Golden Mattock'tan çöp item çıkması

WarriorYariyor

The Knight Online Player
24 May 2015
12
0
1
Sırf beta diyemi böyle official'da düzelicek mi bilmiyorum ama çok çöp item çıkıyor 3-4 fragment çıkana kadar depo flleniyor bi çözüm yapmalısınız farkı olmalı golden'ın ve drop oranları çok çok düşük 2-3 gündür kazma yapıyorum 2 tane silver gem düştü ayarları kontrol etmeniz gerekiyor baya user gelicek ama 2-3 gün dayanmadan giderler böyle olursa yazık olur.

Snorlax

The Knight Online Player
29 Nis 2015
37
0
6
dostum golden mattock düzelmiş hali bu, sen bir de normal mattock ile dene, offical de golden parayla olacak :) gerçekten çok çöp item çıkıyor sırf pc başından 10 dakika bile kalkmamızı istemiyor yönetim sağolsun :)

WarriorYariyor

The Knight Online Player
24 May 2015
12
0
1
Çok doğru diyorsun reis. biraz solo takılanları düşünmeleri lazım bende 1 pc var soloyum nasıl item kasaym afq oldugum zamanlarda madene koyucam mecburen ama illa 10 dk'da bir bakmak zorundada olmamalıyım. Gold coins neysede 10k'lığı kaldırın, 1920 potlar hariçinde kaldırın lütfen boş çöp diğerleri dikkate alın lütfen.

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Merhaba

1 Maden Ortalama 20 dakikada 4-5 Gem kasmaya az dememeniz gerekiyor. Oyun zor şekilde ayarlanmıştır ve sadece Maden üzerine kurulu değildir.

iyi eğlenciler dileriz

TheKnightOnline Takımı

Snorlax

The Knight Online Player
29 Nis 2015
37
0
6
Merhaba
1 Maden Ortalama 20 dakikada 4-5 Gem kasmaya az dememeniz gerekiyor. Oyun zor şekilde ayarlanmıştır ve sadece Maden üzerine kurulu değildir.

iyi eğlenciler dileriz

TheKnightOnline Takımı
Burak bey merhaba tekrardan,

20 dakikada 4-5 gem bence çok iyi, çok orantılı, para konusuna gelecek olursak 1 günde 10-60m arası kasılması da çok orantılı sonuçta paranın değeri olması gerekiyor yoksa oyun KC ye dönüyor... ama burada değinmek istediğimiz konu bu ikisi değil, madenden çıkan gereksiz potlar ve coinsler. üstümüze para olarak gelmesi çok güzel 2-3m kasılıyor bir RPR süresinde ama 10 , 100k lık coins ve 1920 , 720 olan potlar dışındakiler gerçekten gereksiz meteryal... lütfen kaldırın şunları