eve arkadasımız slow ewil çeke çeke %50 düştüm geregını yapın lutfen

rythim

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6

Moderatör tarafında düzenlendi:

yasinaydın

The Knight Online Player
27 Haz 2015
25
1
3
geçen bende konu actıydım bizede aynısını yaptı cok yapıyor bu arkadas bunu slota ksye geliyor kutu alamaz ise genieye bırakmıs adamları dm cekip yatırıyor

rythim

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
yasinaydın' Alıntı:
geçen bende konu actıydım bizede aynısını yaptı cok yapıyor bu arkadas bunu slota ksye geliyor kutu alamaz ise genieye bırakmıs adamları dm cekip yatırıyor
buda diger clanındakı diger arkadasının resmi lutfen geregini yapılmasını ıstıyorum saygılar

rythim

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
buda baska bi lureci bıkmadı usanmadı bir pişkin pişkin konusuyor. kendi cektigi questi biz cekmis gibi konusuyor

adam pisikopat

rythim

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
arkadas tehdit ediyor suna bakın nöbetlese uyuyun diyor ki zaten her 10dkda bir gün boyu quest dm devamlı bişiler cekip yatırdı

rythim

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
adam durmuyor hala devam sabahın 10undan gece 1e kadar

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Gereken cezalar verilmiştir. Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

HeBirader

The Knight Online Player
12 Tem 2015
17
0
1
Küfürde ettim diye hatırlıyorum lütfen bana Chat ban da verirmisiniz onunda SS ini koy sana zahmet elinde varsa

Edit: Mob çekme cezası Jail diyen GM ler duymuştuk ki bi başkası attack block cezası verdi . Her Gm bağımsız çalışıyo sanırım ?

HeBirader

The Knight Online Player
12 Tem 2015
17
0
1
Bu arada Sabah 10 gece 1 i yeni okudum oha ben bile o kadarını yapamam birader evet yaklaşık 2 saat kadar uğraştım senle ama 15 saat uzun bi süre bunla uğraşmak için . Bak ben tamamen dürüstüm sende biraz abartıyı kıs yani