Farm Sv ama Farm Sv Değil

Awpen

Member
17 Mar 2017
29
5
8
27
Merhabalar.Şimdi farm sv diye geçiyoruz fakat sadece czde farm yapılıyor buda homeko özelliğidir benim bildiğim oyun içerisinde elle farm yapılabilcek slotlar yok herkes smilodon türleri ve cardinalde afk yatmaktan başka bişey yapamıyor czdeki slotlarda malum zaten "5dk hayatta kal 10gb kazan" gibi eventler düzenlenebilir vaziyette ki zaten czde bile 2-3 slot var oda vs atmaktan yada bowlda ölmekten korkan asaslar tarafından işgal edilmiş.Bu arada kimse üstüne alınmasında bu asasları bowlda bi kere göremiyorum :D yani burda farm yapmak uskodan zor afk farma lafım yok güzelde yani elle 2-3 farm yapsak diyebilceğim yerler yok olanı anlattım en azından eslant çöp slotu düzelitsede şöyle orda kassak biraz yani adamın evinde 2pc var cardinale köpeğe çöküp çar diziyor.Biraz ana temaya dönsekde farm sv ise farm sv olsa.Düzeltilmeler gelse güzel olur hani İyi güncler

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Öncelikle Merhaba.
Sadece czde değil emc lüfer marodon'da bile farm yapılıyor.czde oranların daha fazla olmasının sebebi slot basma zevkini yasatmak.Oyun ici eventler düzenlenebilir örnek chaos eventi ödülleri. eslantta satirosta bile farm yapabilirsiniz ortalama 1 cantada 400k-500k alırsınız. eğer aklınıza gelen baska bi yöntemler varsa farm slotları ile ilgili paylasmaktan cekinmeyin.

Awpen

Member
17 Mar 2017
29
5
8
27
Öncelikle Merhaba.
Sadece czde değil emc lüfer marodon'da bile farm yapılıyor.czde oranların daha fazla olmasının sebebi slot basma zevkini yasatmak.Oyun ici eventler düzenlenebilir örnek chaos eventi ödülleri. eslantta satirosta bile farm yapabilirsiniz ortalama 1 cantada 400k-500k alırsınız. eğer aklınıza gelen baska bi yöntemler varsa farm slotları ile ilgili paylasmaktan cekinmeyin.
Emc'de ve lufer'de sadece afk farm yapılıyor zaten o kısmı güzel dedim sıkıntısı yokta elle nerde nasıl farm yapılıyor onu göremedim geçen gün tüm luferi gezdim dedim edit bi slot varmı insanlar nerde kasıyor diye ama bişey göremedim.afk olarak cardinal ailesi köpek ailesi dolu o kadar elle farm maalsef yok onun haricinde uskoda bide bi canta 750k nın altında dolmuyor.yani önerim şu çöp slotlarındaki değerler normalin biraz üstünde olmalı yoksa ben o farmı gider usko'dada yaparım eslantta farm yapan göremiyorum bu arada sadece satiros değil tüm slotlarda envanter 500k ediyo ama biraz daha fazlası etse güzel olur.

Awpen

Member
17 Mar 2017
29
5
8
27
Birde slot basma zevki diye bişey yok o dediğiniz millet balogta exp kasarken yapılırdı şimdi eline dagger alan farmer kesiyo bunun nesi zevk ben onu anlamıyorum artık o zevk yok sadece insan soğutuyor

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketинфоpagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting