Guandalf Bannet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

birdost

The Knight Online Player
30 Haz 2015
11
0
1
Karakter Adı:Guandalf

Hesabın Kapatılma Tarihi:30.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi:Bilinmiyor

Savunma: ne diyeceğimi bilmiyorum la, char ben oyunda yokken banlandı. gece girdim en son hiç bir sorun yoktu sabah girdim bannet. aynı evde başka karaktere de giriyorum ama 2 tane pc var abi. bu karakteride ticarette kullanıyordum. şimdi hiç bir şekilde giremiyorum. hani ss alacak birşey olsa neyse oyunda yokk bannet olunca malesef kanıtımda olmuyor ama sistemde görüneceğini zannediyorum.

birdost

The Knight Online Player
30 Haz 2015
11
0
1
Gmler tarafından Bilgilendirme en kısa sürede yapılacaktır.
Ne zaman donus yapilir kardesim. Az buz item yoktu karakterde, sadece 15k kc olarak vardi. Itemlere girmiyorum Pazar yani depo char sonucta vardi birseyler

birdost

The Knight Online Player
30 Haz 2015
11
0
1
Lutfen birsey soyleyin artik ya. Itemleri falan yeni aldim ertesi gun ban yiyorum. En azindan sebebini ogreniyim kafayi yicem o kadar para verdim.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Gmler aktif olarak çalışmaktadırlar bu gün içerisnde bir yanıt alacağınız düşünüyorum banın sebebi vs.

birdost

The Knight Online Player
30 Haz 2015
11
0
1
Hala bekliyoruz. Lutfen yardimci olun kac saat oldu.

birdost

The Knight Online Player
30 Haz 2015
11
0
1
Inanamiyorum o kadar kisiye islem yapilirken bize tek bir cevap bile veren yok kaale alipta. O kadar para yatiriyorum ertesi gun bi anda karakterim yasaklanıyor lutfen bu kadar duyarsiz olmayin. Siz yogunsanizda bizde kac saattir surekli forumda bi gelisme bekliyoruz. Yazik bize de yazik. Paramiza emegimize yazik

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Biraz sabretmeniz gerekiyor gm arkadaşlar konu konu cevap vermektedirler.

birdost

The Knight Online Player
30 Haz 2015
11
0
1
Hâlâ beklemedeyiz kardeşim umarım daha uzun sürmez sıranın bize gelmesi

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilginenen yetkili : Duellona

Ban Sebebiniz : llegal yollardan item kopyalamaya çalışma , dolandırıcılık , oyun bugundan faydalanma şüphesi.

Incelemeler yapıldıktan sonra ban kaldırılacak veya banlı kalıcaktır. Şuan takipde kalmalısınız.

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
Usta ben 2 dk da bir sayfa yeniliyorum sıkı takipteyim zaten. Item alım-satım legal dediler sw güzel dediler. Geldik ve parasını vererek item aldık ama şimdi hiç olmayacak yerde ertesi gün ban yedim ve o kadar para, emek boşuna gitmesin lütfen. Daha chara pre, cash alıcam sw de arkadaşlarla devam etmeyi düşünüyoruz inşallah bi sıkıntı çıkmaz. Dört gözle sonucu bekliyorum, saygılar.(Konuyu açan ''birdost'' benim kuzenim. Sw ye birlikte geldiğimiz ve yatırımları birlikte yaptığımız için konuları birlikte takip ediyoruz.)

Moderatör tarafında düzenlendi:

birdost

The Knight Online Player
30 Haz 2015
11
0
1
Mahkemeyle ilginenen yetkili : Duellona Ban Sebebiniz : llegal yollardan item kopyalamaya çalışma ' date=' dolandırıcılık , oyun bugundan faydalanma şüphesi. Incelemeler yapıldıktan sonra ban kaldırılacak veya banlı kalıcaktır. Şuan takipde kalmalısınız. [/quote'] Hocam bekliyorum. Bizi magduriyete ugratmayacaginiza inaniyorum.

birdost

The Knight Online Player
30 Haz 2015
11
0
1
Ne kadar surer acaba islemin sonuclanmasi takriben.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
birdost' Alıntı:
Ne kadar surer acaba islemin sonuclanmasi takriben.
Incelenecek 9 hesap kaldı. Gece00:00 dan sonra alencia ile çok detaylı incelemekteyiz ve 1 hesabın incelenmesinin 8-9 saat sürdüğünü biliyoruz. Incelemeler yapılacak ve adalet yerini bulucaktır.

birdost

The Knight Online Player
30 Haz 2015
11
0
1
tamamdır kardeşim, arkadaşımız Pearlite'nin (SonyaBlade) hdd halan banlı, grup olarak oynadığımız için o dışarda kalıyor bir kaç gündür biz oynarken, bu yüzden merak ediyoruz. ve tabi birde guandalf olayı işte. tekrardan kolay gelsin.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Hdd ban kaldırılmış, karakter banlı kalmaya devam edicektir.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...