DIRENIŞ CLANININ YÜZÜ IŞTE BU

Cursed67

The Knight Online Player
26 Haz 2015
7
0
1
Öncelikle herkese selam. 30 yasında bu oyunu severek oynayan birisiyim. Bugun sabah 10dan gece saat 1e kadar genelde aynı isimlerle kastığımız booro slotuna BERBAT nickli clan liderinin olduğu DIRENIŞ clanı gelmiş direk ksye başlamıştır. Bunların gerçek yüzü budur insanlığını kaybetmişlerdir. Bilginiz olsun.

Cursed67

The Knight Online Player
26 Haz 2015
7
0
1
ben cok eski zamanlarda oynardım bu oyunu. hic bir zaman gidip orda emek sarf eden insanların emegını çalmadım. oyunda o partydeki insanlar exp event olsun dıye dort gözle beklıyolar ama bi bakıyosun birileri geliyor düpedüz hırsızlık yapıyor. bunun başka bir açıklaması yok.

yuko1912

The Knight Online Player
23 Haz 2015
20
1
3
böyle konu açanlara direk ban atılmalı ya boşa yer kaplıyolar forumda adam sanki boroo slotunu kendi çıkarıyor respawnlıyor hırsızlık filan baya sahiplenmiş slotu :D :D:D

Cursed67

The Knight Online Player
26 Haz 2015
7
0
1
yuko1912' Alıntı:
böyle konu açanlara direk ban atılmalı ya boşa yer kaplıyolar forumda adam sanki boroo slotunu kendi çıkarıyor respawnlıyor hırsızlık filan baya sahiplenmiş slotu :D :D:D
çok konuşma dostum geçmiş gitmiş konu daha ne yorum yapıyosun. kendin kasarken slotta başkası gelip ks yapma küfürleri peşpeşe sıralarsın boş boş yorum yazma foruma.