Exp kasarken yenilen BAN , sebebi koxp.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

godwashere

The Knight Online Player
10 Haz 2015
4
0
1
Karakter Adı:GodWasHere Hesabın Kapatılma Tarihi:10.06.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi:Illegal Program Savunma:Savunma falan yok ya , bildiğiniz 43 lvl charımla deru'da hayatımda ilk kez koxp açtım , sebebiyse 30 dakika exp kasmak istemem ve hileyi denememdi , kusura bakmayın . Açarsanız sevinirim açmazsanız bırakırım . Ama şunuda bilin hani bende biliyorum genie'yi açıp oto kutuyla orc watcher'da buss ms vesaire kasmayı . 10 tane char açıp madene atmayı neyse teşekkürler yardımınız için. Eğer açarsanız tekrar illegal aktivitede bulunmayacağım .

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Karakter Adı:GodWasHere Hesabın Kapatılma Tarihi:10.06.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi:Illegal Program Savunma:Savunma falan yok ya , bildiğiniz 43 lvl charımla deru'da hayatımda ilk kez koxp açtım , sebebiyse 30 dakika exp kasmak istemem ve hileyi denememdi , kusura bakmayın . Açarsanız sevinirim açmazsanız bırakırım . Ama şunuda bilin hani bende biliyorum genie'yi açıp oto kutuyla orc watcher'da buss ms vesaire kasmayı . 10 tane char açıp madene atmayı neyse teşekkürler yardımınız için. Eğer açarsanız tekrar illegal aktivitede bulunmayacağım .
Kendiniz söylemişsiniz hile kullandıgınızı ve bunun affı olmıcağını herkez bilmekte birşey ifade etmeye çalışmıssınız ama merak etmeyin multi açanlarından tutun oto kutusuna kadar herkez banlanmakta siz tek değilsiniz.Geçmiş olsun birdaha DENEMEMEK üzere.

godwashere

The Knight Online Player
10 Haz 2015
4
0
1
Öncelikle herkez değil herkestir , teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetili : Duellona

Karar : Reddedildi.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...