Durduk yere ban , arada kaynadım sanırım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

azazel41

The Knight Online Player
17 Haz 2015
9
0
1
Karakter Adı : SteriouS

Hesabın Kapatılma Tarihi : 14.07.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi : Sanırım yanlışlığa kurban gittim ?

Savunma : Biz iş yerinde 3 kişiyiz hepimizde bilgisayar var , arkadaşlar multi client ile oyuna girmiş teki pm sinden uyarı almış dc olmuş diğeri ban yemiş bilgisayar ban. Ben madende afk dim ban yemişim. Sebebini anlamadım , aynı ip den onlar multi açtı diye benim karakterde gitti zannediyorum ama hdd numarası gözükmüyor mu ? Tekrar kontrol edip multi client illegal aktivite felan bulunmadığını görmenizi istiyorum ve sebepsiz yere atılan banımın açılmasını istiyorum.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban Sebebi : Multiclient

Karar : Reddedildi

Konu Jurilerin fikirlerini almak için açık bırakılmıştır.

azazel41

The Knight Online Player
17 Haz 2015
9
0
1
Evet ben multi client kullanıldığını söylüyorum diğer arkadaşlar zaten konu bile açmadılar bana söylediler , ancak benim bilgisayarımda ve karakterimde herhangi bir illegal program veya multi client kullanımı söz konusu değildi , resimdeki ip numarasının aynı olduğunu gösteriyor sanırım evet aynı ip üzerindeyiz fakat bilgisayarlarımız farklı. Kendi bilgisayarımda kesinlikle kullanmadım ben öyle birşey kurunun yanına yaş ta yanmasın lütfen gayet düzenli bir oyuncunuzum dc premiumum bile vardı. Teşekkür ediyorum kararınızı bekliyorum

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkeme ile ilgilene Juri : AliMUTLU

açıklama : Açıkçası ben savunmayı inandırıcı bulmadım sosyal ortamlardaki gibi kuzenim yazmış muhabbetine benziyor charların açılmaması taraftarıyım multi ile haksız kazançtan dolayı hdd ban kaldırılabilir.

karar : olumsuz.

azazel41

The Knight Online Player
17 Haz 2015
9
0
1
Nasıl böyle birşey düşünüyorsunuz ya. Benim karakterimin bulunduğu bilgisayar hiçbir illegale karışmamıştır multi client kullanılmamıştır. Kuzenim yazmış muhabbetiyle nasıl bağdaştırıyorsunuz çözemedim. Karakter bir illegale karışmadan ip de bulunan diğer bilgisayarların işlediği bir suç yüzünden benim bilgisayarım ve karakterim neden engelleniyor ? Bu haksızlıktır. Diğer karakterler umrumda değil benim karakterim SteriouS ve multi client illegale karışmamıştır. Ben onun açılmasını istiyorum.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkeme ile ilgilenen Juri : AliMUTLU

Açıklama : Arkadaş kendinden bu kadar eminse bu multi charların trade ve pazar logları incelensin multiyle yapılan farm SteriouS karakterine aktarılmışsa banlı kalsın multilerin bu charla alakası yoksa ban açılabilir.

azazel41

The Knight Online Player
17 Haz 2015
9
0
1
Gerekli kontroller yapılmadımı hala acaba ? 2. gün bitti hala oyunada giremiyorum karakterimde açılmadı madur oldum.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karar hdd ban kaldırılması yönündedir. Karakterler banlı kalacaktır.

Konu Açık Bırakılmıştır.

azazel41

The Knight Online Player
17 Haz 2015
9
0
1
HDD ban ın açılması benim için birşey ifade etmiyorki , tekrar karakter açıp onları yapmam uzun zaman alır , aldığım dc premiumda boşa gider tekrar başlamam servera hdd ban açmayabilirsiniz karakter açılmayacaksa. Karakterinde bilgisayarımında herhangi bir illegale karıştığı yonune tektik yok aynı ip de diğer bilgisayarlardan açılan multi yüzünden benim karakterim gitti. Gerçekten adaletsiz bir karar. Emeklerimde premiumda boşa gitti.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karar : Reddedildi.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...