Exp ?? hayırdır 5 senemi oynucaz bu swyi ?

JazKeny.

The Knight Online Player
9 May 2015
8
0
1
Exp pre ile zarzor 62 oldum presi olmayan ne yapacak ? hayırdır pvp degilde bi şirket oyunumu oynuyoruz balıkdan gem atmıyor exp düzeltilsin exp event yapılsın acill ilgilenmesi gereken konular yoksa yarın user kalmıcak bilginize..

Hp_

The Knight Online Player
25 May 2015
43
0
6
valla bizimkiler bekliyor exp düşürülmezse yarın 70e bile kassak adreama düşürücez charları. 62 olduk yeni exp preli exp flashlı

JazKeny.

The Knight Online Player
9 May 2015
8
0
1
usko bile daha kolay düzelmezse biz yarın bıkarıız 50 lira bizi batırmaz :)

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
aynen bp açtım elimde itemde yok 10 lwl olana kadar baya bi uğraştım.yalvardım aga pt pls kesemiyorum solucan diye.yok pt de almıyolar :D yumruklarımda 11 lwl oldum.şuan afk maden akıyo 2 saatte 5e yakın gem kastım 1 hafta sonra 20-30 tane olunca kırmayı planlıyorum :D :D

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Exp evet zor 1453 tarzi oranlarimiz hiçbir zaman kolay demedik zaten sizlere 2hafta olduğunu her zaman söledik.

Exp Eventlerimiz tabi olaçak ama şuan için erken , Pazartesinden sonra EXP event aktif olacaktır.

​Lütfen bilgilerinizi kimse ile paylaşmayiniz.THEKOGAME Yönetimi Hiç bir sorumluluk kabul etmezdir. THEKNIGHTONLINE YÖNETIM EKIBI.

Hp_

The Knight Online Player
25 May 2015
43
0
6
hepsine kopyala yapıştır cevap tebrik ederim sizi alencia :) bakın 1-2 team dışında exp sıkıntı değil ama diğerleri premiumsuzlar çok sıkıntı. siz server için şunu demişsiniz 200 kişi pre alır oynarlar onlar arasında. bu olmuş resmen

JazKeny.

The Knight Online Player
9 May 2015
8
0
1
Exp evet zor 1453 tarzi oranlarimiz hiçbir zaman kolay demedik zaten sizlere 2hafta olduğunu her zaman söledik.
Exp Eventlerimiz tabi olaçak ama şuan için erken , Pazartesinden sonra EXP event aktif olacaktır.

​Lütfen bilgilerinizi kimse ile paylaşmayiniz.THEKOGAME Yönetimi Hiç bir sorumluluk kabul etmezdir. THEKNIGHTONLINE YÖNETIM EKIBI.
Tabi sizde haklısınız parayı kaldırdınız gene millet umrudunuzda degill :) 3 üncü kandırşınız bizi helal..

CuzzyDaqqer

Banned
27 May 2015
29
1
3
bence ex oranları çok güzel bıkmadanızmı ıkı gune 80 olmaya biraz emek verin arada ex ewentlerlede desteklenırse güzel olur tabi :)

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Tabi sizde haklısınız parayı kaldırdınız gene millet umrudunuzda degill :) 3 üncü kandırşınız bizi helal..
Aslinda sizin gibi insanlara o oynadiğiniz serverdeki gibi cevap vermemek gerekiyor. iyi akşamlar boş insan..

ToluBey

The Knight Online Player
17 May 2015
118
2
18

Exp oranları preminumsuzlara artırılabilir yani preminumlulara gelen exp gayet ideal fakat preminumsuz arkadaslara gelen expi artırma sansınız varsa bir nebzede olsun olabilir.

alperglory

The Knight Online Player
30 May 2015
12
0
1
Ben burda kimseyi savunmuyorum ama şunuda söylemek istiyorum. Achgames, Knightarena gibi kendini bilmez üslubu bozuk adminlere bu sözü söylesen daha yeriydi. Theko adminleride parayı cebe indirdikten sonra böyle düzgün seviyeli üslubuna devam etmez ise bu sözü söylersin. Bu adamlar burda emek harcamış bu serveri açmış belki uzun süreli veya değil bunu bilemezsin. Bunu bilmediğini, bile bile sen para yatırıyorsun. Bunun bir garantisi yok. Onun için Serverin uzun vadeli olup, olmadığını göze alarak para yatırın.

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтhttp://packedspheres.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт