Dm slotunda bot, koxper. Zehir ediyor bize artık oyunu.

NUTRICULA

The Knight Online Player
17 Tem 2015
22
0
1
Arkadaşlar bu arkadaşımız aynı anda 3 tane helis skili vuruyor skili vururken heal atıyor. ve çok hızlı atak yapıyor.

aaaaaaaaa o da ne? kafada peri yok ama kutu toplayabiliyor? çok açık ve net olduğunu düşünüyorum bu adamdan bıktık artık

ilgililere duyrulur.

eğer bu adam temizse, genie ile daha hızlı nasıl atak,heal yapabılırız? oto kutu perisiz nasıl toplayabiliriz. arkadaşlar bize taktiğini versin.

iyi çalışmalar.

720p izleyiniz.

LiliTH

The Knight Online Player
9 Haz 2015
17
0
1
Genie'nin böyle atak yapmasına imkan yok. Gereği yapılacaktır.

Kushirikato

The Knight Online Player
21 Haz 2015
150
1
18
bu adam geçende başinda GM yazısı ile dolaşiyordu foruma SS attık duellona resimde bişey yok dedi :D

NUTRICULA

The Knight Online Player
17 Tem 2015
22
0
1
kendisi satış yapıyor aktardığı karakter goremedım ben artık dayanamıyorum bu adamın haksız kazanç sağlamasına.

NUTRICULA

The Knight Online Player
17 Tem 2015
22
0
1
duyumlarıma göre ve yanında gördüğüm kadarıyla 2. karakteri AequitaS nicklidir. bu karakterinde ayrıca incelenmesini talep edıyorum.

lBscPlyrl

The Knight Online Player
28 Haz 2015
66
1
8
bu adamın ipsine yakin herkes banlansin sadece bu degil yeter artk

speedplus1

The Knight Online Player
23 Tem 2015
8
0
1
AequitaS, TekAskCimbom bu slottan haksız kazanç yapanlardır incelediğinizde anlıycaksınız gerekenin yapılmasını istiyoruz Diğer bplerinin adıda Syx tir.

NUTRICULA

The Knight Online Player
17 Tem 2015
22
0
1
Styxxxx styx isimli karakterlerinde incelenemesini talep ediyorum bu arkadaş organızator gibi maşallah 15 tane charı var heralde.

NUTRICULA

The Knight Online Player
17 Tem 2015
22
0
1
valla usta adamın 15 tane karakteri var her birini biyere koymuş çoşturuyor ortalığı biz de tek başımıza ds slotunda 2 tane shard düşecek diye çabalayalım parçalayalım kendimizi. sesimizi çıkaracağız tabiki

110131029

The Knight Online Player
15 Haz 2015
24
0
1
bu slotta her zaman 2 karakter takılıyorum ben bugun 3 kere gm geldı slota varsa bi durum banlayın

110131029

The Knight Online Player
15 Haz 2015
24
0
1
daha 1 kere bilede satış yapmadım üstelik nerden kime dayanarak söylüyorsunuz anlayamıyorum :)

110131029

The Knight Online Player
15 Haz 2015
24
0
1
çarın arkasını neden çekmmeiş guzel arkadasım acaba dikakt ederseni çar kedine heal atıyor atmadıgı zaman elini kaldırıyor heal failde verdiğiii heal atamıyor ve arkada bulunan 2. çarım ona heal atıyor . bu slota tek çar bırakmadım hiç bir zaman bugün 3 gm arkadas slota geldi kontrollerini yaptı zaten.

110131029

The Knight Online Player
15 Haz 2015
24
0
1
1. cisi bunu çeken guzel arkadasım 10gündür bu gaye içindesin. 2.si çarın arkasını hiç çekmemişsin bu slota ben 2 çardan az bırakmıyorum 3.sü bugun 3 gm arkadas slota sıklıkla geldi zaten. 4.sü çar el kaldrırarak heal atıyor videoda görüldüğü gibi ama heal failde verdiği zaman attıgı heal yarım kalıyor ve senın çekmediğin 2. karakterim olan çar heal atıyor. 5.si 2 çarımdada peri vardır yaklasık 3 gündür. . hiç bir zaman oyun içi oyun dışı satış yapmadım yapmamda uğraşmaya değmez. 2den fazla karakterim yoktur.

TekAskCimbom

The Knight Online Player
18 Tem 2015
9
0
1
Öncelikler Arkadasımıza konuyu açtıgı için teşekkürler biz hiç bi zaman orda arkamızda heal priest almadan kasmadık + 2 priest çok seri slotu dönebiliyoruz kutuyu elimizle rahat acabiliyoruz bilirisiniz ki eskiden uskoda peri diye bişey yoktu ki her perisiz adama artık oto kutu koxp bot damgası koymayı bi köşeye bırakın zaten adminlerin gereğini yapacagından hiç şüpem yoktur incelensib charlar !

NUTRICULA

The Knight Online Player
17 Tem 2015
22
0
1
1.si güzel arkadaşlar açıklamalarını yapmışlar ama bişeyi unutuyorlar bu video bugün çekilmedi :) savunmanı bugüne göre yapma. o gün slotta tektin herşey net ve anlaşılır. uzun video da var her yerini çektiğim slotu. tek başınaydı bu arkadaş arkasından kımse heal atmıyor. yahu bu kadar küçülmeyin böyle uçup giderken mi kutu açabılıyorsunuz? :D sadece gülüyorum size. ayrıca bugün çekilmedi bu video savunmanı ona göre yap.

NUTRICULA

The Knight Online Player
17 Tem 2015
22
0
1
heal kaldırırken fail veriyor aynı anda helis vuruyor nasıl yapıyor bunu genie bana da anlat da bileyim? 2. charı çekmemişim o kutu açıyormuş peki kutulara bu kadar uzakken nasıl açabılıyorsun? görüntüye girmen gerekirdi? kutuların yanına kadar gitmen gerekirki perin toplasın. daha perinin ne olduğunu ne işe yaradıgını bılmeyen arkadaş gelmiş burda açıklama yapıyor. güya aklayacak kendını. video açık ve net eğer bu arkadaşa temiz diyorsanız biz de temiz oynarız bundan sonra !!!