knight Online Player
18 Nis 2015
9
1
1
Selam,

Booro slotlarında genel bir sıkıntı var.Party şeklinde saldırılan slotlarda farklı 2 canavara saldırılınca o slottan exp alınmıyor.Exp kasarkende çok sıkıntı çıkarıyor.

Düzeltilsin. :)

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Merhaba;

Booro slotlarda veya herhangi slotta sorun yok bazen exp gelir ama sağ alta yazmaz exp barınızı kontrol edın o exp sıze gelmıs olur arada bazı slotlar bole buga gırıyor.

Seabiscuit

The Knight Online Player
16 Nis 2015
17
0
1
Merhaba;
Booro slotlarda veya herhangi slotta sorun yok bazen exp gelir ama sağ alta yazmaz exp barınızı kontrol edın o exp sıze gelmıs olur arada bazı slotlar bole buga gırıyor.
bugun tam olarak ne olduğunu anladık. genie falan farketmıyor bır slotta pt icinde 2 farklı moba daldığımız zaman exp gelmiyor. exp barı kontrol edıyorum 3 taneden 1inde exp yazmadan exp bar doluyor yanı yine 2sinde exp gelmemiş oluyor. arkadasın dedıgıne yakın bır bug var tam olarak bug 2 farklı moba daldıgınız zaman exp gelmemesi.

NeverMore

The Knight Online Player
18 Nis 2015
9
1
1
bugun tam olarak ne olduğunu anladık. genie falan farketmıyor bır slotta pt icinde 2 farklı moba daldığımız zaman exp gelmiyor. exp barı kontrol edıyorum 3 taneden 1inde exp yazmadan exp bar doluyor yanı yine 2sinde exp gelmemiş oluyor. arkadasın dedıgıne yakın bır bug var tam olarak bug 2 farklı moba daldıgınız zaman exp gelmemesi.
Tam dediğin gibi dostum.Sorun devam ediyor zaten.

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Merhaba

Sorunla ilgili çalışmalar devam etmektedir. Monster Yapay zeka sistemi geliştirilecek ve sorun official açılmadan çözülecektir.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...