CHAOS BUG VE VERILMEYEN EMEÄžIN KARŞILIÄžI

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

CanerArslan

Banned
10 Tem 2015
14
0
1
34

ARKADAŞLAR 2.KEZ 1.OLDUÄžUM CHAOSDA ÖDÜLLERIM VERILMIYOR.BU DURUMA LÜTFEN SESSIZ KALMAYIN VE BU SIZINDE BAŞINIZA GELEBILIR.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Ödülün gelmediğine dair ksc varmı elinizde yani bu chaosun çıkış kscsi varmı ?

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

CanerArslan

Banned
10 Tem 2015
14
0
1
34
Az önce mavi kutu ödülüm geldi.... Kanat Ödülü gelmedi...Öle bir Ödül yokmuş chaosda :)

Hamlet

The Knight Online Player
13 Tem 2015
5
0
1
Sanki hiç biriniz chaos a girmemişsiniz veya hiç kontrol etmemişsiniz gibi yorumlar yazmışsınız. Aynı sorunu ben de yaşıyorum. 1. 3. 4. ve 6. olduğum zamanlarda exp ödülü dışında hiç birşey gelmedi. Charınızı bırakın abicim. Hiç birşey yapmadan chaos sonuna kadar bekleyip sonuncu olduğunuz zaman chest + exp + voucher of oracle (pelerin itemi) geliyor. Millet o yüzden maden charlarıyla girip afk oluyor artık. Oyun içinde Ermis e yazdığımda sorun yok deyip geçti. Herkesin yaşadığı bir sorun. Iki haftadır oynuyorum, bende ve bütün arkadaşlarımda aynı sorun var. Yeni birşeymiş gibi ksc isteyip sorun çözümünü ertelemektense igilenmeniz daha yerinde olacaktır.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

CanerArslan

Banned
10 Tem 2015
14
0
1
34
Sanki hiç biriniz chaos a girmemişsiniz veya hiç kontrol etmemişsiniz gibi yorumlar yazmışsınız. Aynı sorunu ben de yaşıyorum. 1. 3. 4. ve 6. olduğum zamanlarda exp ödülü dışında hiç birşey gelmedi. Charınızı bırakın abicim. Hiç birşey yapmadan chaos sonuna kadar bekleyip sonuncu olduğunuz zaman chest + exp + voucher of oracle (pelerin itemi) geliyor. Millet o yüzden maden charlarıyla girip afk oluyor artık. Oyun içinde Ermis e yazdığımda sorun yok deyip geçti. Herkesin yaşadığı bir sorun. Iki haftadır oynuyorum' date=' bende ve bütün arkadaşlarımda aynı sorun var. Yeni birşeymiş gibi ksc isteyip sorun çözümünü ertelemektense igilenmeniz daha yerinde olacaktır.[/quote']
Aynen banda exp geliyodu 2 kere girdim 2.de de 1.oldum kutu gelmedi ticket attım bu kadar yazışma forumda paylaşım derken 2 mavi kutu verdiler sağolsunlar.

Ama işte diğer verilmesi gereken metaryallar burda verilmiyormuş.

Oyun hala kurulum aşamasında ve bizim bulduğumuz eksikleler yaralarını sarıcak.

Bizde verildi gözüküyo öle böle şöle gibi bize yalancı muamelesi yapılınca bizimde canımız sıkılıyo ister istemez

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Böyle bir oylama yapma hakkını size kim verdi ? Sorununuz zaten giderilmesini de geçelim, chaos la ilgili forumda az araştırma yapın sorunu çözmek için uğraştığımızı anlarsınız zaten.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

CanerArslan

Banned
10 Tem 2015
14
0
1
34
forum kardeşim bu hak almam mı lazım... Hak yoksa normal üyerelere konu açımını engellersin. açıyosan istediğimi açarım.