Boss Item ve Adamlar

kurdoglu

The Knight Online Player
12 May 2015
13
0
1
Dün Oyundan '' PabloPicasso '' diye biriyle beraber item kasmaya başladık bize oyundaki herkesin eşit olduğunu düşen itemler eşit bir şekilde paylaşılacağını söyledi.

Aradan bi 15-20 dk sonra aramıza oyuna yeni başlamış birisini aldım oda itemsiz kalmasın diye onun nickide '' MafiaKenzei '' ve Parti ile birlikte dm slotunda kasarken, yeni aldığım adam eslant'da sq var bosslar var kestinizmi diye bi soru sordu peşine biz kesmedik diye cevap verdik o ara bizim farkımızda olmadan '' PabloPicasso '' kutu sırasını kendinde bırakıp çabuk town atın dedi.

Bizde haliyle town attık her neyse çöle vardıktan sonra '' Mafiakenzei '' e Tp olduk, Snake Queen'i bulduk.

Ve boss' u kestik ben tankladığım için sürekli ölüyordum durmadan TP sc basıp tekrar ışınlanıp tekrar tekrar dalıyordum, ama sürekli ölüyordum nerden bilebilirdim çıkan itemin bu aç gözlü adama gideceğini bunu nerden bilebilirdim ki ? sadece sürekli ölüyordum...

Aradan bi 10 dk sonra item düştü ''
Curse Of Amulet '' oww shet yeah dedikten sonra, Lavuk itemi bizimle paylaşmayı geç elinize sağlık kolay gelsin demeden Lufersona geçti.

Bu adamın ve tp Sc olayının incelenmesini istiyorum beni dinlediğiniz için teşekkürler saygılar .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Merhaba

Biz bu duruma birşey yapamayız malesef. Kutu drop sırasını iyi takip etmeli, güvenmediğiniz kişilerle boss kesmemelisiniz.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı