Eyleme Karşı Değilim Fakat Bu Bir Başkasına Zarar Vermektir. !

aSiLTuRK

The Knight Online Player
20 Haz 2015
6
0
1
Ardreamcı arkadaşların taleplerine destek vermekle birlikte yaptıkları eylem ile bize zarar vermekte olduklarını belirtmek isterim. Ben pazarımı çevresinde ki 2 kişiyi SS liyebildim. Şikayetçiyim.

KaiProctor

The Knight Online Player
2 Haz 2015
57
2
8
32
Aynı gezideki esnaf gibi konu açmışsın kardeşim hakkımızı arıyoruz kimseye gık dediğimiz yok

aSiLTuRK

The Knight Online Player
20 Haz 2015
6
0
1
Kardeşim gezinin esnafı haksız mıydı ? Sen hakkını ararken adamı zarara sokma hakkını kendinde nasıl buluyorsun ? Bak tekrar söylüyorum eyleme karşı değilim. Ama bunun için kimseye zarar vermeyen bir yöntem seçmelisiniz.

KaiProctor

The Knight Online Player
2 Haz 2015
57
2
8
32
Bu biraz şey aslında çilek yiyeyim muz tadı gelsin. 1.5 ay oldu biz forumda defalarca konu açtık oyun içinde defalarca gm le yazıştık talep ettik bunu. tamam dediler oylama yaptılar açık ara kazandık. bir map bu kadar zor değil ilk reset falan hikaye herkes düşünüyor user bölünecek niye bölünsün kardeşim ? herkesin oyun zevki ayrıdır ama bu belirli kitleye yapılan eziyetin hiç bir açıklaması yoktur. gezinin esnafı var tanıdığım, x6'ya biniyor şimdi. 25 krşa aldığı suyu 1 liradan satıyordu büfesinde. dediğim gibi herkes emeğinin peşinde.

aSiLTuRK

The Knight Online Player
20 Haz 2015
6
0
1
Ya güzel dostum adam 25 kuruşa alıp 2 liraya da satar. Bu seni bağlamaz. Devletin denetleme mekanizmasıyla alakalıdır. Verirsin dilekçeni - vatandaşlık hakkın - sonrada bilgi edinme kanunu kapsamında takibini yaparsın. O da mı olmadı ? Bilinçlendirme yaparsın. Anlatırsın. Seminer düzenlersin. O da mı olmadı. Genel asayiş ve düzeni bozmayacak şekilde 2911 Sayılı kanun kapsamında çizilmiş çizgiler çerçevesinde eylemini yaparsın. Ama sen kalkıp adamın dükkanının önünü kapatamazsın. Buna hakkın yok. Ha sana savunduğun konuda hak veriyor muyum ? Evet veriyorum. Ama esas kadar usülde önemlidir.

Gelelim oyuna. Oyun kimin elinde ? TheKo yönetimi ve sahibinin. Adam bir söz verdi size. Bunu yerine getirmek zorunda. Bunun Lamı Cimi yok. Bu işten para kazanıyor ise sözünü tutacak. Sözünü tutmadımı yaparsın eylemini ama bunu bana zarar vererek yapamazsın. Yaparsan tezinle zıtlaşırsın. Hak ararken haksızlık yapmış olursun. Bu da senin talebinin mahsumiyetine leke düşürür vesselam. Tekrar söylüyorum istediğinizde haklısınız. Destek veriyorum. Ama diğer userlara zarar vermenin kazandıracağı birşey yok. Aksine kaybettirir. Saygılarımla.