Character PUSU BUG !!

LordSuu

The Knight Online Player
8 Haz 2015
13
0
1
Değerli TheKoGame ailesi başlıktada belirttiğim gibi . LordThugLord karakterin punsunda 4 k üzeri kc bulunmaktadır .

Ne yazik ki serverin sistemsel hatasından dolayı char buga girmiş ve pus'ta hata vermektedir.

Bu kullanıcı pc si ile hic bir alakası yok yaklasık 5 farklı ıp den ve pc den girişler yapılarak pusta aynı hata tekrar tekrar alındı ..

Sizlere bu hatayı defalarca ticketten atmamıza ragmen hata sizden kaynaklıdır diyip geçiştirdiniz

Kc alımını Kredi kartı ile paypaldan yapılmıştır . Kc aldıgıma dair bütün bilgiler elimdedir .

Bildiğiniz taktirte Ko oyuncu mahkemesi bulunmaktadır .

Işlem tamamen yasal olup sizin serverda yasal bir server olduğu için gerekli ilgi ve cözüm yapılmaz ise gerekli yerlere başvurulucaktır .

ILGINIZ IÇIN TEŞEKKÜRLER

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Problem giderilmiştir.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

FerreL

The Knight Online Player
6 Haz 2015
179
1
18
Dostum burada kimseyi tehtid etmeye hakkın da yok gücün de yok. Düzgün insan gibi sorsan, yöneticiler de biliyordur aslında bunun çözümünü veya benim gibi biri çıkar sana çözümü söyler. 50 kere girip çıkmışsın pusa, firewall min 30dk ban yemişsin. Internet Explorer geçmişini sildikten sonra sorun düzelir. Sorun ne yöneticilerde ne sunucuda ne de serverde, sorun sende. Daha dikkatli ol.

sekretin

The Knight Online Player
31 May 2015
57
0
6
Sizlere bu hatayı defalarca ticketten atmamıza ragmen hata sizden kaynaklıdır diyip geçiştirdiniz

ferrel heralde okumadın arkadasin yazdıgı post u. adam zaten defelarca konuyu dile getirip sormus. olayda bi tehdit goremedim ben arkadas hakkını aramıs duzgun bir sekilde.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Arkadaşın yaşamış olduğu sorun kendisinden kaynaklıdır zaten. Karakterine girip power up u açıp Kc lerini üstüne çektim ve çıktım.

Pusta veya Charda sorun yok, hata kullanıcıdan kaynaklı. Tehtit konusuna gelince o ayrıntılı şekilde konuşuldu.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

FerreL

The Knight Online Player
6 Haz 2015
179
1
18
sekretin' Alıntı:
ferrel heralde okumadın arkadasin yazdıgı post u. adam zaten defelarca konuyu dile getirip sormus. olayda bi tehdit goremedim ben arkadas hakkını aramıs duzgun bir sekilde.
Sorun sadece 50 kere pusa girip çıkması, engellenmesi. Yapacağı tek şey ise internet explorer geçmişini silmek. Yani sorun yine kendinden kaynaklı ^^