BU NEDIR ARKADAS NE ANA KALDI NE BACI

TuarecMaster

The Knight Online Player
22 Haz 2015
16
0
1
ABI YETER BU CLANDAN CEKTIGIM NEDIR HER GECE KS BIRRAKIYORLAR. MOB ÇEKIP ÖLDÜRÜYORLAR BIDE KUFUR EDIYORLAR LÜTFEN GEREKLI IŞLEM YAPILSIN.

​

Moderatör tarafında düzenlendi:

NascioOKKESSSSS

The Knight Online Player
23 Haz 2015
20
0
1
31
Bu arkadaş Liberty clanının bir üyesi idi.''Şahsıma nasıl para kasabilirim?'' diye sordu ve biz de nasıl para kastığımızı söyledik.Sheriff,Scolar,Kongau,Uruk ailesinde bus kasabilirsin kardeşim dedik.Ayrıca dipnot olarak bu adamın clandan çıkarılma nedeni warrior oynadığı halde descent skillinin açık olmamasıdır.Minatour mu Lilime's mi takayım diye sormasıdır.Slota ks bırakan da kendisidir.Şimdi ''yeter nedirr bu clandan çektiiğim'' adlı yorumlarının tek açıklaması ''yediği kaba sıçmaktır.''

TuarecMaster

The Knight Online Player
22 Haz 2015
16
0
1
Bu arkadaş Liberty clanının bir üyesi idi.''Şahsıma nasıl para kasabilirim?'' diye sordu ve biz de nasıl para kastığımızı söyledik.Sheriff' date='Scolar,Kongau,Uruk ailesinde bus kasabilirsin kardeşim dedik.Ayrıca dipnot olarak bu adamın clandan çıkarılma nedeni warrior oynadığı halde descent skillinin açık olmamasıdır.Minatour mu Lilime's mi takayım diye sormasıdır.Slota ks bırakan da kendisidir.Şimdi ''yeter nedirr bu clandan çektiiğim'' adlı yorumlarının tek açıklaması ''yediği kaba sıçmaktır.''[/b']

BEN LIBERTY CLANININ ESKI UYESIYIM . NERDE PARA AKSACAGIMI SORDUM VE BANA SLOT ONERDILER. SONRA CLANDAN UYE OLAN HERKEZDEN HAFTALIK 1GB HARAC ISTEDILER. KABUL ETMEYINCE CLANDAN KENDI ISTEÄžIMLE ÇIKTIM. BU SLOTLARI KIME SORSAM SOYLERLERDI ZATEN GIZLISI SAKLISI YOK. VE EVET BEN ROGUE PLAYERIM WARIOUR OYNAMAYIDA BILMIYORUM. AMA OGRENIYORUM. BUNDAN GOCUNULACAK BISEY YOK KIMSE KO BILEREK BASLAMADI BU OYUNA. SLOTTA KS BIRAKAN BEN DEGILIM SUAN SLOTA GELIRSENIZ 5 ADET LIBERTY UYESI GOREBILIRSINIZ. KALDIKI KÜFÜRLERIN DEVAMIDA YOLDA GELIYOR

NascioOKKESSSSS

The Knight Online Player
23 Haz 2015
20
0
1
31
Öncelikle kimse senden haraç falan istemedi bana buraya 20 kişi getirtme güzel kardeşim.Biz clanımızdaki priestlerimizi dizmek için,böyle bir öneride bulunduk hemen hemen herkes bunu kabul etti.Burda konuyu saptırma.Ayrıca sen bu clandan kendi isteğinle çıkmadın biz seni bu clandan gönderdik.Ha unutmadan diyordun ya slotta ''siz kimsiniz ki?'' falan rahat ol öğrenceksin yakında biz kimiz.

TuarecMaster

The Knight Online Player
22 Haz 2015
16
0
1
Öncelikle kimse senden haraç falan istemedi bana buraya 20 kişi getirtme güzel kardeşim.Biz clanımızdaki priestlerimizi dizmek için' date='böyle bir öneride bulunduk hemen hemen herkes bunu kabul etti.Burda konuyu saptırma.Ayrıca sen bu clandan kendi isteğinle çıkmadın biz seni bu clandan gönderdik.Ha unutmadan diyordun ya slotta ''siz kimsiniz ki?'' falan rahat ol öğrenceksin yakında biz kimiz.[/b']

gm gormuomusun alenen tehdıt edıyorlar bu oyunu agız tadıyla oyanayamayacakmıyım ben.. sızden bır hızmet satın alıyorum. tıcarı olarak bu konudakı guvenceyı bana vermenız gerekıyor.

NascioOKKESSSSS

The Knight Online Player
23 Haz 2015
20
0
1
31
YA HAHAHAHAHAAH KARDEŞ KORKMA HANI OYUNDA ÖÄžRENICEKSIN BIZ KIMIZ ANLAMINDA SANAL ALEMDE SENIN KARAKTERIN ÖLÜNCE SANA BIR ŞEY OLMUYOR AYRICA ORTADA TEHDIT FALAN YOK SAKIN OL :D :dD:d:D

TuarecMaster

The Knight Online Player
22 Haz 2015
16
0
1
YA HAHAHAHAHAAH KARDEŞ KORKMA HANI OYUNDA ÖÄžRENICEKSIN BIZ KIMIZ ANLAMINDA SANAL ALEMDE SENIN KARAKTERIN ÖLÜNCE SANA BIR ŞEY OLMUYOR AYRICA ORTADA TEHDIT FALAN YOK SAKIN OL :D :dD:d:D
sahsından korkan yok zaten bılader ben bu oyunu senın gıbı ınsanlar yuzunden oynamayacaksam aldıgım hızmetın bır anlamı olmaz. ben bosa para harcamak ıstemem ondan korkuyorum.