Bu nedir nasıl bir bugdur

II666II

The Knight Online Player
8 Haz 2015
11
0
1
maradonda pazardayım. adam yarım saati geçik yanımda dikeliyordu can sıkıntısı mouse ile saga sola tıklarken adama tıkladım ve durumu acilen video ya aldım. acil aldığımı söyledim ya league of legendste twitchte yayın yaptıgım için üstteki win lose yazısı kalmış soracak olan olursa.

admin bir hile bug bildirisini ibraz etmeniz dileği ile. adamın nick : Jeoo

II666II

The Knight Online Player
8 Haz 2015
11
0
1
arkadaştan başka açamayan varmı ben hala tıklayarak izliyorum account umla girmesemde foruma

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Video gizli herkese açık yapın izleyelim

II666II

The Knight Online Player
8 Haz 2015
11
0
1
şimdi izleyebilirsiniz. yeni gördüm göremediğinizi

canderler34

The Knight Online Player
8 Haz 2015
4
0
1
ben orda bir adet liseliden baska bir sey goremedim, adama tiklamissin oyle bekliyorsun selam yazmissin oda umursamamiz. amac nedir?

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Kontrol ettim

Canı düşüyor adamın hiçbirşey vurmadığı halde bence oyuncu aslında orada değil görüntü bugunda kalmış oda arenada vs atıyor gibi birşey olabilir. Ilginç durummuş.

II666II

The Knight Online Player
8 Haz 2015
11
0
1
ben orda bir adet liseliden baska bir sey goremedim' date=' adama tiklamissin oyle bekliyorsun selam yazmissin oda umursamamiz. amac nedir?[/quote']
merak ediyorsan 15 yıl önce lisedeydim mal player ya.

ben şunu diyim adam arenada falan buggta kalmamış onu bir bilin çünki 15 dk sonra ilerledi gitti. olayda bir şeyleri oto ayarlamış ve takılmış gibi geldi bana tartışmaya açık sw de baya bir şey bugg yani

Jeoo

Banned
31 May 2015
60
0
6
Duellona' Alıntı:
Kontrol ettim
Canı düşüyor adamın hiçbirşey vurmadığı halde bence oyuncu aslında orada değil görüntü bugunda kalmış oda arenada vs atıyor gibi birşey olabilir. Ilginç durummuş.
Ben o sırada Chaosdaydım büyük ihtimal :D

Jeoo

Banned
31 May 2015
60
0
6
merak ediyorsan 15 yıl önce lisedeydim mal player ya.

ben şunu diyim adam arenada falan buggta kalmamış onu bir bilin çünki 15 dk sonra ilerledi gitti. olayda bir şeyleri oto ayarlamış ve takılmış gibi geldi bana tartışmaya açık sw de baya bir şey bugg yani
Kamil ben o sırada büyük ihtimal chaosdaydim :D ondan canım inip çıkıyordu bir pm geldi fakat nick elmorad of cart curt bir şeyler yazıyor. Choasda belli olmuyor bende ''as'' dedim biraz geç demiş olabilirm eğer öyleyse ben chaosdaydim hatta as derken yanına 8 felan basmiş olmam lazım 8de can potu abanıyordum :cool::cool::cool: