BSGxEL1ZABETHHHH banı hakkında YENI savunma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KuntiIsHEREEE

The Knight Online Player
15 Haz 2015
13
0
1
Karakter Adı:BSGxEL1ZABETHHHH

Hesabın Kapatılma Tarihi:14.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi:WH (Wall Hack) ile duvardan yukarıya çıkıyor.

Savunma:Öncelikle kullanılmış hile için özür diliyorum . Oyunda wall hack kullanılarak üstünlük sağlanmaya çalışılmış . Bunun hakkında mağdur kalan kişilerden affımı diliyorum . Öncelikle bir daha yapmamak şartı ile BSGxEL1ZABETHHHH adlı charın banının açılmasını taleb ediyorum . Bu güzel serverden mahrum kalmak kötü bir olay gerçekten ... Tekrardan adminler ve mağdur kalan userler için özür dileyerek banın açılmasını rica ediyorum .

Iyi günler .

Jeoo

Banned
31 May 2015
60
0
6
SADSDASDasdsadasdasd sdasd :p :p:p:p:p Bu güzel serverdan mahrum kalmak mı ? Oyunda hesap satılır diye clan kurmuş mahrum kalmak diyor :ASFSFAS ulan Allah iyiliiğini versin :cool::cool::cool::cool::cool::cool:

KuntiIsHEREEE

The Knight Online Player
15 Haz 2015
13
0
1
Öncelikle clanı kuran ben değil arkadaşımdı bildireyim bilip bilmeden herşeye atlama yavrum :)

Jeoo

Banned
31 May 2015
60
0
6
[h=2]BSGxEL1ZABETHHHH karakterinden bahsetmiyor muyuz sonuçta ne fark ediyor ha sen ha arkadaşin sen oyuna girince clanı bozuyordun pk atiyordun, arkadaşin girince clan kurup karakteri satip milleti mi dolandiriyordu :D neyse hakkında hayırlısı hahahahahahah[/h]

KuntiIsHEREEE

The Knight Online Player
15 Haz 2015
13
0
1
Öyle bir mevzu hiç olmadı :D Charın sahibi clan açtı bizde alınca disband ettik . Yani anlayacağın bizlik bir olay değil . Birde dolandırma meselesi nedir çözemedim :)

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Facebook gruplarında bu karakterin satışı yapılmaktaydı.

Kıvırmaya gerek yok.

Ban yediği anda satıldı diyerekten ilan kaldırıldı.

Erkek ol biraz.

KuntiIsHEREEE

The Knight Online Player
15 Haz 2015
13
0
1
Kardeşim sana makbuz fotoğraflarını atayım kıvırmak filan kendine aşacak kelimeler kullanma istersen ...

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
açtırılmak istemesinin tek nedeni karakteri satıp cebine para girmesini istemesi. Başka bir açıklaması olamaz.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Mevcut konunuz hala durmakta ve açık durumdadır. Yeni konu açıldığı için reddedilmiş, mevcut konu üzerinden mahkemenize devam edilecektir.

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...