FARKETMEZZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

taylan90

The Knight Online Player
2 Haz 2015
25
0
1
31
Karakter Adı:FARKETMEZZ

Hesabın Kapatılma Tarihi:04.06.2015

Savunma:Öncelikle Merhaba 04.06.2015 Charım Ban Yemiştir Nedeni ise Fake Site Acanlardan Biri oldugummuş Böyle Sacma Bir olay görmedim JonathanDellagua adlı sahısın adı Kubilay hanci onu ifşa eden benimdir gerekli ticketlari size atmistim Ayrica Beni Bu oyunda tanıyan insanlar illegal bir işe karısmayacagımıda bilirler.Eğer ki ben Fake Site üzerinden Milleti Dolandırmışsam Iki Gözüm önüme aksın ki böyle birsey yapmadım zaten Aldığım ESN Kodları : Kod: OSU8 - YKVZ - X405 - 1CP1(3300 Cpoint (300 bonus) ) , XH4P - OKWI - 7C47 - TXZW(4330 Cpoint (400 bonus) Bunlardır

Bir Yanlış Anlaşılma yüzünden ban yediğimi düşünüyorum Saygılar

4JusticeWatch

Banned
4 Haz 2015
71
0
6
tamamen katılıyorum dude ile yakın arkadaşlar dude aşkın kardeşimiz hack yedi daha yeni olumlu yanıt almışken simdide taylan farketmezzz kardeşimizi banladınız kesinlikle bi yanlışlık var bu işte.

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
ESN kodu alip almamaniz önemli değil Fake site açan kişi size itemleri niçin veriyor bizler için önemli olan olay budur.

Fake site açip soyulan karakterler bunlardir.

soyuldukları kısılerde ; HertzEnJoyTheLife ,HeisenBerg ,SarapneL ,ISynactX ,HotCorn ,DeLLyGobeL ,GregorSchlierenZaueR ,qLk4g4n ,DeTNaW ,UglyFace ,ReCenTFigHTeRS ,Dude ,DazzY ,IJessePinkmanI ,ISortieI,

taylan90

The Knight Online Player
2 Haz 2015
25
0
1
31
Dude Zaten Benim Arkadaşım Neden onu Soyayım Kardesim JonathanDellagua ile bir Alakam yok Size [email protected] üzerinden zaten resim kanıt vs gönderdim dedimki dudeye olan borcundan dolayı charından item aldık dedim ciddi şekilde bir alakam yok

4JusticeWatch

Banned
4 Haz 2015
71
0
6
ESN kodu alip almamaniz önemli değil Fake site açan kişi size itemleri niçin veriyor bizler için önemli olan olay budur.
Fake site açip soyulan karakterler bunlardir.

soyuldukları kısılerde ; HertzEnJoyTheLife ,HeisenBerg ,SarapneL ,ISynactX ,HotCorn ,DeLLyGobeL ,GregorSchlierenZaueR ,qLk4g4n ,DeTNaW ,UglyFace ,ReCenTFigHTeRS ,Dude ,DazzY ,IJessePinkmanI ,ISortieI,
kardeşim kaç gündür eslanttan cıkmıyor FARKETMEZZZ 80 olmak için kaç gündür yırtınıyoruz büyük ihtimal bu emek hırsızları taylanın charakteride bulmuşlar ve onu aracı olarak resmen kullanmıişlar .bu bariz belli

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
ZAten faceleriniz elimde merak etmeyin Gerekli açiklamayi face linklerinizi paylaşarak gün içerisinde yapcağiz 2kinizde soyulan karakterleride açiklayacağiz.

http://prntscr.com/7cv1vb bu resimden gayet net şekilde sizinde bu işin içinde oldugunu anlayabiliriz.

4JusticeWatch

Banned
4 Haz 2015
71
0
6
aynen öyle sanırım borcu yüzündne item aldıklarından dolayı sen facebook hackerı dedin ama öyle degil sence böyle birşey olsa bu kadar adamı soymuş olsa karakteri ne durumda olurdu gider kc ile 80 levle char vs vs alırdı kasmakla ugraşırmıydı ?

4JusticeWatch

Banned
4 Haz 2015
71
0
6
oyun içi pm acıp 4JusticeWatch pm atabilirsen cok daha detaylı bi şekilde olayı açıklıga kavuşturabilirim.

askin

The Knight Online Player
4 Haz 2015
2
0
1
Ben olayı sana açıklıyorum Gm Alencia. Adam fake site açıp herkesin emeğine göz koyuyor ki bunlardan biride benim ( Dude). Charıma girip Quest dahil herşeyi yakıp soyan adam o. Ki bu adam bana bu kadar yamuk yapıyorken nasıl FARKETMEZZ'le iş birliği içinde olabilir. FARKETMEZZ benim kardeşim. Lütfen adam akıllı inceleyip karara varmanızı istiyorum. Bizi bilen cidden bir sürü oyunda user var. Hiç bir illegal işle işimiz olmaz. Gereğini yapın lütfen. Şurda bi oyun keyfimiz var. Zaten bir sürü itemim gitti. +5e quest atarken 2 tane trina harcadım ben. Adam questi bile yakmış cıkarken. Hiç bu açıdan bakmıyorsunuz olaya. Oyuna hepimiz tüm clan tl basıyoruz sürekli. Daha yeni ya 85 tllik kc çektim. Sizden kclerimi bile istemiyorum...

SELO

Banned
4 Haz 2015
1
0
1
BÖYLE BI SAÇMALIK OLABILIR MI DUDE BIZIM ÇARIMIZ KENDIMIZI NASIL SOYABILIRIZ BU SITEYI BIZ AÇMADIK VE KANITLARINI TICKET OLARAK BIZ ATTIK FARKETMEZZ TAYLAN BANLANDI GERÇEKTEN BUYUK BI YANLIŞLIK VAR BIRAZ DIKKATLI INCELERSENIZ ANLIYCAKSINIZ .....

4JusticeWatch

Banned
4 Haz 2015
71
0
6
ZAten faceleriniz elimde merak etmeyin Gerekli açiklamayi face linklerinizi paylaşarak gün içerisinde yapcağiz 2kinizde soyulan karakterleride açiklayacağiz.
http://prntscr.com/7cv1vb bu resimden gayet net şekilde sizinde bu işin içinde oldugunu anlayabiliriz.
kardeşim adam yukarda diyorki borcu oldugu için bi kaç item aldık bunu sanada daha öncelerden belirtmiş bi oyun içi pm atarsan daha detaylı konuşuruz.

taylan90

The Knight Online Player
2 Haz 2015
25
0
1
31
Ya ben Bu adamla Nasıl iş Birliği Içinde olabilir güzel kardeşim saçma sebepten banattınız bana

askin

The Knight Online Player
4 Haz 2015
2
0
1
Ya ben Bu adamla Nasıl iş Birliği Içinde olabilir güzel kardeşim saçma sebepten banattınız bana
Ve eğer bu ss'ler yetmezse , bende bir sürü konuşma var o Kubilaya ait. Her türlü ne pislik yediklerini biliyorum. eğer ss'ler yetmez derse benden de isterseniz ss' alır tek tek atarım :)

4JusticeWatch

Banned
4 Haz 2015
71
0
6
kardeşim böyle cok yavaş bir şekilde konuşuyoruz oyundan pm atarsan hem daha seri olur hem birbirimizi daha iyi anlayabiliriz .

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Aranizdaki olaylari bilmiyorum.%50 olarak soyulan itemleri size aktarmişlar? bu nasil bir borctur? detayli liste budur. http://prntscr.com/7cv4re

taylan90

The Knight Online Player
2 Haz 2015
25
0
1
31
Alencia' Alıntı:
Aranizdaki olaylari bilmiyorum.%50 olarak soyulan itemleri size aktarmişlar? bu nasil bir borctur? detayli liste budur. http://prntscr.com/7cv4re
Alencia diyorum ki charına girip item aldım ama cidden fake site ile alakam yok kardesim bunu belirttim size hatta item aldıgım icin bize hırsız muamelesi yapıp banlattıracagını söyledi

4JusticeWatch

Banned
4 Haz 2015
71
0
6
kardeş şu oyunda bi pm acta rahat rahta derdimizi tasamızı anlatalım gece gece yanlış anlaşılma var olmasa zaten burda işimiz yok bak öteki adamlar hiç üstüen düşüyormu düşmüyor çünkü suclular kanıtları vsvs yok bi pm atsan rahat konusacaz .

taylan90

The Knight Online Player
2 Haz 2015
25
0
1
31
Bu resimde zaten borclu oldugunu kabul ediyor ve askin dedigim arkadas ( dude ) cidden Benim Fake site ile alakam yok alencia yalvarırım o kadar emek verdim böyle bir işe hayatda ortak olmam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...